מהחג

לפחות

אני לא מכניס עצמי לדיכאון עם כאלו שירים. יותר טוב מלבכות כל היום יחד עם אבי ביטר.

../images/Emo6.gif מצחיקון אחד

לא כל שירי התימנים והמזרחים הם דכאונים. אבי ביטר לא ממש אוהבת גם את הדמות שלו ולא את השירים שלו. את אוסף השירים שזימזמתי עכשו מצאתי בתיקיה שבמחשב שלי אולי מימים אחרים אין לי מושג אבל מעריכה כמה אומנים מזרחיים בהחלט.

אגב המקצבים כאן מקסימים

שווים פי אלף מילים... לא כולם אוהבים את הדרבוקות ואת הכנורות וכו אבל עכשו הבית גועש בקולות הרקע ושיקפצו לי כל הפולנים שגרים בבנין
אותך ראיתי ראיתי קרן של שמש זרחה עלי שאותך ראיתי ראיתי העולם שוב מחייך אליי "הדרך אל האושר" מהול ביונית מדהימה!

לתת את הנשמה

זה לאהוב.. לאמר מילה חמה זה לאהוב (מצידי תשרפי
) האהבה זה המבט זה העיניים ...כשהיא תבוא תפתח לה את הדלת לתת את הנשמה ואת הלב.. (שריף וזהבה בן)

נהפוכו מדכאון

ישנם שירים שמחים ושמחים פחות מציאותיים ומציאותיים פחות חלקם מדברים על רגשי הלב וחלקם האחר על כאב של אדם אחר.. לכל העוקבים והעוקבות לכל התוהים והטועים
משעמם לי

שלא יהיה לכם ספק

אני אחצה את הנהר אם לא נלך רחוק אז ניפול כי אני ראיתי מוחים גדולים מתבזבזים וגם אלך נביאים של שקר ראיתי את הארץ מקצה לקצה והדרך עוד קוראת לי להמשיך שום דבר שאין לי אני בטח לא צריך אני אשחה את הים אני אחצה את המדבר ... (מוקי"מקצה לקצה")

למרות שהיא ילדה רעה

קשה לי לוותר עליה למרות שהיא ילדה רעה היא עושה בי מה שהיא רוצה ... רק היא מצליחה בי לשחק ואני רק עליה אני מת רק היא היא יודעת לפנק רק היא רק היא מסוגלת אותי להפנט קשה לי לוותר עליה למרות שהיא ילדה רעה היא מטריפה וגם יפה עושה בי מה שהיא רוצה

אש את כמו אש ../images/Emo48.gif

את כמו אש לידך הכל מואר ומרגש אש, חום כובש מה עוד אבקש הו אש, תבקשי ולך אתן כל מה שיש את כמו אש (קובי פרץ) אני סיימתי חוזרת למיטה

זה לך מכבס ותולה

כמה פעמים אני אומר לך שזה הבחור לא בשבילך כמה רגעים אני אזכיר לך שבכית לו עד צאת נשמך הוא נשבע לך שמרגיש כך בגללך כל הזמן הוא מבטיח שלא יפגע בך או בליבך וזה לך בלבלי אותו אל תעשי לו חשבון בלבלי אותו עד שלא יוכל לישון בלבלי אותו כמו שבלבלת אותי בלבלי בלבלי ..

למעלה