לשבת

Scratchy Girl

New member
../images/Emo48.gif שבת שלום לכל חברי הפורום../images/Emo48.gif

שרשור שבת שלום
אתם מזומנים לשרשר

LoL1111

New member
רציתי לשתף..

רציתי לשתף אתכם במשהו שכתבתי... אז לכל המעוניין, זה כנראה חד פעמי כי לא הלך... הנה הקישור http://blog.tapuz.co.il/whydowelove

woman18

New member
אתה בחור מדהים לדעתי!

כמה שקשה להסכים עם מה שרשמת, באמת שזה יכול להיות מאוד נכון!! ורואה אפילו כעת אני רושמת:"יכול להיות נכון" ולא פשוט: "נכון". משום שבמצב של אכזבה, בכי, דכאון, קשה לחשוב- "אבל אולי זה נעשה לטובה?" הרי שכל מה שחושבים באותו הרגע זה: "למה זה קרה?" או: "זה לא היה צריך לקרות" או: "אני בחיים לא אצלי לעבור עליו! אני אוהבת אותו הכי שבעולם, הוא כל מה שחיפשתי" ועוד... ת'אמת שקשה לי מאוד להסכים עם מה שרשמת! (למרות שזה באמת נשמע הגיוני!) הרי שלמה לנו לסבול??? כדי לצבוא נסיון? זה נשמע כמו "תירוץ עלוב".. בכל אופן, מה שבטוח, זה שאתה בחור מאוד חכם!! וגם מאוד חמוד
בן כמה אתה? (ואני לא מנסה להתחיל איתך) חחחח

LoL1111

New member
אני?!...מדהים?! חח

חח, כשתשמעי בן כמה אני לא תרצי להתחיל איתי... אני בן 15 וחצי
חחחחח... וגם לי זה ממש קשה, בכיתי המון מרוב ייאוש בתקופה שעברה עליי... שבנוסף למה שרשום במה שכתבתי נוספות עוד אלפי אלפי אלפי בעיות.. אז ברגע שזה קורה קשה להיות אופטימיים... אבל עכשיו מנקודת מבט חיצונית אני אומר שזה שווה את הניסיון.. כי עצובים והכל בתקופות קשות, אבל זה לא נותן כלום.. זה רק יעשה אותנו יותר עצובים.. ובאמת כל דבר קורה למטרה מסוימת..בסופו של דבר... תודה על כל המחמאות מאמי...

dogli3

New member
אהבתי : )

אהבתי את מה שכתבת ווואלה אתה צודק ויש לך יכולת כתיבה מצוינת! (אני לא עוברת אורח, אני פשוט לא מגיבה כאן אלא רק קוראת הודעות) אה ועוד משהו: "האמת שאין תשובה! זה כמו לשאול למה כדור הארץ עגול... למה?! ככה! תרתי משמע!"- אם היית לומד אסטרונומיה היית יודע שכוכבי הלכת הם עגולים עקב הלחץ האטמוספרי המופעלים כלפי חוץ מתוך הגרעין. (סתם לידע כללי מתוך אחת שלמדה אסטרונומיה במשך 5 ימים)

BloodyRose

New member
גם אני ../images/Emo13.gif

ביום חמישי אני והטלטל (ועוד שני חברים) נוסעים לחרמון.. נקווה שמזג האוויר יהיה לטובתנו

אחרי שבוע

שלא היה לי מחשב
נשלח לפרמוט... 4 ג'יגה המסכנים שלי התמלאו והיה צורך לרוקן עכשיו הוא "כמו חדש"... אמנם לחץ הלימודים מעיק אבל מקווה להשתתף שוב אנטנסיבית בפרום. גם הקשר החדש די תופס לי זמן, אחרי שכל הסערות עברו ודי התייצבנו מקווה להעלות שוב חיוך על פני
אין ספק התגעגעתי
חיחיחי שבת מקסימה לכולם!

oh-da

New member
יההה ברוכה השבהההההה../images/Emo24.gif

4 ג'יגה? במחשב הראשון שלי היה 3

Scratchy Girl

New member
../images/Emo42.gif חחח ברוכה השבה../images/Emo70.gif

אוהד אני רוצה את האדום שלי! :):):):):):):) כפרה!

חיחיחי ../images/Emo13.gif תודה ../images/Emo24.gif

כה. 4
ג'יגה אחד כבר תפוס אז נשארו 3.... וסתם שאלה שקשורה למי שמתחתי - מה זה האדום הזה?

FreakyGirl

New member
רק רציתי לשתף אתכם...

קיבלתי אתמול את התמונות מהביקור האחרון אצל חבר שלי (לשעבר
) הנה אחת מהן

oh-da

New member
רק לשרשר../images/Emo9.gif

זה החבר שלך לשעבר או מישהו אחר?

FreakyGirl

New member
אה, לא חשבתי שזה קשור לשרשור הזה...