מכבי ניצחה את טורונטו!

SO WHAT?

אז ניצחו את הקבוצה הכי גרועה באן בי איי שגם ככה לא התאמצה. ביג דיל אפשר לחשוב ! יודע מה, הפועל ירושלים ניצחה היום את אליצור נתניה - יותר מעניין ביתר ירושלים ניצחה את בני סכנין משער בדקה 90 - יותר מעניין ומספיק עם המשפט המפגר הזה הקבוצה של המדינה - חלאס הרגתם את האנשים!!! סעמק איתכם.

favor

New member
איזה אנטי..

הבנו שאתה שונא מכבי, תפסיק עם זה. ניצחון גדול, הניצחון יעשה טוב למכבי וישראל.

hirshfe

New member
בתור אוהד מכבי

יואב צודק מכבי ניצחה במשחק אימון קבוצה מהגרועות בNBA (לא סגור אם הכי רעה) הנצחון שווה לכלום לא ייעשה טוב לכבי ובטח לא למדינת ישראל כי אין קשר בין מכבי למדינת ישראל מכבי מייצגת את ישראל,כן, כמו כל קבוצה שמגיעה מהדינה שלנו ומשחקת נגד קבוצות מחול לא יותר לא פפחות. ברגע שרושמים בסוגריים (ISR) זה מייצג את המדינה. אבל הנצחון הזה לא ייתרום בכלום ומכבי בהרכב הנוכחי שלה, אם הייתה משחקת ב-NBA בעונה רגילה, הייתה אומרת תודה אם הם היו מנצחים 10 משחקים

favor

New member
הלוואי ויואב

באמת היה אומר את מה שהוא חושב, בדיוק כמוך. אבל הוא סתם אנטי מכבי, וזה לא הודעה ראשונה שאני קורא אצלו, שהוא נגד מכבי, ואחרי כל הצלחה של מכבי תמיד אני קורא את ההודעות האנטיות שלו.

hirshfe

New member
אבל,

כל הזמן דוחפים לו בגרון כמה מכבי גדולים מכבי תל אביב קבוצה מעולה (וגם יואב יודה בזה) אבל הוא טוען ובצדק, שזה לא מעניין לא מעניין לראות משחק שאתה יודע מי תנצח אותו כמו שלא מעניין לראות קרב של הוגן, שברור לך שירביצו לו, הוא ייגיע להאלר אפ, יפססס שוב את הבעיטה שלו ויינצח אין מתח, בתור אוהד מכבי אני אשמח שמכבי תפסיד אליפות. כי זה רק ייעשה טוב לכדורסל הישראלי ואירופי אני ויואב רק חולקים בדרך. אני לא חושב שלשם ככה צריכם להחליש את מכבי, וכל הפתרונות שמציעים היום הם להחליש את מכבי. יואב, הוא גם מאוהדים הנורמלים שיודו בפה מלא, ששמעון מזרחי עושה עבודה מעולה בכדי לקדם את מכבי תל אביב.

favor

New member
אין עם מי לדבר..

חבל, שגם אתה נסחפת קצת. קודם כל, אם לשמעון מזרחי יש אפשרות לקדם את מכבי, בעזרת קשריו אז למה שלא יעשה זאת? שנית, רוצה לשמוע מגאוני הכדורסל שמזרחי קידם את ישראל ולא רק את מכבי, וגם קבוצות כמו הפועל ת"א וי-ם. אוקי, רק שיבין שיש בפורום אוהדים שרופים על מכבי, וכמו שקשה לו לשמוע" "מכבי הקבוצה של המדינה", לי קשה לשמוע "את מי המשחק מעניין".. זה פוגע בדיוק כמו שלו זה פוגע. וכמו שאותי הפועל ירושלים לא מעניינת, אבל מטעמי כבוד אני לא יכתוב זאת. אני מרגיש בדיוק כמו יואב, רק בכדורגל, ועם כל הכבוד אני מעריך ומכבד את מכבי חיפה. ועכשיו, תחזור ותקרא מה שיואב כתב בהתחלה "SO WAHT", ותגיד לי שזה לא בנאדם שהמוח שלו מלא בשנאה מוגזמת. ושוב, להזכירך, גם אני לא אוהד מכבי ואין לי קבוצה מעודפת בכדורסל, אני אובייקיבי לחלוטין.

