ליום חמישי

גולו2000

New member
השאלון השבועי ../images/Emo70.gif

השאלות הקבועות : שם : מקום מגורים : תאריך לידה : האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? האם יש לך חוש הומור? מה בעיניך מסמל תמימות? באיזה שעה אתה קם בבוקר? באיזה שעה אתה הולך לישון ? ריח אהוב: קבוצת ספורט אהובה: ההופעה הכי טובה שראית (לא מהאירוויזיון) : אתה ימני או שמאלי ? אתה אוהב את הכתב יד שלך? התמכרויות: אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool? איזה שפות אתה דובר? מה מילת התואר הכי נפוצה ששמעת נאמרת עלייך? מה המאכל הכי מגעיל בעינייך? מה המאכל הכי מסובך/מורכב שאתה יודע לבשל? יש לך שעה חופשית בין שתי הרצאות. מה את עושה? האם יש משהו שבחיים לא תסכים לנסות? אם כן, מה? הטלפון מצלצל. מי הכי היית רוצה שיהיה בצד השני? אילולא היית לומד את מה שאתה לומד עכשיו, מה היית רוצה ללמוד/לעסוק בו? אתה מאמין ברוחות רפאים? זכית בלוטו ב- 10 מיליון שקל. מה הדבר הראשון שאתה קונה? איזו תכונה אתה הכי מעריך בבן זוג? האם אתה טיפוס מופנם או מוחצן? שיר שגורם לך לבכות: שיר שגורם לך לצחוק: מצבי רוח : מתעצבנים מהר ? רגוע ? אוהב לצחוק ? קורה הרבה שנכנסים לדיכאון ? מה עושים ? מתי פעם אחרונה צחקת ? מה היית עושה אילו : היית הולך ברחוב ופתאום ניגש אליך אדם ערום ושואל אותך מה השעה ? מישהו היה זורק עליך שקית מים ? מישהו היה מציע לך שקית צ'יפס באמצע הרחוב סתם ככה ? היית בטעות מגלה איך לרפא סרטן ? ועכשיו ברצינות - האם אתם חושבים שצריך להמשיך את השאלון (שרשרו פה
או
)

היום בתפוז אנשים ../images/Emo66.gif

בתיה עוזיאל, אושית עשו זאת במו ידיכם, תתארח בפורום אומנות שימושית למתחילים ותענה לשאלות הגולשים היום החל מהשעה 17:00 http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=969&msgid=58950987
סנ"צ סוזי בן ברוך, ראש מדור ילדים ונוער במשטרת ישראל תתארח הערב בשעה 18:00 בפורום אומרים לא לאלימות. סנ"צ בן ברוך תענה על שאלות בנושא אלימות מינית ופיזית נגד ילדים במשפחה ומחוץ למשפחה, עבירות נגד ילדים, סמים ונוער ועוד. http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=227&msgid=58861749
בשעה 19:00 תתארח בפורום חינוך לילדים ונוער נורית פרגל המתמחה בספורט טיפולי ותענה לשאלותיכם. אתם מוזמנים! http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1316&msgid=58881647
מייק מושון, הלא הוא מיכאל מושונוב, המנחה הצעיר של אקזיט, יתארח Live ב- BlogTV הערב בשעה 19:00. http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=828&msgid=58893527
הערב בשעה 19:50, מיד בתום הפרק של "אהבה מעבר לפינה", אגם רודברג תתארח Live ב-BlogTV http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=819&msgid=58847190
רותי אלישר, פסיכותרפיסטית, יועצת לנישואין, טרום נישואין, זוגיות ומיניות האדם מתארחת בפורום זוגיות הערב בשעה 20:00 http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=1124
ליבי כץ-משיח, המנהלת המקצועית והבעלים בחברת שפת אם - שפת הסימנים לתקשורת עם תינוקות תתארח היום בפורום הורים לפגים ותענה לשאלות הגולשים במהלך היום http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=444&msgid=58991030
אתם מוזמנים להשתתף בחידון בפורום מוזיקה עברית ישנה וחדשה, ואולי תזכו באוסף הכפול של נורית גלרון הכולל 38 משיריה הידועים והאהובים ביותר. http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=347&msgid=58951552
בואו להתעדכן בשינויים שחלו ולתרום בפורום למען הקהילה - http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?id=954&msgid=58920012

