לשבת

עם כל משבצת זה קרה 100../images/Emo60.gif

פעם.. שיתחילו לבדוק מה קורה עם הצופים שלהם ויאללה חלאס

Senior Baron

New member
אני לא מבין מה כל כך נורא

הביאו לנו את ''על החיים ועל המוות'', הביאו ''חיים שלי'', ''מונטקריסו בדרך'', ''המחרוזת'' כאן... ''אלבורדה'' אפילו הייתה בסקר הטלנובלות המצופות והנה גם היא כאן. אז לאחרונה ויוה עושה קצת פאשלות שלפי טעמינו לא מובנות אבל לא הכול רע כמו שזה נראה
חוץ מזה, היה גם בלאגן שהגיעה ''מאצ'ו'' ואני מסכים איתך רוית שזאת טלנובלה פשוט מצוינת

הבעיה היא לא עם הנובלה אלא עם

השיבוץ של הנובלה... יש מספיק ש.חים שהם היא הייתה יכולה להיות.....

Senior Baron

New member
../images/Emo201.gif

מקווה בשבילך שיגיע משהו שאת רוצה
וכמובן את מוזמנת לעשות מה שהצעתי, אני אעביר את השרשור ואת הטענות

Senior Baron

New member
את מוזמנת לפתוח../images/Emo8.gif

עם הסבר מפורט ורגוע מה קורה, מה מפריע ומה ההצעה לשינוי. אני בשמחה אעביר את זה למנהלת הערוץ

Don Nirtin

New member
../images/Emo87.gif נו פה זה המקום להביע "תמיכה"

לדבר שדיברנו עליו במסר. לא אסכים שויוה שממילא אין מה לראות שם יתדרדר עוד יותר במשבצת היחידה שנורמלית שם.

LIAH1

New member
"לא אסכים"

אתם חושב ב-א-מ-ת שמישהו שם שואל אותך
זה לא ערוץ שעובד על רייטינג בין אם תראה ת'ערוץ הזה ובין אם לא הם שם יקבלו את אותה משכורת בדיוק
מה האישיו פה בכלל אני לא מבינה...

Senior Baron

New member
זה בדיוק מה שהבהרתי לו במסר../images/Emo45.gif

אין לי בעיה לנסות, לשלוח להם את כל הטענות אבל גם לדעתי ההחלטה כבר התקבלה ולא יקשיבו לאף אחד

LIAH1

New member
בפירוש לא יקשיבו../images/Emo70.gif../images/Emo88.gif

שם לא עובדים על שביעות רצון הגולשים פה פשוט לא מבינים את זה אין פה מדד רייטינג ואין פה התחשבות בדעות וירטואליות בכלל עשו לנו את זה עם הארגטינאיות של 22:25 שדפקו לנו אותן אחת אחת עשו לנו את זה עם הברזילאיות שעקב שיקולים כלכליים ביטלו זמנית את רכישתן ויעשו לנו את זה עוד ה-מ-ו-ן פעמים תמיד יהיה מי שיהיה לו מה להגיד ותמיד יהיה מי שיהיה מרוצה פחות מהאחר מעבר לזה - אנחנו יכולים עד מחרררר להמשיך לקטר...

Don Nirtin

New member
במילם אחרות את אומרת../images/Emo87.gif

לאכול קקה ולהמשיך עם זה בשתיקה כי הם יודעים טוב מאוד שכל עוד אין ערוץ מתחרה הם יכולים להמשיך להתעלל. מוי כיף.

LIAH1

New member
ב-ד-י-ו-ק-ק-ק-ק../images/Emo70.gif

זו הבעיה שלנו
יס לא השכילו לעשות ערוץ מתחרה
הם לקחו את הזבל'ה הקיים ואנחנו נמשיך איתו כל עוד לא יהיה מישהו שיקום ויעשה עוד אחד כזה... זה מה יש

Don Nirtin

New member
../images/Emo87.gif אני מתנצל על הטון שזה נשמע

אבל אני לא מבין מה הקטע של ויוה לדרדר את הערוץ ולהותיר אותנו בלי טלנובלות בכלל. את כבר ויתרת על 17:20, כעת תיאלצי לוותר גם על 21:40 גם פשוט כי זה לא שווה את זה... הערוץ הזה צריך להבין שהוא אומנם היחיד בארץ בכלל שמביא טלנובלות אבל עם הדעות הקדומות שלהם אני ועוד רבים נטוש אותו פשוט כמשמעהו... בדיוק כמו שנטשנו את פלטינה סופית כי אין מה לראות שם...
אז באמת סליחה שאני רוצה לנסות לגרום להם לחשוב קצת במקום לתקוע את הדבר הזה.

LIAH1

New member
ניר... אני לא מדברת על הטון בכלל...

אני מדברת על עצם הטענה שלכם. אנחנו פה קבוצת גולשים שאוהבים טלנובלות של טלמונדו ו\או ארגנטיאיות לרוב. אבל אנחנו לא מדד רייטינג. ואם ערוץ ויוה קנה רכש קיבל ייבא הביא או לא יודעת מה - את אלבוראדה - מדרום אמריקה - שום דבר שתעשה עכשיו לא יבטל את הטלנובלה הזו על המסך. הטלנובלות משם הן הכי זולות וכרגע זה מה שיש לערוץ הזה להביא לנו לויוה - מה אנחנו יכולים לעשות?! הפגנה בראש חוצות אולפני הרצליה\ת"א?! מכתבים ושרשורים שונים אנחנו שולחים להם כל הזמן אחת לתקופה, פניות אישיות הם גם מקבלים כל הזמן, אבל בשורה התחתונה לערוץ הזה יש את השיקולים שלו, ושביעות רצון זו או אחרת של קבוצת גולשים - אינה מדד בשבילם, עם כל הכבוד לנו, זה מה יש
אתה יודע כמה אני התבאסתי על משבצת 22:25
זה שינה לי את כל הלו"ז הטלנובלי שלי והוריד לי טלנובלה מהמסך בערב... אבל מה אני יכולה לעשות פרט ללחכות לדבר הבא?! כ-ל-ו-ם! נאדה! גורנישט!

Don Nirtin

New member
../images/Emo87.gif אההההה

אוקיי.. את מסבירה את זה בצורה הגיונית.. נו שווין.. נאכל את מה שיש להם לבשל לנו בתנור... עד שהיה להם הזדמנות נגיד לתקוע את SE DICE AMOR הם תוקעים את הדבר הזה... אלבוארדה לא באמת שווה את הטרחה ואת הציפייה שרבים תולים בה... למרות רזורמת השחקנים (הידעת? מיסטר נוצה ותחת בבון מגועל נפש משחקים שם....
)... אבל פשוט אין לנו מילה בכל מה שקשור לויוה, הא?!

אחרי מה שהיה בפורומי טלמונדו

למדתי שיש תקווה.. הם הרימו כל מה שיכלו על מנ שסוף הסערה יהיה עם נטליה.. ואחרי שלא וויתרו הם גם הצליחו
אז לעולם אין לדעת

למעלה