מישהי מהחיפאיות מחפשת עבודה??

3שרונית

New member
../images/Emo32.gifמישהי מהחיפאיות מחפשת עבודה??

נא לפנות אלי במסר....

3שרונית

New member
מנצלשת - ורד קבלי בדיחה

ללשכת הרווחה נכנסת אישה עם 18 ילדים . בקבלה היא אומרת "זשה שב!" וכל הילדים מתישבים . הפקיד, בקבלה שואל אותה מה רצונה. האישה עונה שבאה לבקש סיוע לה ולילדיה . ואז הפקיד שואל אם כל 18 הילדים הם שלה, האישה עונה בחיוב . הפקיד מעדכן אותה שצריך לכל ילד טופס. ושואל מה שם הבכור האישה עונה:"זשה ". מה שם השני: "זשה", וכך הלאה מסתבר שלכל הילדים קוראים זשה . שואל הפקיד מדוע לכל הילדים שם זהה? האישה עונה שזאת אחת מההחלטות הכי חכמות שעשתה בחייה: בכל פעם שהיא רוצה להעיר את הילדים היא אומרת "זשה קום!" וכולם קמים. כשהאוכל מוכן היא אומרת "זשה אוכל!" וכולם באים. כשאחד בורח היא צועקת "זשה עצור וכולם עוצרים". פקיד הקבלה מתרשם מהרעיון אך שואל " מה קורה כשאת רוצה לקרוא לילד אחד מסויים ?" "אה זה פשוט מאד" עונה האם "אני קוראת לו בשם המשפחה של האבא"......

שרiןבן

New member
--------------------

* שני עורבים צופים על הנעשה מסביבם שלפתע עוברת פצצה שמדליקה לאחד מהם את החושים, עורב אחד אומר: "ואללה הייתי קורע אותה". השני: "קרע, קרע,".

3שרונית

New member
פולניות במיוחד בשבילכן

מנחם בא לאשתו הפולניה ואומר לה- 'למה את אף פעם לא נאנחת בזמן הסקס?' עונה ג'ניה [במבטא פולני חחח] -'צריך להאנח?? לא ידעתי שצריך להאנח! תגיד לי ואני אאנח' בזמן הסקס שואלת ג'ניה 'מנחם- עכשיו להאנח??' מנחם עולה ויורד ועונה- 'עוד לא ..עוד לא..' ג'ניה- 'עכשיו?? עכשיו??' מנחם- 'עוד לא..עוד לא..' ג'ניה- 'נו? עכשיו??' מנחם - 'כן! עכשיווו' ג'ניה- 'אל תשאל איזה יום היה לייייי...איזה תור היה בקופת חוליםםםם...איזה כאב ראש שיש לי מהצהריייםםםם...הגב שלי הורג אותיייי' חחחחחח

ד נ י ת3

New member
../images/Emo124.gifטלללללללל!! בואי הנה מהר!!!

את ראית את הנשיקה הזאת בין רנצ'וק לתמרה??????? דוסית עלק.

לדעתי זה מהשיר שלנו ולי יש בכלל

הוט ואני מ כורה לאלופה את השיר שלנו אני רואה שאני בחדר כושר על ההליכון ושעוד אני עושה טובה ומגיעה בכלל לחדר כושר אז אני רואה השיר שלנו

ד נ י ת3

New member
קודם כל: כתוב בהודעה שלי:"טללללל!!

בואי הנה מהר!!!" - קוראים לך טל? דבר שני - כן.. זה קשור ל"השיר שלנו"

ד נ י ת3

New member
ההודעה היתה מופנת

לדודינקה. ואת יקירתי.... תסבירי לי בבקשה מי זה רני מהאלופה? ולמה הוא יותר טוב מרני שלי?

כי רני מהאלופה הוא עלם חמודות

צעיר שבעקרון אני לא ממש נמשכת לקטינים אבל הוא גררררררר כובש עם רבועים בטן וחיוך חלומי ובכלל קוראים אותו מייקל לואיס רגע תמונה מתי נהיינו ככה פדופליות הא?

למעלה