../images/Emo41.gif פורומים חדשים בתפוז אנשים ../images/Emo41.gif

יותר בוסקילה ממאיה? יותר לידר מעברי? מדברים על התוכנית בפורום מת להיות http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=1335
פורום חדש לשחקנית והזמרת החמה ביותר בהוליווד לינדזי לוהאן http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=1337
בואו ללמוד קצת יותר על אמנות העיצוב בזכוכית - פורום זכוכית http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=1338 המשך גלישה נעימה בתפוז
אנשים

danduni

New member
*עייף* ../images/Emo178.gif

לכן תשובות קצרות ולא מתוחכמות במיוחד.. האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? לא האם יש לך חוש הומור? כן מה בעיניך מסמל תמימות? ילדים באיזה שעה אתה קם בבוקר? אני תמיד קם בשש שבע, גם בחופש! כע, כע, כע!! ("לעולם בעקבות השמש"
) באיזה שעה אתה הולך לישון ? זה תלוי, אבל זה נע בין 23:00 ל-02:00 והלאה.. בימי ביצפר בד"כ בחצות.. ריח אהוב:
קבוצת ספורט אהובה: מכבי ת"א ההופעה הכי טובה שראית (לא מהאירוויזיון) : כוכב נולד
אתה ימני או שמאלי ? ימני אתה אוהב את הכתב יד שלך? כע התמכרויות: אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? לא יודע.. מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? אני די צעיר בשביל ללמוד שיעורים חשובים מדי (פיזיקה לא נחשב
) האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool? לא איזה שפות אתה דובר? דובר טוב: עברית ורוסית, דובר: אנגלית וספרדית. מה מילת התואר הכי נפוצה ששמעת נאמרת עלייך? עקשן. מה המאכל הכי מגעיל בעינייך? סושי. מה המאכל הכי מסובך/מורכב שאתה יודע לבשל? יש מלא, אני השף בבית!
.. יש לך שעה חופשית בין שתי הרצאות. מה את עושה? למה בנקבה?! טוב, לא משנה.. כנראה אני תופס(ת) תנומה על הדשא.. האם יש משהו שבחיים לא תסכים לנסות? אם כן, מה? NEVER SAY NEVER (גם בלטביה 00 זה היה נראה לי) הטלפון מצלצל. מי הכי היית רוצה שיהיה בצד השני? מישו שאני ממש אוהב.. אילולא היית לומד את מה שאתה לומד עכשיו, מה היית רוצה ללמוד/לעסוק בו? אני צריך לסיים ביצפר קודם. אתה מאמין ברוחות רפאים? לא.
זכית בלוטו ב- 10 מיליון שקל. מה הדבר הראשון שאתה קונה? לפטופ? בגדים? דיסקים? למה רק דבר אחד?! זכיתי במיליון דולר!!
איזו תכונה אתה הכי מעריך בבן זוג? כנות. האם אתה טיפוס מופנם או מוחצן? מוחצן. שיר שגורם לך לבכות: החיים יפים באנגלית. שיר שגורם לך לצחוק: זה כואב של מארק מצבי רוח : מתעצבנים מהר ? לא רגוע ? לא אוהב לצחוק ? כע!! קורה הרבה שנכנסים לדיכאון ? lately - כע, בד"כ - לא.. מה עושים ? עונים על שאלון?! מתי פעם אחרונה צחקת ? היום מה היית עושה אילו : היית הולך ברחוב ופתאום ניגש אליך אדם ערום ושואל אותך מה השעה ? עונה לו?! [שאלה מטומטמת, סליחה] מישהו היה זורק עליך שקית מים ? מודה לו. מישהו היה מציע לך שקית צ'יפס באמצע הרחוב סתם ככה ? מתעלם. היית בטעות מגלה איך לרפא סרטן ? מוכר את זה למדענים במיליארדים
ועכשיו ברצינות - האם אתם חושבים שצריך להמשיך את השאלון? הממ.. אולי פעם בשבועיים?!
אני נייטרלי..

