מה עושים החופש???

• פותח הנושא SAMAR
  • פורסם בתאריך

SAMAR

New member
יש מצב../images/Emo9.gif

ואולי גם רוי יבוא...הבטחתי לו משו......

Lp Fairy

New member
קבלו חפירה..:)

עכשיו אנחנו מתכננות אילת כמה חברות וזה ייצא אפילו אם אני יסע לשם לבד!!! חחחח סתם סתם... אנחנו ניסע לאילת!!! זה בערך 8 ימים שם קלאב הוטל 400 שקל ל8 ימים!!!! אההה אמממ כמובן וכמובן!!! אשדוד!!! הבית השני שלי!!! לא הייתי שם שנייייייייים ת"א....משמע סנטר..:) אההה שליטה שליטה!!! מקווה מאוווווווווווווד מקווה להתקבל לקייטנה ואז יהיו לי 3 שבועות הכיייי מטורפים בחיים שלי!! שתבינו...משלמים לי כול בוקר לקום לקחת את כול הילדים מהאיזור שלי...(יש לי אפילו נהג פרטי! חח) כול בוקר להיכנס איתם לבריכה... לנסוע איתם ליגור ללונה פארק ולכול השיט הזה!! מה עוד צריך?!?! אני גם מתכוונת לעשות קעקוע של הפיה שלי...מקווה מקווה מקווה שאני יחסוך עד עד עוד כמה מאות שקלים בשבילה...חחח ו...אני פשוט צריכה לעשות רשימה כזאת ואז למצוא אותה בסוף החופש ולברר מה עשיתי ומה לא עשיתי..חח

KaUrO DoNo

New member
cool

אני אהיה באילת בתאריכים האלה כניראה
רק ב28 יש לי מסיבת גיוס

KaUrO DoNo

New member
אני אומרת בואו נעשה מפגש פורום...

באילת זה יכול להיות ענק! גם ככה בנתיים הרוב באים לאילת בחופש (אשליות..)

SAMAR

New member
חחחחחח...

לא רוצה להכעיס או להעליב....אבל........לא סובלת אילת
אז סלחו לי, אם המפגש הולך להיות באילת אין מצב שאני באה...חחחחח חם מדי, ואין לי איך..... אבל מה שיהיה יהיה חיים מושלמים

KaUrO DoNo

New member
אני גם שונאת את אילת

ת'אמת שרוב החופש אני לא מבלה באילת אלא בורחת לצפוןהרחוק (איזור חיפה)

®NuLy®

New member
דבר ראשון אני באילת!!

יש יש!!!! אממממ מצאתי גם עבודה {אצל אבא שלי} אממממ אבלה את החופש האחרון שלי עם החברים כי אני עוזבת לבצפר חדש.... ואממממ זהו... בטח יצוצו עוד דברים

amy lee 4 life

New member
כנ"ל

מה זה? כולם יורדים לאילת!!!! מגניב אולי נעשה מפגש פורום באילת?!?! אממ ואני גם טסה לאיטליה וגרמניה ואבלה את שאר החופש במסיבות פרידה מכל מיני חברי שלי שאני עוזבת....אני עוברת בצפר!! לאומנויות

למעלה