מבחן של חיל האלקטרוניקה והקשר

alon86

New member
../images/Emo32.gifמבחן של חיל האלקטרוניקה והקשר

טיפה לא קשור לפורום אבל בשום פורום אחר לא ענו לי האם מישהו פה עבר בכתה יב מבחן מטעם חיל האלקטרוניקה והקשר הבודק את ידיעותיך בחשמל ואלקטרוניקה. אם כן מה הרמה של המבחן והאם צריך בכלל להתכונן. תודה מראש

bodas

New member
מן הסתם אין צורך להתכונן

זה לא מבחן שבא לבדוק כמה אתה יודע ללמוד למבחן באלקטרוניקה, אלא בא לבחון את ידיעותייך בתחום. אתה באמת רוצה לשרת במקום/יחידה שאתה לא ממש מתמצא במה שהיא עוסקת?... למה לך ללמוד למבחן הזה?... תבוא עם הידיעות שלך, ואם יוחלט שאתה מתאים - אז גם המסלול מתאים לך, פחות או יותר.

alon86

New member
לא

זה מבחן לכל המגמה שלי (אני במגמת מחשוב ובקרה - אלקטרוניקה ומחשבים) וכל הכתה שלי עושה את המבחן הזה. ודרך אגב אני מאוד מתמצא בתחום הזה ומאוד רוצה ללמוד את התחום הזה כעתודאי ולשרת בתחום הזה בצבא. ועוד שאלה האם המבחן הזה קובע הרבה במהלך השירות כעתודאי וכלא עתודאי.

lutaty

New member
הרבה חברים שלי עשו אותו בכיתה יב

ואמרו שזה היה קל כי זה התבסס על חומר של כיתה י ויא בעיקר

bodas

New member
../images/Emo12.gif

אמרו לכם שהמבחן הזה קשור לעתודה?... כי אין דבר כזה למיטב ידעתי

lutaty

New member
זה לא קשור לעתודה אלא לשיבוץ בצבא

בתחום הזה של מחשוב ובקרה. עושים קורס של איזה חצי שנה או משהו כזה. ואחר כך חותמים קבע לשנה!!!

bodas

New member
אה אז עכשיו הבנתי את השאלה שלו

אז בתור עתודאי - לא קובע שום דבר. בתור לא עתודאי - קובע מן הסתם - קובע אם תתקבל למסלול או לא בחי"ק.

alon86

New member
לוטאטי

אם תוכל לקשר אותי עם חברים שלך אני יודה לך מאוד אי סי קיו : 83144160 יש לי כמה שאלות בשבילם

למעלה