מחפשים...

../images/Emo32.gifמחפשים...

אנחנו מחפשים בייביסיטר לשעות הערב באזור רחובות וסביבותיה. מתים לצאת לנשום ביחד אבל לבד, ולא מכירים פה כלום. מישהי מכירה ויכולה לעזור?

צהלולים

New member
../images/Emo207.gif מתפנה ביביסיטר מהמם (!) בת"א

ביביסיטר בן, סטודנט לסוציולוגיה, מקסים (בחיי) ומדהים עם ילדים. מגיע לכל מקום באזור ת"א. עובד אצלנו לפעמים, ועבד קבוע בעוד מקום, ועכשיו הפסיק את עבודתו השניה לקראת הלימודים... אז למי שמעוניינת המלצות במסרים אצלי.

27חומד

New member
../images/Emo73.gif../images/Emo101.gifירושלמיות ומי שיודעת

צריכה להיות מחר בעירכם בתשע בבוקר, במעון צביה שנמצא ברח' סורצקין. האם כדאי להגיע בתחבורה ציבורית בכזו שעה? יש אוטובוס מתחנה מרכזית לשם? האם לקחת אוטו? כמה מוקדם אני צריכה לצאת לכל תסריט?? לא אוהבת לסוע לירושלים ולא אוהבת לנווט בה.

משוש30

New member
אז אוטובוס ומונית אולי? אני לא

יודעת איפה זה ואישית תמיד מעדיפה אוטו. בבקרים יש פקקים בכניסה לעיר אז צריך לצאת סביב 6:30 נראה לי

27חומד

New member
זה באיזור קריית בעלז..

(צריכה ללכת לגהץ חצאית ולמצוא וחלצה מספיק סגורה בצוואר ועד מתחת למרפקים
) אז גיליתי שיש אוטובוס מתחנה מרכזית שלוקח בערך 15-20 דק'. אוטובוס מפה (כפ"ס) אני צריכה לכל היאוחר לדעתי לעלות ב-7. עכשיו נכנס לי גשם לשיקולי הפקקים
אוטו= לנהוג בפקקים. אוטובוס=מישו אחר נוהג ואני קוראת ספר אבל יוצאת מוקםד יותר ובטוח חוזרת מאוחר יותר. טוב, נתבשל לאורך היום ונראה.

polinomialy

New member
סורוצקין זה רח' ארוך

את יודעת באיזה קצה זה של הכביש? בעיקרון - קו 7 מגיע (מהצד של התחנה המרכזית). אם את מגיעה ברכב פרטי אז מיד בכניסה לעיר את נכנסת לרח' המ"ג (עוקבת אחרי השילוט למד"א) וממשיכה ישר עד שאת מגיעה לסורוצקין - בירושלים כמו בירושלים הרח' הוא אותו רח' רק השם משתנה כל כמה מאות מטרים... (המ"ג-פנים מאירות-הרב סורוצקין-זית רענן) הנסיעה באוטובוס מהתחנה המרכזית אמור לדעתי לקחת פחות מ-15 דקות. אין לי מושג כמה זמן לוקח להגיע עד לירושלים, אבל אם את רוצה להמנע מפקקים אולי שווה לחשוב על הרכבת. ואז יש רק פקקים בתוך העיר. כמו כן, בבוקר לפעמים הפקקים ב-443 הם יותר קצרים מהפקקים בכניסה לעיר. בגלל הגשם יש סיכוי סביר (לצערי) לתאונה בכביש ירושלים-ת"א בעוד שב-443 יש פחות תאונות, ויש רק מחסומים... בהצלחה

../images/Emo2.gif הייתי שם

(את לומדת איתי?) בקיצור, לא מסובך בכלל להגיע עם רכב (ואני מהמסתבכות גם כשאין במה) אוכל להדריך אותך במדוייק אם תרצי לא יודעת לגבי אוטובוסים ופקקים לא היו כשאני הגעתי. ולגבי העניין עצמו (אם זה אותו תחום) תהני!

בולו1

New member
סה"כ קיבלת הכוונה טובה מפולי אבל

אני אוסיף: סורוצקין זה אכן רחוב ארוך אבל הוא לא עמוס בשעה 9. הייתי נוסעת דרכו כל יום. אאל"ט מעון צביה זה בית החלמה ליולדות נכון? אם זה זה- הוא נמצא יחסית בקצה התחתון מצד שמאל שלך כשאת באה מהכניסה לעיר ויש תחנת אוטובוס ממש ממול. איזה קו- כאן אני כבר ממש בורה אבל תנסי לחפש אולי באתר של אגד. בכולופן- אם את עם רכב זה ממש ממש פשוט להגיע אבל מכיוון הכניסה לעיר (את יכולה גם להמשיך עם 443 עד הכניסה לעיר= לצאת במחלף הראשון לוידעת איפה יהיו פחות פקקים). פונים ברמזור השני שמאלה (כשהראשון הוא הצומת של הכניסה לעיר לא משנה מאיזה כביש את באה) ואז שוב שמאלה לרחוב המ"ג (תראי מולך את בנק יהב ובהמשך את מד"א. פניה ראשונה ימינה ואז את פשוט ממשיכה עם הכביש ישר די הרבה, עוברת 2 ככרות וזה מצד שמאל רק שאין לי מושג מאיפה הכניסה בדיוק ואם לא צריך לעשות פרסה למטה. דוקא מונית או אוטובוס יכולים להכניס אותך לפקקים של האזור כי הם עוברים רחובות ממש ראשיים בדרך מתחנה מרכזית בניגוד למי שבא עם רכב ישר מהכניסה לעיר וחותך את זה.

ואוסיף

הכניסה ממש על הכביש (פינתית ) יש שער גדול חום אין בעיית חניה וכולם מכירים את המקום

../images/Emo2.gif

מה, אף רחובותית פה לא משאירה את גוזליה עם בייביסיטר? אני מנסה שוב... תודה!

למעלה