ליום חמישי

kand100

New member
התשובות שלי :

אני אענה על חלק מהשאלות... שם : גיא תאריך לידה : 1978 ריח אהוב : עד כמה שזה ישמע מוזר... אני מאוד אוהב ריח של בית מרקחת... אתה אוהב את הכתב יד שלך? כן, לא יודע אם הוא כ"כ יפה אבל הוא מאוד ברור וזה מה שחשוב ! איזה שפות אתה דובר? עברית . גם אנגלית - אבל, לצערי, אני לא יכול להגיד שאני דובר אנגלית ברמה של שפת אם - האנגלית שלי טובה ולא מעבר לזה. יש לך שעה חופשית בין שתי הרצאות. מה את עושה? בד"כ אני מנצל את הזמן הזה לאכול או שאני סתם הולך למעבדת מחשבים וגולש באינטרנט. אילולא היית לומד את מה שאתה לומד עכשיו, מה היית רוצה ללמוד/לעסוק בו? האמת היא שאני לא כ"כ אוהב ללמוד.... אבל אני בסה"כ מרוצה ממה שאני לומד עכשיו : מדעי המחשב . יכול להיות שזה היה נחמד ללמוד מקצוע כמו היסטוריה אבל כמו כל המקצועות שלומדים במדעי הרוח באוניברסיטה - אין מה לעשות עם זה אח"כ !!! האם אתה טיפוס מופנם או מוחצן? מופנם. אני בעד להמשיך עם השאלון - למה לא ?

Eurogirl

New member
תשובותיי...../images/Emo26.gif

שם: לוסיליה הפרה
. מקום מגורים: החווה של פיתיאל. תאריך לידה: 13.11.85. האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? לא, הוא בגלל שנולדתי קרוב לחנוכה. האם יש לך חוש הומור? אמממ...אני חושבת שכן. מה בעיניך מסמל תמימות? ילדים קטנים ששרים (ולא אלו מהג'וניור
). באיזה שעה אתה קם בבוקר? 07:00. בקרוב זה ישתנה
. באיזה שעה אתה הולך לישון? זה מאוד משתנה, יכול להיות שב-22:00, יכול להיות ב-03:00, ויכול להיות ש...אני לא הולכת בכלל (אתמול למשל). ריח אהוב: ריחות כימיים למיניהם
- דלק, טיפקס וכו'...וריח של בושם מדהים אחד שהרחתי פעם ואין לי מושג איך קוראים לו
. קבוצת ספורט אהובה: כשאני צופה בספורט, זה רק במסגרת מונדיאל / אולימפיאדה או דברים המוניים אחרים, ככה שאין לי שום קבוצה מועדפת
. ההופעה הכי טובה שראית (לא מהאירוויזיון): לא יכולה לחשוב על אחת כרגע. אתה ימני או שמאלי? אני לא אתחיל עם דעות פוליטיות, אז בידיים - ימנית. אתה אוהב את הכתב יד שלך? כולם אומרים שהוא יפה, לדעתי הוא מבולגן מדי. התמכרויות: באמת שלא כדאי שאני אתחיל, יש יותר מידי... אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? את זה שאני פרנואידית ודואגת יותר מידי
. מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? שאפשר לעשות הכל בעזרת כח הרצון! האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool? אולי לא במודע, בעיקרון אני ממש מתעבת אנשים שעושים את זה