Yoav Den Vilda

New member
Moi, Tout Simplement ../images/Emo41.gif ../images/Emo41.gif

השאלות הקבועות : שם : יואב מקום מגורים : מבשרת-ציון תאריך לידה : 31.5.83 האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? סתם ההורים שלי אהבו את השיר האם יש לך חוש הומור? כן, שחור לעתים. מה בעיניך מסמל תמימות? לחשוב ששטוקהולם היא בירת העולם, שאירוויזיון 1999 היה אירוויזיון מוצלח ביותר, שירושלים לא תחולק ושביבי יביא שלום ובטחון. באיזה שעה אתה קם בבוקר? 1400 בדר"כ. באיזה שעה אתה הולך לישון ? 0400 בדר"כ ריח אהוב: ריח נקי של שיער אחרי מקלחת עם שמפו ריחני קבוצת ספורט אהובה: נבחרת דנמרק ההופעה הכי טובה שראית (לא מהאירוויזיון) : תחרות 'גם יפה וגם שמנה' כמובן. אתה ימני או שמאלי ? וורסטילי. אתה אוהב את הכתב יד שלך? כן. התמכרויות: אירוויזיון, חו"ל, ערסים, לא-ישראלים, יפן אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? מממ.. הייתי מעדיף להיות פחות תמים. מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? לחשוב בהיגיון ולקחת דברים בפרופורציות. האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool? כן. הרבה פעמים. איזה שפות אתה דובר? עברית, אנגלית וערבית. מה מילת התואר הכי נפוצה ששמעת נאמרת עלייך? חברותי, נראה לי. מה המאכל הכי מגעיל בעינייך? מממ.. 12 נקודות - חלווה. 10 נקודות - שוקולד למריחה. 8 נקודות - שוקולד למריחה. 7 נקודות - לחם לבן. בעע.. מה המאכל הכי מסובך/מורכב שאתה יודע לבשל? אורז עם בצל. יש לך שעה חופשית בין שתי הרצאות. מה את עושה? מממ.. תלוי איך, עם מי ומתי. האם יש משהו שבחיים לא תסכים לנסות? אם כן, מה? אווו.. יש הרבה. להחזיק או לגעת בצפרדע. הטלפון מצלצל. מי הכי היית רוצה שיהיה בצד השני? מישהו שלא דיברתי איתו הרבה זמן. אילולא היית לומד את מה שאתה לומד עכשיו, מה היית רוצה ללמוד/לעסוק בו? אדריכלות כמובן. מתחיל ללמוד השנה. אתה מאמין ברוחות רפאים? לא, אלא אם אתם מחשיבים את גילדו ככזה. זכית בלוטו ב- 10 מיליון שקל. מה הדבר הראשון שאתה קונה? מממ.. אי באוקיאנוס השקט. איזו תכונה אתה הכי מעריך בבן זוג? כנות, פשטות, אופטימיות. האם אתה טיפוס מופנם או מוחצן? מורכב. שיר שגורם לך לבכות: אמא אדמה, החול יזכור. שיר שגורם לך לצחוק: סוליקו. מצבי רוח : מתעצבנים מהר ?
רגוע ? בדרך כלל
. אוהב לצחוק ?
קורה הרבה שנכנסים לדיכאון ? דווקא בזמן האחרון כמעט ולא. מה עושים ? בדר"כ רואה פרק או שניים של החמישיה הקאמרית ונרגע. מתי פעם אחרונה צחקת ? לפני 10 דקות. מה היית עושה אילו : היית הולך ברחוב ופתאום ניגש אליך אדם ערום ושואל אותך מה השעה ? הייתי מבין את הרמז, מתכופף ומקבל אותו כמו גבר. מישהו היה זורק עליך שקית מים ? כנ"ל. מישהו היה מציע לך שקית צ'יפס באמצע הרחוב סתם ככה ? כנ"ל? לא. צריך לגוון. הייתי אומר לו שזה משמין. היית בטעות מגלה איך לרפא סרטן ? הייתי המאושר באדם. באמת. ועכשיו ברצינות - האם אתם חושבים שצריך להמשיך את השאלון (שרשרו פה או )

mikko1

New member
../images/Emo2.gif

כל המאכלים שציינת נמצאים אצלי בטופ 10. החול יזכור גם מרגש אותי. סוליקו גם מצחיק אותי עד דמעות. ובמיוחד הייתי בשוק מ"גם שמנה וגם יפה"

