מכובס של יום א'

היי!

מה המצב אנשים? אני המון זמן בתפוז , אבל אף פעם לא בסקס לנוער , הפורם שלכם אז בכל מקרה , תאחלו לי בהצלחה בשילוב בדרך פה

Guy Z

New member
אומנם ../images/Emo32.gif אבל עדין אני חייב לכתוב

ח"ח מטורף!!! ח"ח למנהלות (וליגאל שלא פה) וח"ח לכם! נכנסתי היום לפורום אחרי הרבה מאוד זמן שלא הזדמן לי להכנס אליו ונדהמתי, פורום מסודר בלי מריבות בלי בלגאנים כיף לעיניים!!! תמשיכו כך, ומי יודע אולי בעוד חצי שנה ו 20 יום אני אחזור לפה שוב (עם דרגות על כתפיים). ד"א למי ששאל 16.1.05 תחילת קורס. C YA

Amit Remmus

New member
../images/Emo32.gif הבהרה. ../images/Emo104.gif

שמתי לב עכשיו שמישהו הגיב לי להודעה עם השריר שבין הזין לתחת, אז חשתי צורך להגיב. מאיפה אני יודעת את זה? קצת כי זה מעניין אותי, קצת כי לחבר שלי ולי יש שיחות נורא מוזרות, וקצת כי אני פשוט יודעת. P:

../images/Emo124.gif הסניף החדש בחיפה! ../images/Emo34.gif

מקימים את סניף חיפה החדש של תנועת "הצבעים שלנו" - אנחנו מחפשים אותך
יום רביעי הקרוב
שעה 18:00
רח' הלל 47, בשכונת הדר הנער שמפחד שההורים שלו יגלו צריך אותך. גם הנערה שאבא שלה כבר גילה, מאז היא לא יכולה לצאת מהבית בלי שהוא ידע לאן היא הולכת. גם זה שחטף מכות כי הוא הומו. וזה שהתאבד, הוא כנראה כבר לא יכול היה לחכות לך... הם לא יהיו שם ביום רביעי, אתה מוכרח להיות שם בשבילם. מקימים את הסניף החדש בחיפה – אנחנו מחפשים אותך, ולא רק אנחנו. לשאלות ובירורים, תמיד ניתן לפנות לאודי רז, בטלפון: 052-4732005

TheBeast

New member
מתגעגע אלייך איש../images/Emo70.gif

אני אתקשר... חייב לשמוע אותך קצת
רק.. לא היום.. היום יש דברים לעשות :<

למעלה