מכוער ממש מכוער אבל...

יופי...

אני רק שנה שניה במדעי הבוסקילה הבוסעינק. בבת מצווה הבאה שאלך נראה לי הילדה תקפוץ ממנוף בזמן שהיא שרה היישר לתוך האולם. ובשבילך קאבר יפה של שמעעעעעעעון

אשורי מותק

בוסקילה הוא אכן זמר מדהים..גיליתי אותו רק לאחרונה בעקבות "ביום שהלכת"... < נכנס לפליי ליסט
> אולי חור בהשכלה....לוידעת למה לא הכרתי אותו קודם... בכל אופן, מחבבת אותו מאוד.

הוא שר יפה

אבל למעט השיר האחרון <ותודה לרייכל...>, לא שמעתי אף שיר מקורי שלו...כל השירים של אמנים אחרים..

טעות...

לא רק שהוא לא שר שירים של אחרים. אחרים שרים שירים שלו. וגם את השיר הזה הוא כתב ורייכל הלחין. עכשיו גם לך יש תואר בבוסקילה

אז תודה שזה קצת מצחיק...

שהשירים המוכרים שלו זה עם רייכל ושלמה ארצי. <או שאני לא מסתובבת בחתונות הנכונות...
>

לא בחתונות.

אלא בתחנות הנכונות. ועד כמה שידוע לי גם בחתונות פרידמניות מנגנים בוסקילה. אם לכך את מתכוונת.

מה שמזכיר לי סיפור...

לפני מספר חודשים שאלתי מישהי אם היא שמעה את השיר היפיפה של קובי אפללו זמר חדש. ענתה לי "אני לא אוהבת את הסגנון הזה" מבלי לדעת מי זה בכלל. אני חושב שהסיפור הזה מספר את הסיפור. אין לי ספק שהיום היא יודעת מי זה קובי אפללו.

אחחח חיכיתי שמישהו

יגיד עליו משהו.. זה שיר מדהים שאפילו פרידמנית מתה חזק כמוני אוהבת שמעתי אותו פעם ראשונה בכתבה בYNET הכי אני אוהבת את השיר הזה. ועוד אחד שמתנגן אצלי בבית המון.

haze73

New member
אני מתבייש

את כל הזמן במשברים - את רגילה לזה. אני - משברים גורמים לי לזעזוע עמוק.

למעלה