מי אמר אלפקה ולא קיבל?

1קישקשתה

New member
משחק מגניב ../images/Emo6.gif

פשוט מחוררים את החיות לכל עבר. האלפקה הזו היא פשוט נשק אוטומטי.

Britush

New member
ארר, נצל"ש. ../images/Emo42.gif

רק כדי לוודא - מה בדיוק הנוהל בנוגע למועד ב'? הוא עולה כסף או לא? מתחשבים בציון האחרון או בציון הגבוה? (אני יודעת שכבר שאלו את זה לאחרונה הרבה פעמים. סליחה על הנדנוד.
)

vasermann

New member
למה לנצל"ש?

אל תתבישי בריתוש! תפתחי שרשורים משלך... ודרך אגב - מועד ב' לא עולה כסף, והציון הקובע הוא האחרון

Britush

New member
כי אם פותחים שרשורים חדשים ../images/Emo42.gif

על דברים לא חשובים, זה דוחק שרשורים חשובים לעמוד השני!

Britush

New member
עוד נצל"ש ../images/Emo3.gif - בחינת אמיר"ם ../images/Emo42.gif

ניסיתי למצוא מידע באתר של המרכז הארצי לבחינות ולהערכה, אבל הוא לא נוח.
אז מישהו יוכל בבקשה להסביר איך נרשמים, כמה זה עולה, כמה זמן הבחינה וכיו"ב?

D e c e m b e r

New member
פשוט מאד

בשאילתא יש כפתור להרשמה שם יש את כל הפרטים, מחיר, תאריכים וכו'..

Britush

New member
הסתכלתי ולא מצאתי. ../images/Emo12.gif ../images/Emo42.gif

*מנסה שוב* כן, המחיר והתאריכים כתובים (178 ש"ח *מתחלחלת*). אבל לא מוסברים פרטים על הבחינה. כלומר, אני יודעת שהיא ממוחשבת; אבל מה עושים בדיוק? באים למרכז בחינה עם מחשב ונבחנים בו? יש הגבלת זמן? יש מיליון משגיחים שנועצים בך מבטים? דברים כאלה.
אה, ואפשר לבטל את ההרשמה? טוב, אם כבר אני כותבת כאן, ההתלבטות שלי היא כזו: רציתי לקחת קורס מתקדם בסמסטר הבא. אז ניגשתי במרץ למבחן אמי"ר, כדי לקבל פטור, לפני שבוע. אבל אני לא חושבת שהלך לי טוב במיוחד, כי ניחשתי די הרבה.
ודאי אדע את הציון רק באוגוסט, ואם לא עברתי, כבר יהיה מאוחר מכדי לגשת למבחן נוסף. ואז לא אוכל לקחת את הקורס בסמסטר הבא. מה אתם מציעים

D e c e m b e r

New member
אז ככה

את מגיעה למרכז הבחינה ביום שמזמינים אותך. חדר גדול, בדרך כלל מסודר בעיגול, מסביב לשולחן העגול מלא סטודנטים נבחנים כמוך באנגלית.משגיח אחד או שניים שעסוקים בניירת שלהם את ניגשת לשולחן שלך, עליו יש כבר מחשב- לפ טופ. יש לך לפני כל מקבץ שאלות, הסברים , רוב השאלונים מוקצבים בזמן.אבל את יכולה לנשום לרווחה בזמן ההסברים כי זמן שאת יכולה לנצל לנוח ולקרוא מאה פעם את ההסברים. אם את בטוחה שאת מוציאה פטור, שווה לך לנסות,מקבלים תוצאה במקום. חבל לחכות לאוגוסט.

Britush

New member
../images/Emo124.gif שירונת! ../images/Emo42.gif

(כן, אני מציפה את השרשור הזה.
) שלחתי לך מסר עם האימייל שלי, בשביל השאלון ההוא; לא קיבלת אותו? (כי לא שלחת כלום
)

ron369

New member
נצל"ש - שאילת"א

אם אני זוכר נכון, בסמסטרים הקודמים, בתקופה הזאת, שאילת"א כמעט לא תפקדה. אפילו מרכזי הקורסים המליצו הרבה פעמים להוריד שבוע שבועיים לפני סוף הסמסטר את התכנים מהאתר... אבל יש לי הרגשה שבסמסטר הזה המערכת עבדה באופן *מושלם*!
(טפו טפו טפו שלא תתפגר מחר) אז כל הכבוד לאופ'!
*הערה- במילה מושלם אני מתכוון, כמובן, בצורה יחסית...

לי Li

New member
../images/Emo45.gif

למרות שאני חייבת לציין שאתמול בערב אתר האו"פ לא עלה לי =X (ובאותו זמן בדיוק לאופיר הוא כן עלה
) אבל עדיין, אין מה להשוות, באמת יש שיפור

למעלה