מה עושים החופש???

• פותח הנושא SAMAR
  • פורסם בתאריך

amy lee 4 life

New member
יאללה!!!

אני בעד!!!!!!!!!! חחח את שמה לב שאנחנו מדברות בשני שירשורים שונים ושני נושאים שונים?!?! חחחחחח

miss evil

New member
חופש זה חלום

החופש הגדול האחרון שלי.. קודם לסיים בגרויות. שזה נמשך עד 14.7 צו ראשון... יאי :) רישיון.. ברור!! 3 שבועות מנוחה.. שאני מתכננת לעבוד.. ואז פסיכומטרי.. איפה הכיף??? נו ברור הרבה ים.. חברים.. טיולים רחוק מפה אולי אפילו אילת..

BrainDaMaGeD

New member
../images/Emo42.gif../images/Emo42.gif../images/Emo42.gif

להשיג עבודה ללכת להופעה של יוזלס לחרוש על ת"א ושאר ירקות ים/בריכה לנסוע לאיזשהו טיול רק עם חברות לשכנע את ההורים לעשות עגיל באף.. לקנות וואנס ואולסטאר חדשים. בעצם סתם עוד בגדים ודברים כאלו. לאכול מנגו. ובכמויות =] ויש עוד ששכחתי בטוח.

נראה החופש שלי נורא משעמם לידכם

אבל בכל מקרה תהנו!! איזה כיף! אני בסדנה על יפן 5 ימים!! ו..וו...וווו.... אני אולי אגע סופסוף לצייר אנימה כמו שצריך!!! ציור ויפנית זה החיים שלי!! אמממ ויש מצב שאני מסתפרת ועושה 6 פסים אדומים-בורדו בשיער... ויש מצב אני בקלאב הוטל באילת... וואו החופשים שלכם נראים מעניינים מאד !! שלי משעמם...

חוץ מזה שאף פעם לא הייתי בחו"ל

אני רוצה להיות ביפן
או לטוס לסין לראות את פתיחת האולימפידה שבבייג'ין... בעעעע אני ילדה כזאת משעממת... (אני לא אומרת את זה בשביל למשוך צומי<--- וגם את זה לא...) ^ וגם את זה לא... וואי איזה מתוסבכת אני!

KaUrO DoNo

New member
מי לאב קלאב הוטל ../images/Emo99.gif

זה מלון ממש טוב ואבא שלי בנה חצי ממנו

loligoth

New member
../images/Emo54.gifחשבתי שבחיים זה לא יגיע...

סוף סוף... חופש! איזו שנה ארוכה.. :| אממ... החופש...אבא ואני [כן כן... עם אבא :] נשוט בספינה לאנשהו... אז צריך להוציא דרכון. אולי גם שאר המשפחה תבוא אבל לאמא שלי הים עושה בחילות ולא יודעת מה עם האחיות שלי. ממ.. לא יודעת מה עוד. אבל זה גם לא ממש משנה לי, העיקר אין בי"ס!

walk alone

New member
החופש הגדול כאילו??

ואני חשבתי שחופש שבועות לא הבנתי איך כולם נוסעים לחו"ל בחופש של 3 ימים..

L 0 L

New member
אהה אני../images/Emo3.gif

אני ממש לא רוצה שיבוא החופש הגדול כי החברה הכי טובה שלי כנרא עוזבת
אבל בא לי חופש כי אני הולכת לבלות אותו בכיף בסקי מים ועוד דברים אדירים עם החברות שלי ועם מישהו שאני דלוקה עליו
ואני מקווה שיתפתח בחופש הזה משהו בינינו..

יש לי רשימה

לסוע לרוסיה [סבתא LOL]
לצבוע פסים בשיער
פירס באף
בלעט עבודה בהיסטוריה =[[
לישון הרבה
להתנחל אצל חברות
לפגוש אנשים חדשים
מפגש פורום [או פורומים אם אנחנו עושים..]

L 0 L

New member
אני בשנה שעברה

נסעתי לרוסיה נורא סבלתי שם מאוד אבל היה קצת כיף

giant G

New member
וואי יש לי חופש מזה עמוס הוא מתחיל

אפשר להגיד כבר מראשון שלחבר יש בית ריק אז כולם מתנחלים אצלו ורואים סרטים במשך יומיים שלמים P: P: P: אחרי זה ב28-29 מלא מלא חברים הולכים יחד לכינרת מיקי ואני הולכים לדוג מצאנו שיטה חדשה עם אור P: אחרי זה ב30 יש מפגש פורום אחר... אחרי זה ב10-20 טיול מדצים לצפון ללונה גל לים לחוף ניצנים לבירכות עצבניות בטירוף!!! ואז החבורה שלנו של המדצים שנהיית כבר ממש ממש מגובשת והם מהחברים היותר טובים שלי... מתכננים ללכת לים לפחות איזה חמש פעמים ולעבור בכלל בתל אביב מאות פעמים :) אההה וכמובן לעבוד... :) יהיה לי מהעבודה איזה 3000 שקל לבנק ואז אני יעשה בכסף הזה כל מיני דברים טובים כגון אייפוד P:

למעלה