. איזה שפות אתה דובר? עברית (כה מפתיע), אנגלית ברמת שפת אם (אבל זו לא שפת אם טבעית), ספרדית של צופי טלנובלות, ושבדית בסיסית מאוד. מה מילת התואר הכי נפוצה ששמעת נאמרת עלייך? מוכשרת
. מה המאכל הכי מגעיל בעינייך? אני בעיקרון חובבת אוכל מושבעת, ויש מאכל אחד ויחיד שהצליח להגעיל אותי - קציצות אפורות וגדולות שהכינו פעם אצלי בבית כשהייתי בכיתה ב. לא הייתי מסוגלת לגעת בהן, אפילו שהיה על זה הרבה רוטב
. מה המאכל הכי מסובך/מורכב שאתה יודע לבשל? יש כמה, אבל כרגע עולה לי בראש רק הפאי לימון שלי
. יש לך שעה חופשית בין שתי הרצאות. מה את עושה? פעם כשהיה לי את הפסיכומטרי, הייתי תמיד מתקשרת בהפסקות למישהו מסויים מהפורום הזה. מענייין אם הוא זוכר
. האם יש משהו שבחיים לא תסכים לנסות? אם כן, מה? אולי לאכול חרקים חיים. הטלפון מצלצל. מי הכי היית רוצה שיהיה בצד השני? למה לי לרצות לדבר בטלפון כשאני אצל נטליה?
. אילולא היית לומד את מה שאתה לומד עכשיו, מה היית רוצה ללמוד/לעסוק בו? עוד לא התחלתי ללמוד, אם היתי רוצה להתחרט על מה שבחרתי ללמוד שנה הבאה, היתי פשוט מבטלת ומשנה מקצוע
. אתה מאמין ברוחות רפאים? ממש לא, למרות שאני מאמינה בנסתר בעיקרון. זכית בלוטו ב- 10 מיליון שקל. מה הדבר הראשון שאתה קונה? כרטיס אוטובוס לבנק, כדי להפקיד שם הכל ולסגור את המינוס
. האם אתה טיפוס מופנם או מוחצן? בד"כ מוחצנת, מלבד כשאני במצברוח רע. שיר שגורם לך לבכות: יש הרבה, אבל אתמול גרם לי את זה שיר המלודי כמעט הכי טוב אי פעם (החדש!
) שיר שגורם לך לצחוק: Halla Mr PT
. מצבי רוח: מתעצבנים מהר? כן, אבל אני יודעת להסתיר את זה. רגוע? חיצונית - לפעמים. פנימית - אף פעם לא. אוהב לצחוק? בוודאי:
. קורה הרבה שנכנסים לדיכאון? הו, השאלה הזאת נבראה בשבילי
. מה עושים? עונים לשאלות הזה מהמחשב של נטליה
. מתי פעם אחרונה צחקת? לפני כמה חצאי שעות. מה היית עושה אילו: היית הולך ברחוב ופתאום ניגש אליך אדם ערום ושואל אותך מה השעה? עונה לו מן הסתם. מישהו היה זורק עליך שקית מים? הייתי צועקת עליו שהוא לא נורמאלי! מישהו היה מציע לך שקית צ'יפס באמצע הרחוב סתם ככה? היתי אומרת לא תודה, כי זה קצת חשוד. וישר אחרי זה היתי קונה שקית צ'יפס נורמאלית, כי כבר הייתי מתגרה
. היית בטעות מגלה איך לרפא סרטן? היתי מפיצה את התרופה בחינם אם זה היה אפשרי. בעצם, תיקון - היתי מפיצה את התרופה ב-10 אגורות לבנאדם, ואז היתי אוספת בדיוק את הכסף לכיסוי המינוס שלי
.

