מי מרים את הכפפה?

../images/Emo32.gif מי מרים את הכפפה?

כבר כמה פעמים אני נתקל בפורום בשאלה (שחוזרת בוריאציות שונות) אם ראוי לסייע לאורחים מזדמנים ששואלים שאלות משיעורי הבית ועד כמה? האם מתן תשובות מדכא את הלמידה העצמאית או דווקא מגרה אותה? אל תנסו לענות, כי ממילא אין לנו דרך לוודא מה התשובה הנכונה (פרט לאינטואיציה) אבל הדיון העלה לי רעיון... יש לי אתר אינטרנט שמכיל חומרים שפונים לדור הצעיר ואני מוכן להעלות שם (באחד האגפים) חומרים באריזה קלילה שיהוו (אולי) גירוי ראשוני להתעניינות בהיסטוריה... אבל, אני אצטרך עזרה. כרגע אני עובד על העלאת סיפורי המיתולוגיה היוונית ותקצירים על קיסרי רומא. אם מישהו מעוניין להוסיף חומר על מסעות הצלב, סיפורי אלף לילה וליה וכל מה שיראה לנו מגרה ומעניין, הוא מוזמן לפנות אלי ונחלק את העבודה... מישהו מרים את הכפפה?

yan553

New member
רעיון מצויין, בתנאי

שהפורום הנוכחי יחדל ממנהג זה. כי אכן, אשר יגורתי בא לי. שמע הפורום הזה כנראה עובר מפה לאוזן ברחבי התיכונים והחטיבות. ובמקום הדיונים המעניינים שהיו כאן עד לא מכבר (ועדיין יש) יוצף הפורום בשאלות נוסח: "מה הגורמים לעלייה השניה?" ו= "מהם סעיפי הסכם ריבנטרופ-מולוטוב". ואז נבקש מהנהלת תפוז לפתוח לנו קהילה חדשה, לאוהבים באמת. חבל.

הולמס 30

New member
זה עוד כלום

ביוני האחרון היתה כאן חגיגה שלמה תסתכל בארכיון ולא תאמין אבל לך תדע, אולי חלק מהילדודס ידבקו בחיבה כלשהי להיסטוריה

alomm

New member
בפורום לימודים 321 בממיר תפוז....

יעזרו להם ואולי יש שם במאמרים חומר....

פרקטיקה

מי כותב על מה? אני, כפי שציינתי, כותב את סיפורי המיתולוגיה היוונית. אני חושב שיהיה מעניין להוסיף גם את קיסרי רומא, סיפורי אלף לילה ולילה ומסעות הצלב. מי לוקח מה? (אפשר לחלק ליותר מאחד כל נושא)... אם יש עוד רעיונות אני אשמח.

montgomery

New member
I object!

you are giving them somewhere to go if they screw up. my father once told me that until i get a 58 on my mathtest i wont learn how to prepare for a test and as he said i got that 58 and from now on i prepare for every test so. if someone asks you about a test that he got in a two weeks then this student is hard working one but if he comes one day before crying help then he deserves the grade he is gonna get. so i think NO is a good answer for this debate. but i cant judge because diffrent people has diffrent storys and some has a good reson

So What

אתה לא יכול לכפות את עצמך על אנשים שיעזרו לך-בגלל שבפורום הזה דנים על נושאי היסטוריה בשביל עזרה בשיעורי הבית ישנו פורום מיוחד בשביל זה. ועוד פעם מונטי .... האנגלית שלך היא על הפנים, לא רק מבחינת שגיאות כתיב אלה גם מבחינת התחביר ולכן לפעמים קשה להבין אותך-לכן אנא בשביל שאני אקח אותך ברצינות (וגם אחרים) ושאני לא אצטרך לעבוד על כל פסקה יותר מידי כתוב בעברית או שפר בבהילות את רמת התחביר שלך שלך האייל

montgomery

New member
you know what? i am sorry but

there is nothing i can do about it. my english is not that bad altough i have some basic spelling mistakes i can more then handle the eglish language(my grade will destefy). i made a complaint to tapuz about their annoying keyboard so unless someone will do something about that what i can do for you, if it annoys so THAT much tell me and i'll go away from the forum with no hard feelings. and what you said it exectly my point, you CAN NOT force yourself on others and go to the forum and ask for your homework to be done by others. and doing so is an insult to yourself and other.

מונטגומרי

זה לא ממש מעצבן ואתה כמובן מוזמן להשאר, אבל פשוט נורא קשה להבין מה שאתה כותב

למעלה