hirshfe

New member
אין לי טענות כלפי מזרחי

שמעון מזרחי הוא אדם קדוש, שעשה המון לספורט ישאל וחייב יום אחד לקבל פרש ישראל על כך הוא עשה יותר (ואופן מובן ביותר) למכבי. אבל יואב צודק הנצחון של מכבי תל אביב אתמול, הוא כלום, הוא רייק הוא לא אמיתי מכבי תל אביב ניצחה קבוצה רעה ברמת NBA, במשחק אימון! סליחה מכבי תל אביב גנבה ניצחון. משחקי אימון, שנגשים אליהם בגישה הנכונה (כמו שב-NBA) הם לא בשביל הנצחון הם קודם כל בשביל לתרגל דברים חדשים. אחרי זה מגיע הנצחון. כן לנצח קבוצת NBA זה כבוד. כן טורנטו לא זכתה בהרבה כבוד בהפסד זה אבל אני מבטיח לך שאם זה היה טורניר עם פרס כספי בסופו. המשחק היה נגמר לטובת טורנטו במחצית. הקטע הכי נוראי אצל "אוהדי" מכבי הנלווים, הנספחים שרק בשלוש שנים האחרונות, שמכבי מצליחה בענק באירופה, הם אוהדים של מכבי. היא הקטעה של הקבוצה, שחושבים שכולם, חייבים לאהוד את מכבי. לא, לא כולם חייבים לעודד את מכבי. מכבי יחד עם זה שהביאה המון כבוד לכדורסל הישראלי. גם לא ממש עזרה לו ואף אולי להפך. קבוצות ישראליות אחרות באירופה זוכות להצלחה ביננונית, בעיקר בגלל שכל הרמה באירופה יירדה. היום אם ילד בן 13 מוכשר בכדורסל, הוא ייחשוב פעמיים אם הוא רוצ לעשות מזה מקוצע, כי יודע שאם הוא לא יגיע למכבי לא תהיה תחורתיות. וזה נזק בטווח הארוך לכדורסל. הפתרון היחידי לכדורסל כיום בארץ, הוא לצמצם את הליגה לשש קבוצות.למצא משקיעים שיקשיעו כספים רבים בקבוצות האלה. שישחקו שישיה סיבוים. רק שתהיה בארץ תחרות אמיתית יהיה עתיד לכדורסל

favor

New member
שוב..

אתה לא הבנת את הנקודה שלי.. אני יכול להבין מה שאתה אומר ומה שאתה כותב, אני מבין את הדעות שלך. קשה לי להבין את האנשים ששונאים סתם, שלא משנה מה יהיה, תמיד ישנאו, תמי יהיו להם טענות, תמיד ימציאו את התירוצים ואת השקרים. אני מסכים איתך שצריך תחרותיות, ולהקטין את הליגה ל-6 קבוצות, זה לא מה שיעזור אבל בסדר. אבל כמה שהמשחק הזה היה משחק הכנה ולא היתה לו חשיבות: המשחק לא העלה חיוך על פניך? המשחק לא עשה הרבה כבוד והכרה לשם של "מכבי ת"א" בארצות הברית? המשחק לא עזר לשחקנים כמו יניב גרין וטל בורשטין, אפשרות לשחק מול "העולם הגדול" ואולי בעתיד להיות שחקני NBA? אם כל התשובות הם כן, אז אפשר רק להגיד שהמשחק עצמו, והניצחון של מכבי היו קצת יותר ממשחק כדורסל, ועשו הרבה דברים למרות, שזה היה משחק ראווה בלבד. ואני לא מסכים לשורה הזאת: "הקטע הכי נוראי אצל "אוהדי" מכבי הנלווים, הנספחים שרק בשלוש שנים האחרונות, שמכבי מצליחה בענק באירופה, הם אוהדים של מכבי." מאז שאני זוכר את עצמי, תמיד במשחקי יד אליהו באירופה האולם היה מלא עד 0 מקום, גם שמכבי היו על הקרשים, גם בכישלונות, תמיד היתה להם אהדה גדולה, ובצדק! וב-3 שנים האחרונות, זאת ההזדמנות של כל אוהד מכבי להתגאות בקבוצה, אז למה לא? שיהיה חג שמח, אני לא מתכוון שוב להגיב