Eurogirl

New member
מה שגרם לך לבכות

גרם הרגע לי ולנטליה להיקרע מצחוק...

E u r o b o y

New member
../images/Emo83.gifME

שם : מור מקום מגורים : בת-ים תאריך לידה : 09.12.87 האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? בתעודת הזהות השם שלי זה מור-מרדכי (מרדכי זה על שם סבא שלי, ומור זה כביכול הקיצור).מה גם שההורים שלי אהבו את השם כי מור זה צמח שמפיקים ממנו בושם. האם יש לך חוש הומור? ודאי.
מה בעיניך מסמל תמימות? גורי חתולים/פעוטות. באיזה שעה אתה קם בבוקר? המממ...לאחרונה זה כבר לא בבוקר.ואני שונא שונא שונא לקום מאוחר! הלוואי כל יום לקום ב-5 בבוקר (בלי להיות עייף). באיזה שעה אתה הולך לישון ? בין 2 ל-3 בלילה. ריח אהוב: ריח של פרדס (בעיקר של הפרחים של פירות ההדר
)/ ריח של האדמה הרטובה מהגשם
/ ריח של מאפייה. קבוצת ספורט אהובה: מכבי ת"א (כדורסל). ההופעה הכי טובה שראית (לא מהאירוויזיון) : המממ...לא זכור לי כרגע. אתה ימני או שמאלי ? גם בפוליטיקה וגם בכתיבה- ימני.פשוט לא מסוגל לכתוב ביד שמאל. אתה אוהב את הכתב יד שלך? כן.אומרים שיש לי כתב יד "לא אופייני לבן" התמכרויות:מ-ו-ז-י-ק-ה- אני לא חי בלי זה. טלוויזיה בעיקר/ אירוויזיון כמובן.אני אוהב מאכלים מתוקים אבל לא ברמה של התמכרות. אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? מראה חיצוני.אני לא אוהב את איך שאני נראה במיוחד. מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? זו שאלה לבני 70+ לדעתי, אבל בגדול "אם אין אני לי-מי לי". האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool? לא.שאלה הזויה.עשיתי כל מיני דברים, כן, אבל לא העמדתי פנים שאני מישהו אחר. איזה שפות אתה דובר? עברית, אנגלית, קצת ערבית ואולי טיפה ספרדית. מה מילת התואר הכי נפוצה ששמעת נאמרת עלייך? מהמורים- אחראי/ מהמשפחה- לא שם תואר, אלא תוספת צ'ו בסוף שמי הפרטי/ מהחברים- עילג- בצחוק כמובן
מה המאכל הכי מגעיל בעינייך? יש הרבה.אני מ-ת-ע-ב קטשופ.בעעעע.תמרים זה דוחה, עלי גפן, חצילים- להמשיך? מה המאכל הכי מסובך/מורכב שאתה יודע לבשל? לבשל אני לא יודע.כשניסיתי להכין פסטה זה נגמר במטבח דביק.אבל אני יודע להכין את המאכלים הבסיסיים- חביתה, טוסט, לחמם מאכלים כמובן
.אהה בעצם אני יודע להכין תפוחי אדמה מתובלים בתנור(ממש קשה...
) יש לך שעה חופשית בין שתי הרצאות. מה את עושה? כרגע אני אחרי תיכון, עוד לא הגעתי להרצאות. האם יש משהו שבחיים לא תסכים לנסות? אם כן, מה? אני בחיים לא אעשה באנג'י/צניחה חופשית. הטלפון מצלצל. מי הכי היית רוצה שיהיה בצד השני? מישהו שיבשר לי רק טובות ושיפיג את שיעמומי. אילולא היית לומד את מה שאתה לומד עכשיו, מה היית רוצה ללמוד/לעסוק בו? אני לא לומד עכשיו, תודה לאל, ובינתיים אני לא רוצה לחשוב על זה ואני גם בכלל לא יודע מה אני רוצה מעצמי. אתה מאמין ברוחות רפאים? לא. זכית בלוטו ב- 10 מיליון שקל. מה הדבר הראשון שאתה קונה?מסטיק בזוקה- רק בשביל לדעת שמעכשיו אני יכול לקנות את כל "עלית". איזו תכונה אתה הכי מעריך בבן זוג? כנות, יושר, הומור, נאמנות. האם אתה טיפוס מופנם או מוחצן? לרוב מוחצן, אך במקרים מסויימים מופנם. שיר שגורם לך לבכות: וויטני יוסטון- I'LL ALWAYS LOVE YOU שיר שגורם לך לצחוק: יש הרבה, אך לאחרונה נחש במסיכה
מצבי רוח : מתעצבנים מהר ? רק במקרים ממש מעצבנים. רגוע ? כן. אוהב לצחוק ? מאוד.הנה הוכחה:
קורה הרבה שנכנסים לדיכאון ? לא. מה עושים ? עונים על השאלות. מתי פעם אחרונה צחקת ? מההודעה של אלעד בשרשור זה לפני כמה דקות. מה היית עושה אילו : היית הולך ברחוב ופתאום ניגש אליך אדם ערום ושואל אותך מה השעה ? בורח. מישהו היה זורק עליך שקית מים ? מקלל אותו
מישהו היה מציע לך שקית צ'יפס באמצע הרחוב סתם ככה ? אומר לא תודה, ממשיך הלאה ועושה פרצוף מוזר לעצמי. היית בטעות מגלה איך לרפא סרטן ? מפיץ את התרופה מיידית.

נטלייי

New member
התשובות שלי:

