מותר לי נכון??

All I Have

New member
../images/Emo32.gifמותר לי נכון??

השרשור ירד למטה והתחשק לי לפתוח שרשור חדש...הרבה זמן לא פתחתי אז ככה....מה קורה?! תעשו אקשן...משעמם לי ואני חולה ויש לי מחר מבחן ואני לא יודעת אם להתכונן או לא כי אני לא בטוחה שאני הולכת מחר לבצפר אוףףףףףףףףףף

בלי להרגיז.....

אבל אני כל כך שמחה כי במקום ללמוד ביום ה-כ-י נוראי בשבוע, אני בטטטטטטיייייייילללללללללווווווווווללללללל ששששששששננננננננננננתתתתתתתתייייייייי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

All I Have

New member
../images/Emo103.gif../images/Emo185.gifוואוווווווווווווווווו

אני חזרתי מטיול שנתי לפני שבוע היה מזה כיףףףף אוףףףףףף אני רוצה עוד טיול!

All I Have

New member
../images/Emo103.gif../images/Emo185.gifנ"ש../images/Emo26.gifוואווווווווו

אתם לא יודעים עם מי דיברתי הרגע באייסי והוא הלך לישון!!!!!!!!!!!!!!!!!! אימאלהההההההההה אני רועדתתתתתתתתתתתתתת עםםםםםםם ג'ניפרררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא טוב נו לא דיברתי איתה אבל דיברתי עם אחת שגרה בניו יורק וראתה את ג'ניפר בחנות ולמה היא לא הלכה לדבר איתה?!?? למה??????????????? כי היא הייתה עם עוד איזה מישהו ובגלל שהיא הייתה רחוקה אוי אלוהים איזה שריטה עמוקה אבל היא הייתה ממש נחמדה וואווווווווו איך שהייתי מוכנה להתחלף איתה

All I Have

New member
../images/Emo103.gif../images/Emo185.gifמקפיצה ודורשת תגובה

קפיץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ קפוץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ

../images/Emo15.gifאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אני לאאאאאאאאאאאאאאאאאא מאמינההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה היא ראתה אותההההההההההההההההההה???????????? ולאאאאאאאאאאאאאאא דיברהההההההה איתההההההההההההה?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

אני לא מאמינה!

איזה כיף לה!!!!!!!!!!!!!!!!! ולמה באמת היא לא הלכה לדבר איתה? היא השתגעה? איזה כיף לה!!!!!!!!!!!!!!!!!

#1! #1!! #1!!! #1!!!! #1!!!!!!!!!!!

TURNAROUND האלבום החדש של ווסטלייף #1 באירלנדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד ייאיייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי שירה תרגישי טובבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב את חייבת להרגיש טובבבבבבב אנחנו #1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OMGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG

אה ותיראו מה מצאתייייייייי

ציטוט של בלו קנטרל Most Gorge Gal Blu: I would have to say that is the girl who I always thought is the most gorgeous, and that's J-Lo. She's beautiful

אה ועוד משו... JT כנסייייייי

עוד ציטוט של בלו קנטרל איזה חמודה היא מפרגנת לכולםםםםם Most Buff Bloke Blu: Buff what? Like a sexy guy? On the planet? God does he have to be a singer? Just kidding! I would have to say P Diddy. He's just a sharp guy. He's extremely sexy. Personalty. He's sharp to a tee. He's a clean man. We're talking three or four baths a day.

Lopezit

New member
לכל אוהבתי הסדרה "חברים"../images/Emo26.gif

היום ישודר הפרק הראשון מהעונה ה9 שלא שודרה עדיין בארץ... אז שווה לראות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! גם למי שלא אוהב אני ממליצה! (ראיתי את זה כבר באינטרנט) בערוץ 2,שעה 22:20

Lopezit

New member
מי ראה???

איזה יפההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה הם כאלה מצחיקיםםםםםםםםם!!!!!!!! במיוחד ג'ואי

ג'ואי רולזזזזזזזז הכי קורעעעעעעעעעע

ובטח שראיתייייייייייייייייייייייייי חחחחחחחחחחחחחחחחחח אבא של מוניקה קרע אותיייי חחחחחחחחחח

למעלה