Triple C

New member
פחחח תעשה לי טובה

אתה מדבר משנאת מכבי טהורה ולא משום דבר אחר הקבוצה הכי גרועה בNBA? זה שהיא בNBA זה כבר אומר משהו שהיא מעל כל אירופה אז זה ועוד איך הישג וחדשות בשבילך, היא לא הקבוצה הכי גרועה בNBA יש יותר גרועות כמו למשל ניו אורלינס ועם אתה בא להגיד שהם לא יכולים לנצח קבוצות גדולות בNBA כמו דטרויוט למשל זה נכון אבל זאת לא המטרה עם מכבי הייתה בNBA היא הייתה יכולה בשקט להיות קבוצה מרכז טבלה שזה גם מאוד מכובד לקבוצה אירופאית. ירושלים ניצחו את נתניה? יגידו האנשים שזה מעניין אותם (ולא את התחת שלהם) ובשבילך לסיום מכבי הקבוצה של המדינה!

DDN

New member
לא הצלחתי למצוא כותרת, |עצבים|

זה שהקבוצה מהNBA ממש לא אומר שהיא יותר טובה מהקבוצות האירופאיות. זה אומר שזו קבוצה שנמצאת ביבשת אמריקה של עיר שעמדה בקריטריונים (והעיקרי ביניהם הוא כסף) כדי להקים קבוצה ולהצטרף לNBA. כשקבוצה חדשה מצטרפת לליגה, אין בדיקה לאיכות. זה לא שהקבוצה עולה מליגה ב' או משהו, זה אומר שהנהלת הNBA מחליטה שיהיה רווחי לפתוח מועדון במקום כזה או אחר, ומקימים קבוצה. האיכות באה אחר כך (או שלא) אז אל תזבל לי בשכל שזה שהקבוצה בNBA כבר אומר שהיא יותר טובה מקבוצה אירופאית, כי זה לא. קבוצה גרועה בNBA, שתנוהל גרוע, ותיבנה גרוע תהיה קבוצה גרועה בכל מקום - באסיה, באירופה או באמריקה. ואין פה התייחסות ישירה לטורונטו, שאני לא מבין מה קרה לקבוצה שלפני כמה שנים הייתה אמורה להתרומם למעלה.. . .

Triple C

New member
זאת קבוצה ששנה שעברה ניצחה 30

משחקים זה אומר שהיא ניצחה בערך עוד 30 קבוצות בNBA וזה אומר שהיא לא הקבוצה הכי גרועה בNBA פעם חשבו שהNBA מתעלה מעל אירופה בכמה רמות ומכבי הוכיחה שהפער הצטמצם ואי אפשר להתעלם מזה שמכבי היא הקבוצה האירופאית הראשונה שמנצחת על אדמת צפון אמריקה קבוצת NBA (לפי חוקי NBA) שתאמין לי שבלי החוקים האלו זה עוד 10 הפרש לפחות כי ככה יותר שלשות היו נכנסות והיה יותר קל לשחק את המאצ'אפ זון בלי החוק שאסור לעזוב את השחקן משמירה אישית ליותר מ3 שניות

DDN

New member
ממש ממש אבל ממש לא.

