מהחג

../images/Emo119.gif../images/Emo97.gif../images/Emo160.gif../images/Emo168.gif../images/Emo32.gif

בין אושר וצער בין רוגע וסער זקן וגם נער לכל אדם יש סיפור בין מתח ונחת בין שמחה ופחד לבד וביחד לכל אדם יש סיפור (רינת בר)

בית פתוח../images/Emo41.gif

התבקשתי למסור ש... זואי פותחת בקרוב את ביתה לכל באי הפורום היקרים... תאריך ושעה מדוייקים עדיין לא הוחלטו. כתובת מדוייקת ומה להביא...יימסרו במסרים. נ.ב. סייג קטן להזמנה... מצוטטת וקוקו מתבקשות לא להגיע-הן אינם רצויות
חג שמח

../images/Emo151.gif שבת עם ילדים ../images/Emo151.gif

חזרתי לא מזמן מיום כיף עם הילדה מקיבוץ צובה שלא רחוק מירושלים. מקום מהמם לילדים וגם לנו ההורים... מומלץ למפגש הבא של הפורום עם הילדים.

אושר39

New member
הכרות פו"פ../images/Emo13.gif

בימים אלו אני מארגנת קבוצה לאנשים פנוים מגיל 35 ועד 45 מאזור המרכז אנשים עם ראש צעיר שרוצים לצאת מהשגרה ומעונינים להכיר, לבלות , לטייל וסתם לדבר ולקשקש ללא שום התחיבות נטו להכיר ושיהיה סבבה אני מעונינת שהקבוצה תיהיה מצומצמת לא משהו המוני על המשך אירגון וצורת בילוי כולנו יחד נקבע אם למישהו כאן זה מדבר אליו אתם מוזמנים לשלוח לי איימל לכתובת [email protected] להשתמע

קצת אחורה בשנים

קול פעמונים למי הם צלצלו אז רק לי ולך פרחי הגן יפו פתאום חלום ישן שאכזיב גם הוא שנים של אהבה כן על סיפור חיי איתך רוגשת מנגינה ילדונת, ילדונת... (ישי לוי)

a n a t i 3 3

New member
מדינה מטומטמת../images/Emo4.gif

בשביל ארוע כזה לשדר מבזק חדשות מיוחד ועוד לשלוח נציג שלנו לשם ולשדר בשידור חי.. כנראה שבאמת אין לנו מה לעשות עם הכסף

sholy1

New member
כן אני../images/Emo3.gif

ויוצאת עכשיו לראות סרט עם הילדים
ככה זה כשחיים בצד השני של הכדור...........

הלוואי עליי לקבל רבע אחוז ממה שקיבל

העו"ד שלו... מהפה שלי הישר לאוזניו של היושב במרומים

sholy1

New member
לא בטוח...

העוד קיבל לפי העיתונות כאן בארהב גם איומים על חייו שמחייבים אותו לצאת מהביית עם שכפצ ושומרי ראש.. מחיר התהילה. רוצה??

זהו שאני לא עו"ד... רק הייתי רוצה

לקבל עשירית ממה שקיבל הוא על הזיכוי הזה

למעלה