שם : נטלי מקום מגורים :פ"ת תאריך לידה :1.12.80 האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? לא על שם מישהו, אבל יש כוונה לשם - ההורים שלי התכוונו שהקב"ה נתן להם מתנה - נתן-לי, ובגלל זה תקופה ארוכה כתבתי את השם שלי עם ת' - נתלי. האם יש לך חוש הומור? אמרו לי כרגע שבוודאי, אבל אני קצת חולקת על העניין
מה בעיניך מסמל תמימות? התינוקות שאני עובדת איתם. באיזה שעה אתה קם בבוקר? 7:00 באיזה שעה אתה הולך לישון ? בדרך כלל ב 1:00 ריח אהוב:המאכלים של אמא שלי
קבוצת ספורט אהובה:לא אוהבת ספורט במיוחד, אז אין שום קבוצה אהובה ההופעה הכי טובה שראית (לא מהאירוויזיון) : אתניקס
, הופעה אקוסטית שעלתה 90 שקל אבל שווה כל אגורה, וגם ההופעה שהם עשו ל 20 שנות קיום הלהקה אתה ימני או שמאלי ? אני מניחה שהכוונה היא בכתב - אז ימנית. אתה אוהב את הכתב יד שלך? כן, הוא נחמד ביותר. התמכרויות: אתניקס
, ומוזיקה בכלליות אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? הביישנות שלי מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? אם תרצו אין זאת אגדה - פשוטו כמשמעו האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool? לא כדי להראות קול, אבל יש מצב שהעמדתי פנים שאני משהו אחר. איזה שפות אתה דובר? עברית כמובן, אנגלית, ספרדית ברמת טלנובלות, ומבינה טיפ טיפה צרפתית. מה מילת התואר הכי נפוצה ששמעת נאמרת עלייך? מלאכית מה המאכל הכי מגעיל בעינייך? לא עולה לי לראש כרגע מה המאכל הכי מסובך/מורכב שאתה יודע לבשל? אני לא ממש יודעת לבשל, ולא ממש אוהבת את האמת, אבל כשצריך להכין בלינצ'ס לארוחה זה התפקיד שלי
יש לך שעה חופשית בין שתי הרצאות. מה את עושה? אני לא לומדת, אבל בשעתיים שיש לי פנוי בעבודה אני חוזרת הביתה (כי זה קרוב אלי) ועושה עבודות שיש לי בבית כמו כביסה, לשטוף את החדרים, או אם אין כלום אז אינטרנט
האם יש משהו שבחיים לא תסכים לנסות? אם כן, מה? פעם הייתי אומרת שלא הייתי לובשת בגדים וורודים אבל נכנעתי לאופנה. הטלפון מצלצל. מי הכי היית רוצה שיהיה בצד השני? לא מישהו מסויים, אבל חשוב שזה לא יהיה בשורות רעות כלשהן. אילולא היית לומד את מה שאתה לומד עכשיו, מה היית רוצה ללמוד/לעסוק בו? אני לא לומדת, בקשר לעבודה הייתי רוצה לעבוד בהנהלת חשבונות המקצוע שלמדתי. אתה מאמין ברוחות רפאים? ממש לא זכית בלוטו ב- 10 מיליון שקל. מה הדבר הראשון שאתה קונה? לא קונה כלום, מכניסה לבנק שייצבור לי ריבית, אני חסכנית
איזו תכונה אתה הכי מעריך בבן זוג? חוש הומור, זה ממש כובש אותי. האם אתה טיפוס מופנם או מוחצן? מופנם שיר שגורם לך לבכות: ללכת שבי אחרייך שיר שגורם לך לצחוק: השירים של פיעי ולוסיליה
מצבי רוח : מתעצבנים מהר ? ממש לא, צריך ממש להתאמץ כדי לעצבן אותי רגוע ? מאוד אוהב לצחוק ?מאודדד קורה הרבה שנכנסים לדיכאון ? כמעט ולא מה עושים ? אם אני כן בדיכאון מה שמוציא אותי מזה זה שירים של אתניקס
מתי פעם אחרונה צחקת ? לפני שנייה, אורי הצחיקה אותי פה
מה היית עושה אילו : היית הולך ברחוב ופתאום ניגש אליך אדם ערום ושואל אותך מה השעה ? מסמיקה בטרוף ורצה משם. מישהו היה זורק עליך שקית מים ? לא הייתי עושה כלום, פשוט ממשיכה ללכת. מישהו היה מציע לך שקית צ'יפס באמצע הרחוב סתם ככה ? אומרת לא תודה וממשיכה ללכת. היית בטעות מגלה איך לרפא סרטן ? מחלקת בחינם, יש מישהו שלא היה עושה את זה? ועכשיו ברצינות - האם אתם חושבים שצריך להמשיך את השאלון? בהחלט, אבל אולי באמת להוריד את המינון, שיהיה נגיד פעם בשבועיים.

שייקה 16

New member
ועכשיו תורי...