שליייייייי

שם : אריק מקום מגורים : בת חפר - ישוב ליד נתצניה תאריך לידה : 15 לאפריל 88 האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? לא שאני יודע. האם יש לך חוש הומור? מעט מאוד. אבל אני אוהב לצחוק. מה בעיניך מסמל תמימות? באיזה שעה אתה קם בבוקר? בחופש- ב6 וחצי בבוקר. צריך לקום לעבודה באיזה שעה אתה הולך לישון ? בחופש לפעמים באחת עשרה לפעמים 12 לפעמים 1... ריח אהוב: שוקולד קבוצת ספורט אהובה: יש יותר מידי. בוקה ג'וניורס, ריאל מדריד, בית"ר ירושלים. כדורסל: הפועל ירושלים. ההופעה הכי טובה שראית (לא מהאירוויזיון) :בטללווזייה- טונ יסנטוס בגאלות אופרסיות. מיכל אמדורסקי במציאות. אתה ימני או שמאלי ? ימני אתה אוהב את הכתב יד שלך? אני, מאוד! התמכרויות: אירוויזיון, ספרד אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? לא חושב על כלום. אולי צבע עינים מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? לא אוהב ללמוד האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool? בטוח שכן, אבל מזמן . אני די אותנטי וכנה. איזה שפות אתה דובר? ספרדית ועברית. ועוד כמה שפות אבל ברמת תייר ... אנגלית, פורטוגזית מה מילת התואר הכי נפוצה ששמעת נאמרת עלייך? מכוער. מה המאכל הכי מגעיל בעינייך? גבינות למינהן, קטוג' בעע. מה המאכל הכי מסובך/מורכב שאתה יודע לבשל? לא מבשל הרבה. אבל למדתי להכין פיצה. יש לך שעה חופשית בין שתי הרצאות. מה את עושה? ישן האם יש משהו שבחיים לא תסכים לנסות? אם כן, מה? לסוע לשבדיה. בעעעעע הטלפון מצלצל. מי הכי היית רוצה שיהיה בצד השני? טוני סנטוס. אילולא היית לומד את מה שאתה לומד עכשיו, מה היית רוצה ללמוד/לעסוק בו?אממ אין לי כ"כ כיוון. אבל צילום בהחלט מרת מאוד. אתה מאמין ברוחות רפאים? לא. בחייזרים כן. זכית בלוטו ב- 10 מיליון שקל. מה הדבר הראשון שאתה קונה? בית איזו תכונה אתה הכי מעריך בבן זוג? כנות האם אתה טיפוס מופנם או מוחצן? קצת מזה וקצת מזה. אבל יותר מופנם. שיר שגורם לך לבכות: בלדות בספרדית מאופרסיון שיר שגורם לך לצחוק: שוויץ 2004 - שיר ענקקקק מצבי רוח : מתעצבנים מהר ? לא רגוע ? רוב הזמן אוהב לצחוק ? מאוד קורה הרבה שנכנסים לדיכאון ? לא . מה עושים ? מתי פעם אחרונה צחקת ? אתמול. מה היית עושה אילו : היית הולך ברחוב ופתאום ניגש אליך אדם ערום ושואל אותך מה השעה ? עונה לו. מישהו היה זורק עליך שקית מים ? בודק מי עשה יל את זה מישהו היה מציע לך שקית צ'יפס באמצע הרחוב סתם ככה ? מעיף לו סטירה היית בטעות מגלה איך לרפא סרטן ? מגניב . הייתי מפרסם את זה באינרנט ועכשיו ברצינות - האם אתם חושבים שצריך להמשיך את השאלון (שרשרו פה או )

