מזל טוב לנוגה של ענתש

../images/Emo32.gif מזל טוב לנוגה של ענתש

(אני יודעת שזה
ואל תכעסו...אבל אני חייבת....) נוגה של ענתש חוגגת היום שלוש, אז..... מזל טוב לילדה המקסימה, החכמה והמצחיקה ביקום, מאחלים לך שתמיד תהי, שמחה, מאושרת, בריאה, ותסבי נחת רבה לאבא ואמא וליאור שבדרך. אוהבים אותך מאוד מאוד
ב -
- מכולנו

פשושקית

New member
../images/Emo20.gifמזל טוב לנוגה ../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif

הבנתי שענתש מחכה לאפריל עם החגיגות האמיתיות....אבל בינתיים המון מזל טוב רק בריאות ואושר!!!

ליcות

New member
מזל טוב!!

היא נולדה יומיים לפני התאריך של אחותי..
שיהיה המון מזל טוב, ואולי לרגל האירוע נראה תמונה של הקטנטונת?

ענתש

New member
וגם נמרוד של טאש חוגג היום 30 !!!

תודה על האיחולים. אנחנו לא מגלים לה שיום הולדת לה היום כי היא מאד מאד מאד מתרגשת מיום ההולדת ומחכה בלי שום סבלנות ("אמא, איבדתי את הסבלנות שלי, בואי נחפש אותה בחוץ - אולי נמצא ואני אבלע אותה ותהיה לי סבלנות" בחיי...) לעוגה ולמסיבה. אבל זה יקרה רק עוד שבועיים (אילוצי גן וחג פורים) אז אנחנו לא רוצים לעורר תקוות שוא. רשמית - עוד שבועיים. מעשית, אני מתרגשת כל כך היום ! לא יודעת איך אפשר לחיות בכלל בלי הפשפש הקטנה הזו ושכחתי כבר איך זה היה להיות בלעדיה. מאחלת לה היום (ובכל יום) בריאות ואושר ותמיד להיות מוקפת אהבה וחברים.

ענתש

New member
../images/Emo163.gif ואיך שכחתי מרוב התרגשות

את הברכות לנמרוד - ואוו, גיל 30. זה כבר הגיל להיות בורגני שבע מהפרברים - לא ? מאחלים לך שתמיד תהיה אהוב, עטוף במשפחה, מוקף בחברים. בריא, מאושר ומלא סיפוק ממה שאתה בוחר לעשות בחיים. לעשור החדש נאחל לך הצלחה מסחררת ועושר אגדי ככה שבגיל 40 נוכל לאחל לך הנאה בפנסיה
ושכל הטוב שכבר יש לך ימשיך תמיד
אוהבים, ניצן, ענת ונגה (וגם ליאור כמובן שבועט בהסכמה).

פשושקית

New member
מזל טוב גם לנמרוד../images/Emo65.gif מחליפים

קידומת אה???
הרבה בריאות ואושר...

קאלוש

New member
../images/Emo151.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif../images/Emo151.gif

יום הולדת יום הולדת יום הולדת הנה בא ואני כל כך שמח כי גדלתי בשנה... מזל טוב לנגה ותומר (וגם להורים שלהם)

קאלוש

New member
סליחה ../images/Emo3.gif

מזל טוב לנגה ונמרוד (לא יודעת למה החלטתי תומר...)

1שילגיה

New member
../images/Emo23.gif מזל טוב לנוגה המקסימה ../images/Emo23.gif

שתמשיכי להיות כזו מתוקה, מופלאה ומקסימה (כן, כן, סיפרו לי שאת כזו
) המון מכל הטוב שבעולם
ממני & דודי

../images/Emo49.gif לנגה ../images/Emo41.gif המקסימה, החכמה

שמצדיקה את שמה המופלא. שתמיד יהיו חייך מלאים בטוב ובאהבה גדולה
אמן

למעלה