שם: שי מקום מגורים: איזור אשדוד תאריך לידה: 18/3/89 האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? כן. האם יש לך חוש הומור? כן מה בעיניך מסמל תמימות? לא יודע באיזה שעה אתה קם בבוקר? 9 וחצי. באיזה שעה אתה הולך לישון? 2 בלילה. ריח אהוב: ש הג'יל שלי. קבוצת ספורט אהובה: מ.כ חיפה בכדורגל. ההופעה הכי טובה שראית (לא מהאירוויזיון): של אלון ז'אן. אתה ימני או שמאלי? ימני. אתה אוהב את הכתב יד שלך? לא ממש. אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? גוף. מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? לא יודע. האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool? לא, אני מי שאני! איזה שפות אתה דובר? עברית, וטיפטיפה ספרדית. מה מילת התואר הכי נפוצה ששמעת נאמרת עלייך? חכם?!?! מה המאכל הכי מגעיל בעינייך? אממממ....בשר. מה המאכל הכי מסובך/מורכב שאתה יודע לבשל? אורז. יש לך שעה חופשית בין שתי הרצאות. מה את עושה? הולך לישון. האם יש משהו שבחיים לא תסכים לנסות? ברור. אם כן, מה? לא יודע, הרבה דברים. הטלפון מצלצל. מי הכי היית רוצה שיהיה בצד השני? אלון ז'אן? למרות שזה קורה, חחח... אילולא היית לומד את מה שאתה לומד עכשיו, מה היית רוצה ללמוד/לעסוק בו? משהו בתחום החדשות, או זמר. אתה מאמין ברוחות רפאים? כן. יש בליטא. זכית בלוטו ב- 10 מיליון שקל. מה הדבר הראשון שאתה קונה? את אלון ז'אן? חח סתם, אמממ הרבה דברים. איזו תכונה אתה הכי מעריך בבן זוג? אמינות. האם אתה טיפוס מופנם או מוחצן? גם וגם. שיר שגורם לך לבכות: אהבת חיי של אלון ז'אן. שיר שגורם לך לצחוק: דוקטור די ג'יי של אלון ז'אן. מתעצבנים מהר ? בעיקר כן. רגוע ? אממ בערך. אוהב לצחוק ? מאוד. קורה הרבה שנכנסים לדיכאון ? פעם בחודש! מה עושים ? בוכים. מתי פעם אחרונה צחקת ? אתמול בלילה, שתליתי שלט מבד ענק בעד ההתנתקות. מה היית עושה אילו : היית הולך ברחוב ופתאום ניגש אליך אדם ערום ושואל אותך מה השעה ? אומר מה השעה והולך, אלה אם זה אלון ז'אן, זה משהו אחר. מישהו היה זורק עליך שקית מים? אם יום חם, סבבה. מישהו היה מציע לך שקית צ'יפס באמצע הרחוב סתם ככה ? אני לא אוהב צ'יפס.