מכבי לא הוכיחה כלום. כבר לפני שנה באולימפיאדה לקחו מהנבחרת האמריקאית את הזהב (ואם אני לא טועה גם באליפות העולם לפני). מכבי שיחקה נגד קבוצה בינונית בהרכב חסר. היא לא 'הוכיחה' שום דבר. אבל פה תמיד מחפשים סיבה למסיבה. ראה גם את תגובתו של עופר לFAVOR.

ThEgReEnKiNg

New member
ואתה חושב שטורונטו לא הייתה מנצלת

"וד 10 הפרש לפחות כי ככה יותר שלשות היו נכנסות " זה נכון גם בקשר לטורונטו שחכת את זה? טורונטו גם הייתה קולעת הרבה יותר שלשות מן הסתם.. לא הבנתי את הקטע של המשפט הזה.. :\

Triple C

New member
השחקנים מטורנטו כבר מורגלים למרחק

השחקנים ממכבי לא רגילים למרחק הזה עם מההתחלה השחקנים של מכבי היו מתאמנים על כזה מרחק אז זה לא היה משנה

ThEgReEnKiNg

New member
פחחחח

אני רואה שהשטיפת מוח של וואלה וכל החרא הזה עבדה עליך , בגלל כמה שטויות אתה טוען שטורונטו הכי גרועה בנ.ב.א זה מגוחך מטופש ודבילי , אתה גם תראה בסיום העונה שטורונטו יהיו לפחות מקום 5 מהסוף כמובן. עכשיו בקשר למשחק , כל הכבוד למכבי (ואני אחד שלא סובל אותם) ניצחון יפה ומכובד מאוד , אומנם רק בוש מהפותחים של טורונטו שיחק משחק מלא אבל זה לא משנה בכלל , חבל שפארקר לא רוצה לשחק בנ.ב.א יש לו מקום שם :\

favor

New member
ת'אמת..

הוא ניסה, לא הצליח, ניסה שוב ושוב לא הצליח. היחידה שהפסידה מאי הצלחתו ב-NBA היא הליגה עצמה. ויש כ"כ הרבה שחקנים ב-NBA שמשחקים בעמדה של פרקר, שסוג משחקם דומה מאוד לפרקר, ולפרקר לא נראה מתאים לעלות מהספסל. אז עדיף, להנות במכבי. זה קורה, רק בגלל הסקאוטים הגרועים שיוצאים מה-NBA לאירופה, אתם באמת חושבים שאיזה סקאוט הכיר את פרקר? עכשיו בגיל 30 (למרות שזה סתם תירוץ, כי גם שאראס בן 30), כנראה הוא לא ישחק ב-NBA יותר. קשה להאמין עד כמה הפערים הצטמצמו, בין ה-NBA לעולם, אבל עדיין, זה רק בגלל שיש 30 קבוצות NBA, אם היו קיימות 10 קבוצות NBA שמורכבות רק מאמריקאים, מפחיד אותי לחשוב מה היתה הרמה.

קופיני

New member
למרות שאתה צודק

בטענה שמשחק אימון מול קבוצה מהחלשות ב נ.ב.א הוא לא באמת אינדיקציה,עדיין המשחק כן היה מעניין יותר מעוד משחק בליגת הכדורגל הליצנית שלנו, או ממשחק אימון של הקבוצה המסכנה שלך ,שלקחה לפני שנתיים גביע של 20 שקל ואתה עדיין מתרפק עליו בחתימה שלך

לא היה צפוי שאני אגיב פה?

1) מכבי ניצחו בשלשה בשניה האחרונה את הקבוצה הכי חלשה בNBA, אז להירגע 2) מכבי תל אביב - לא הקבוצה של המדינה, הקבוצה של אוהדי מכבי, נא לא להכליל אותי בקבוצה של חסרי אופי ונגררים, תודה. 3) "אבל תדע שאיתי לא מתעסקים. ואני לא יתחיל לספר לך פה מה קרה לאלה שהתחילו איתי , אז יאללה שתוק." - פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח תודה רבה, עשית לי ת'ערב!

למעלה