ללא כותרת יצירתית

radio101fm

New member
מצעד מס' 20 לשנת 2008 - רדיו ירושלים../images/Emo41.gif

31.05.2008 תזוזות בתוך 30 הגדולים השבוע
10 שירים בסימן עליה, 15 שירים בסימן ירידה, 5 כניסות חדשות, ללא דריכות במקום! 1 - Tokio Hotel – Don't Jump 2 - Kylie Minogue – Wow 3 - Estelle Ft. Kanye West – American Boy 4 - Madonna Ft. Justin Timberlake – 4 Minutes 5 - Paula Abdul – Dance Like There's No Tomorrow 6 - Blue Ray Ft. Jimmy Somerville – You & Me 7 - Roisin Murphy – You Know Me Better 8 - Sara Bareilles – Love Song 9 - Yael Naim – New Soul 10 - Moby – Disco Lies 11 - Usher – Love In This Club 12 - Sam Sparrow – Black & Gold 13 - Girls Aloud – Call The Shots 14 - Rihanna – Take A Bow 15 - Coldplay – Violet Hill 16 - Alphabeat – Fascination (Bimbo Jones Radio Edit) 17 - Lenny Kravitz – Love Love Love 18 - Mark Brown Ft. Sarah Cracknell – The Journey Continues 19 - Nelly Ft. Fergie – Party People 20 - Janet Jackson – Rock With U 21 - Alanis Morissette - Underneath 22 - Mattafix – Thing's Have Changed 23 - Feist – I Feel It All 24 - Sheryl Crow – Now That You're Gone 25 - Kelly Rowland – Work (Freemasons Radio Edit) 26 - Anouk – I Don't Wanna Hurt 27 - Sugababes – Change 28 - Adele – Chasing Pavements 29 - Mariah Carey – Touch My Body 30 - Leona Lewis – Better In Time לאחר 3 שבועות מצליחים Tokio Hotel לכבוש את פסגת המצעד, ולהדיח משם את Estelle שהסתפקה בשבוע בודד במקום הראשון. במקום ה-2 הכניסה הגבוהה ביותר של השבוע
אמנם לא ההצלחה שהיא היתה רגילה לה בתחילת העשור, אך מבחינת קהל המאזינים בישראל ההערצה נמשכת כרגיל וקיילי בלהיט Top-3 נוסף, העשירי במספר ב-10 השנים האחרונות. במקום ה-5 עלייה של שלב אחד ל-פאולה עבדול. זהו סינגל ראשון של פאולה עבדול שצועד בישראל מזה 13 שנים. הלהיט האחרון שלה היה בשנת 1995, My Love Is For Real שבו התארחה עפרה חזה ז"ל ושהגיע אל המקום ה-5 במצעדים השבועיים של רשת ג'. במקום ה-6 עלייה של 3 שלבים ל-Blue Ray שמארח את ג'ימי סאמרוויל. זהו להיט ראשון של ג'ימי במצעד ישראלי כלשהו מאז שנת 1995. במקום ה-8 Sara Bareilles מבצעת את העלייה הגדולה של השבוע: 6 שלבים אל תוככי עשרת הגדולים. בארה"ב הסינגל הזה נמכר כבר ביותר מ-2 מיליון עותקים. כניסות חדשות מחוץ לעשרת הגדולים במקומות
17, 18, 22, 24. הפינה לשיפוטכם
31 / Cahill Ft. Nikki Belle – Trippin' On You 32 / Utah Saints – Something Good 2008 33 / David Guetta - Delirious 34 / Sugababes - Denial 35 / Jonas Brothers – S.O.S. עוזבים את 30 הגדולים השבוע
One Republic – Stop And Stare / 7 weeks, №11 Duffy – Mercy / 10 weeks, №4 Seal – The Right Life / 6 weeks, №4 Britney Spears – Break The Ice / 6 weeks, №5 Bryan Adams – I Thought I'd Seen Everything / 3 weeks, №24 אתם יותר ממוזמנים לדרג את 10 הגדולים שלכם ולקבוע איך ישמע המצעד בשבוע הבא

Black Baster

New member
רוצים לטוס עם חבר לאירופה?

כל מה שצריך זה לבנות את נבחרת החלומות שלך.. בונים נבחרת,משחקים ואפשר לזכות בחבילת vip זוגית לחצי גמר... שווה נכון?! אז כנסו עכשיו: http://bking.co.il/572073

Black Baster

New member
בבקשה תיכנסו!!

בבקשה תיכנסו לזה זה ממש חשוב....אתם אפילו לא צריכים להכין קבוצה אני פשוט צריכה שתיכנסו לכתובת הזאת.... תודה מראש למי שיכנס

linoroosh

New member
מה זה??

נכנסתי.. אבל זה סתם משו של פלאפון... וכל מיני שטויות שלא הבנתי

linoroosh

New member
אהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחXDD

כריס טה

New member
../images/Emo17.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

גוו ביל .. גו טום .. גו גוסטב .. גו גיאורג

dorkiflitz

New member
../images/Emo207.gif../images/Emo15.gifאעהעה חיייייבת לפרוווק

למרות ששנים לא הייתי פה, אני אני עדיין חיייבת! # יום חמישי אני מצטלמת לפרסומת של קוקה קולה
# מצאתי עבודה|
יום שישי אני מתחילה
# יום שישי אני הולכת לראיון על עבודה בקייטנה, ביקשו או מדצ"ים או מש"צים ואני גם זה וגם זה! אעהעה
# מחר בגרות ביסודות העיצוווב # אני הולכת לקוסמטיקאית יום רביעי ואני פשוט מתה על זה XD # קניתי עטים סוסווונים לבגרות
אני מתאפקת לא להשתמש בהם עד לבגרויות XD # הלו"ז שלי כל כך צפוווף יואוואוואואוואו # לא משנה כמה בגדים יהיו לי, אני תמיד ארצה עוד
# מתמטיקה זה סאקס.

פרסומת של קוקה קולה?!... ../images/Emo2.gif

שיואועואועו את כאילו תופיעי בטלוויזיה? על אמיתי?!?
חחח סתםסתם, מזל"ט לך! גם על העבודה החדשה... ושיהיה בהצלחה בבגרות...
ו... מתמטיקה זה כ"כ לא. ><" מתעבת את המקצוע הזה.

dorkiflitz

New member
חחח תודה מותק../images/Emo23.gif

ואני רוצה לראות מישהו שלא סובל את הקקי הזה. חייבים להכחיד אותו..

dorkiflitz

New member
לראות מישהו שכן סובל*

ידעתי שיש לי טעות במשפט..
ולהכחיד את המקצוע XD חח יוא איזה משפט הזוי יצא לי.

XDD ידעתי שיש שם משהו מוזר...

הייתה קצת סתירה במשפט, במבט שני...
חחח טוב, עברית קשה שפה.

../images/Emo54.gifיאייי איזה כייף לך!../images/Emo24.gif

מזל טוב על הכל ובהצלחה בראיון ובבגרות
יוו אני אוכל לפתוח טלויזיה ולומר "היי אני מכירה אותה!"
[תתעלמי מה-אובר התלהבות שלי ><]]

NICE FOR YOU BABY:)

ידיד שלי גם הצטלם לפרסומת של קוקה קולה :] והוא עבד עם הבן אדם הכי חתיך בארץ ~ O: (שדרך אגב התחיל איתי...כבוד כבודP: ) בהצלחה לך :):) ובקשר למתמטיקה, יאללה פוש עד כיתה יב ואחרכך תתנחמי בזה שלא תראי יותר משוואות עם פרמטרים וכל הבאסה :):)

למעלה