מכוער ממש מכוער אבל...

../images/Emo32.gifמכוער ממש מכוער אבל...

הוא אחד היוצרים מהיותר טובים שיש לנו בשנים האחרונות. שמעון בוסקילה. ולמה אני רואה צורך לספר מי זה שמעון בוסקילה (כן, הוא דוד של....)? כי קראתי בכל מיני מקומות על כאלה שמעולם לא שמעו עליו. בוסקילה יוצר ומבצע כבר 15 שנה אך לחשיפה העיקרית זכה במסע ההופעות "חום יולי אוגוסט" של נביא "הפרידמניזם המוזיקלי" שלמה ארצי. שם ביצע יחד עם ארצי את השיר "עלש". והשתתף כגיטריסט בהופעה ,מכאן פרץ לתודעה. היתכן שאלה שלא מכירים אותו לא היו בהופעה חיה של שלמה ארצי ולא ראו אותו? אני שממעט ללכת להופעות חיות הייתי בהופעה פעמיים. מאוחר יותר כבר יצר והוציא מספר דיסקים מצליחים. עם להיטים גדולים שאני באופן אישי מרבה לשמוע במיוחד בתקופה האחרונה.במיוחד את השיר הזה. בימים אלה מתנגן לו בכל הרשתות השיר שהפך ללהיט (סאמר אני עדיין מחכה לקרדיט על הגילוי הראשוני שם) שנוגע בבמקומות רגישים וכואבים במיוחד.ומי שמבין את המילים והן נוגעות אליו (כמוני למשל..) לא יכול שלא להזיל דמעה. אומנם זה לא פורום מוזיקה אתנית. רק ראיתי צורך לספר לכם מי זה שלא תגידו להבא לא ידענו. וגם כי הוא אחד הזמרים האהובים עליי.
אחרי שבוע קודר שהסתיים בפינאלה מצויין שבת שלום

ליקה5

New member
עם קול כזה...מי צריך יופי

כמו זוהר בזמנו הטיימינג שלך מלך...לא יכול להיות טוב יותר....יום שישי על הראש יש לי כובע שסרגה לי סבתא.....ואני מתגעגעת אליה....הכי הרבה בעולם דמעות אמרת...? חופשי....בקושי רואה ת'מקלדת פעם ראשונה שאני שומעת את 'מהיום שהלכת'.......הבנתי כמעט הכל....כן, זה על אמא, אבל סבתא גידלה אותי, היא נפטרה השנה תבורך

../images/Emo12.gif

חשבתי מעט לרענן לא ידעתי שגם כתיבה על זמר ויצירותיו תהפוך לדיון על בגידות.

טיימינג...

זה דווקא לא הצד החזק שלי. אבל אצלי התזמון בהחלט מדוייק. תודה

תלתה

New member
וואלה???

וואי וואי.. לא הייתי בכיוון... אז זה בכלל שיר עצוב.. :( אני אסתכל על התרגום...

הנה

ותודה לילדת שמיים
מין נהאר לי משיתי ביצוע: שמעון בוסקילה מילים: שמעון בוסקילה לחן: עידן רייכל י'אמא למה הלכת את נשמתי וחיי עיני לך יאמא לימדת אותי ועבדת קשה בשבילי את יופיי מאור עיני אימתי הרחמנית אימתי חביבתי רק את מאור עיני כמה רצת בשבילי וכל חייך עברו בדאגות עלי אני מתגעגע ליופייך מאור עיני י'אמא אור עיני הלכת והשארת אותי י'אמא איך השארת אותי יתום ללא כלום אני מת מדאבון לב וריקנות ביום ובלילה אני שבכית עלי ואמרת: "כל חיי לא אשכח אותך יפה שלי" איפה את אימתי ואיפה את חביבתי אני שבור מאז היום בו הלכת אנשים רעים גרמו לכל הצער הזה ורק הקב"ה יוכל לרפא אותי י'אמא אור עיני... לא אשכח אותך אהובתי

תלתה

New member
תודה...

איזה שיר עצוב.. (ההודעה הקודמת נשלחה פעמיים- זו לא אני!! זה הדפדפן .. מתקדם עאלק..)

one track

New member
יופי...

זה אמנם לא הצד החזק שלו, אבל הוא בהחלט יוצר מעולה וזמר מרגש במיוחד. שבת שלום.

יופי...

את השיר ההמקסים הוא הלחין ויש לו ביצוע מקורי שאהבתי עד ש.... לא הייתה חתונה שהתקליטנים המקוריים לא הרקידו בו את החתן והכלה בסלואו המתבקש. ואז כבר בא לי להקיא ממנו. אבל זה בהחלט יכול לרגש אותך עוד יותר

one track

New member
יופי...

הבנתי שעשית דוקטורט על בוסקילה. חוץ מזה מי אמר לך ללכת לכל חתונה שמזמינים אותך, באופן אישי אני מעדיפה בת מצוות, שם יש הפתעות קופצות מתוך עוגות. ולגבי השיר, מאוד התרגשתי ממנו, אבל לא כמו שהתרגשתי כשמצאתי ציפור שדומה לו שתי טיפות מים.

למעלה