python 4

New member
ננסה שוב -

שם : ירון מקום מגורים : כרמיאל תאריך לידה : די עם זה, הבדיחה הזו הפסיקה להצחיק כבר ממזמן. האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? כן - על שם ירון לונדון. ואני אסביר: כשנולדתי, אמא שלי היתה מעריצה שרופה של ירון לונדון (ואבא שלי היה גרופי של מוטי קירשנבאום. זה מה שאנשים עשו בשנות השבעים). ולכן - נקראתי על שמו. האם יש לך חוש הומור? אין לי חוש הומור. יש לי חוש מור - למשל ידעתי כבר מלפני הרבה זמן שמור יצביע נגד שבדיה 96 ב- "מקום שלישי ראשון". מה בעיניך מסמל תמימות? תמימות זה לחשוב שהמלטזים הם אנשים הגונים, ואז להבין איפה אירה לוסקו החביאה את הנצנצים שלה
באיזה שעה אתה קם בבוקר? בסביבות 8, 9, 10.. באיזה שעה אתה הולך לישון? בסביבות 2, 3.. ריח אהוב: הבושם של לוסי!
היא "שכחה" אותו אצלי. למה גברים לא יכולים לשים בושם? זה לא הוגן.
קבוצת ספורט אהובה: אה.. אה.. ההופעה הכי טובה שראית (לא מהאירוויזיון): אני רק מבקש להבהיר שבניגוד למה שעשוי לעלות משתי התשובות האחרונות שלי, אני סטרייט. תודה והמשך קריאה נעימה. אתה ימני או שמאלי? אז חטאתי פעם. אז מה? כולם עושים נסיונות פה ושם. אז מה, זה אומר משהו על הבנאדם? לא. אתה אוהב את הכתב יד שלך? נו, אתם יודעים איך זה.. גיל ההתבגרות, ההורמונים משתוללים.. אז עשיתי דברים בעברי שאני מתחרט עליהם. זה לא סיבה לקטלג בנאדם ככה! התמכרויות: פורום 262 בתפוז
אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? הייתי מחליף את צורתי החיצונית בזו של, נגיד, דודי בלסר. מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? האירוויזיון זה לא רק קרולה ואן מארי דויד. יש הרבה גוונים, מינים, צורות, אפשרויות - וכך גם בחיים. האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool? אהה, אצלנו בטכניון..
לא. איזה שפות אתה דובר? עברית בעיקר. מה מילת התואר הכי נפוצה ששמעת נאמרת עלייך? שמן (אתם לא מכירים אותי ככה, כי זה היה עד לפני שנתיים) מה המאכל הכי מגעיל בעינייך? שעועית ונגזרותיה מה המאכל הכי מסובך/מורכב שאתה יודע לבשל? אני יודע לטגן(!) צ'יפס. יש לך שעה חופשית בין שתי הרצאות. מה את עושה? קורא.. האם יש משהו שבחיים לא תסכים לנסות? אם כן, מה? אני בחיים לא אקפוץ באנג'י, או אשמע את אירלנד 94 עד הסוף. יש דברים שלא עושים. הטלפון מצלצל. מי הכי היית רוצה שיהיה בצד השני? אילולא היית לומד את מה שאתה לומד עכשיו, מה היית רוצה ללמוד/לעסוק בו? הייתי רוצה להיות סופר. כזה שכותב ספרים והם מתפרסמים והוא נהיה עשיר. הייתי רוצה להיות ג'יי קיי רולינג. אתה מאמין ברוחות רפאים? לא זכית בלוטו ב- 10 מיליון שקל. מה הדבר הראשון שאתה קונה? את ה- DVD שיצא לכבוד 50 שנות מלודי. איזו תכונה אתה הכי מעריך בבן זוג? אינטליגנציה האם אתה טיפוס מופנם או מוחצן? מופנם שיר שגורם לך לבכות / שיר שגורם לך לצחוק: שום שיר לא יכול לגרום אצלי להחצנה של רגשות (שום דבר לא יכול לעשות את זה, האמת) - אבל יש שירים שאני שומע כשאני עצוב (רמז: זה מתחיל במלודי וכולם שונאים את זה) וזה תמיד מעודד אותי. מצבי רוח : מתעצבנים מהר ? מאוד! נא לשאול את ההוא שמנהל את "מקום שלישי ראשון", שאין לי שום קשר אליה כהוא זה
רגוע ? מאוד. דנדונעעעעעעעעעעעעעעעע!!
אוהב לצחוק? מאוד. קורה הרבה שנכנסים לדיכאון? לפעמים. מה עושים ? נכנסים לסולסיק וכותבים hola! ומישהו כבר יוציא אותי מזה. מתי פעם אחרונה צחקת? לא זוכר מה היית עושה אילו: היית הולך ברחוב ופתאום ניגש אליך אדם ערום ושואל אותך מה השעה? הייתי אומר לו שאין לי שעון (ובאמת אין לי שעון), אלא אם זו היתה בחורה ואז הייתי אומר לה: "השעה.. |מתעלף|" מישהו היה זורק עליך שקית מים? הממ.. זה היה מרגיז אותי מאוד מישהו היה מציע לך שקית צ'יפס באמצע הרחוב סתם ככה? למרות שצ'יפס הוא מאכל שאין לעמוד בפניו, אני אזכר במשפט שניסו להכניס לנו כשהיינו בני 3 - לא לוקחים מפתח של חביתוש בלי רשות של דודלי. היית בטעות מגלה איך לרפא סרטן? או. בתור אחד שב- 3 שנים האחרונות התעסק בזה, הגעתי לתגלית מדהימה - אי אפשר לגלות בטעות איך לרפא סרטן. צריך להיות במעבדה, ולנסות לרצות לגלות משהו, ואז אולי אפשר לקבל תוצאות לא צפויות ולהמשיך לעבוד משם (כך, אגב, התגלתה האנטיביוטיקה). ועכשיו ברצינות - האם אתם חושבים שצריך להמשיך את השאלון

למעלה