Flendy

New member
MOI

האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו?לא האם יש לך חוש הומור?כן מה בעיניך מסמל תמימות?גור כלבים\חתולים מאוד צעיר. באיזה שעה אתה קם בבוקר?בין 9 ל12. באיזה שעה אתה הולך לישון ?תלוי במה מתוכנן לי למחרת. ריח אהוב:עד כמה שזה מוזר-של הכלב שלי!
קבוצת ספורט אהובה: הפועל חיפה מלחמההההה!!! בחו"ל ריאל מדריד. ההופעה הכי טובה שראית (לא מהאירוויזיון) : המופע של אלי ומריאנו(זה נחשב נכון?) אתה ימני או שמאלי ?ימני בכתב היד, מרכזניק בדיעות הפוליטיות. אתה אוהב את הכתב יד שלך? נראה לי שכן התמכרויות: אווא אווא, נודלס בר אבן גבירול
, ועוד דברים שמפאת החוק עדיף שלא נציין
. אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? לא רוצה לשנות בעצמי כלום. מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? למדתי שאם אני לא מתאים את עצמי לחברה בה אני נמצא ולא מתייחס יפה לאנשים-זה יתפוצץ לי באיזהשהו שלב בפרצוף. האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool? אני חושב שכן-לכולנו זה קרה מתישהו. איזה שפות אתה דובר?אנגלית עברית צרפתית וספרדית של תיירים. מה מילת התואר הכי נפוצה ששמעת נאמרת עלייך? מילה טובה-נשמה. מילה רעה-מניאק. מה המאכל הכי מגעיל בעינייך? אפונה|מתחלחל| מה המאכל הכי מסובך/מורכב שאתה יודע לבשל? פשטידת שכבות, פסטה ברוטב 4 גבינות ויין לבן, צלי בקר. יש לך שעה חופשית בין שתי הרצאות. מה את עושה? ישן
. האם יש משהו שבחיים לא תסכים לנסות? אם כן, מה? סקס עם חיות הטלפון מצלצל. מי הכי היית רוצה שיהיה בצד השני? גרנדוש או בן מלצר
אילולא היית לומד את מה שאתה לומד עכשיו, מה היית רוצה ללמוד/לעסוק בו?פרסום נראה לי מאוד מעניין. אתה מאמין ברוחות רפאים? לא חושב זכית בלוטו ב- 10 מיליון שקל. מה הדבר הראשון שאתה קונה? בקבוק מים-אני הולך לאבד הרבה נוזלים אחרי כל הבכי ההיסטרי שירוץ שם. איזו תכונה אתה הכי מעריך בבן זוג? נתינה האם אתה טיפוס מופנם או מוחצן? שילוב של שניהם שיר שגורם לך לבכות:אין שיר שגורם לך לצחוק:לא שיר-אבל קטע וידאו מאחד ממפגשי הפורום האחרונים. קורע אותי מצחוק כל פעם מחדש
מצבי רוח : נתונים לשינוי מתעצבנים מהר ? ב30 אחוז מהפעמים רגוע ?לא אוהב לצחוק ? כן. או שקשה מאוד להצחיק אותי או שאני צוחק מדברים ממש ממש מטומטמים. היה שבוע אחד שכל פעם ששמעתי את המילה מלוואח נשפכתי מצחוק ברמות שלא יכולתי לתפקד. קורה הרבה שנכנסים לדיכאון ? לא מה עושים ? עוואצות מתי פעם אחרונה צחקת ? אתמול מה היית עושה אילו : היית הולך ברחוב ופתאום ניגש אליך אדם ערום ושואל אותך מה השעה ? אם זה גבר-עונה לו. אם זה אישה (שנראית טוב) -מזמין אותה אלי הביתה לקפה וגם ל.. מישהו היה זורק עליך שקית מים ? דופק לו מכות מישהו היה מציע לך שקית צ'יפס באמצע הרחוב סתם ככה ? דופק לו מכות היית בטעות מגלה איך לרפא סרטן ? מפיץ את זה ברחבי עולם, בחינם, לכמה שיותר ארצות ובתי חולים. זו מחלה נוראה. ועכשיו ברצינות - האם אתם חושבים שצריך להמשיך את השאלון (שרשרו פה או ) אני חושב שכן-פעם בשבועיים שלושה.

Eurogirl

New member
נודלס באר אבן גבירול!!! ../images/Emo99.gif

מס טרמפולינה! יה! |נוסטלגיה|

webrain

New member
אני בטח מזה משועמם אם אני עונה על

זה... אז ככה: ירון מחולון 31/7/1976 חוש הומור: כן סמל לתמימות: ילדים, היסטוריה/נוסטלגיה שעה שאני קם בבוקר: כשעובד 7, כשלא 1 בצהריים שעה שאני הולך לישון: בין 1-5 בבוקר בדר"כ ריח אהוב: אין ממש קבוצת ספורט: אין הופעה הכי טובה: פט שופ בויז ימני או שמאלי: מרכז (לא מאמין בפולטיקה) אוהב תכתב יד שלך: לא אוהב לא שונא התמכרויות: לגו, מחשבים, היסטוריה אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה?: המממ מה שאני רוצה לשנות אני משנה מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים?: אל תגיד בחיים אני לא אעשה... איזה שפות אתה דובר?: סנסקרטית ונבאהו
עברית ואנגלית מה מילת התואר הכי נפוצה ששמעת נאמרת עלייך?: חתיך מקסים מהמם (כן בטח...) מה המאכל הכי מגעיל בעינייך?: אין לי מושג האמת מה המאכל הכי מסובך/מורכב שאתה יודע לבשל?: צ'יפס
יש לך שעה חופשית בין שתי הרצאות. מה את עושה?: אינטרנט בדר"כ האם יש משהו שבחיים לא תסכים לנסות? אם כן, מה?: מתייחס לעיל על הלקח שלמדתי בחיי הטלפון מצלצל. מי הכי היית רוצה שיהיה בצד השני?: אהבת חיי אילולא היית לומד את מה שאתה לומד עכשיו, מה היית רוצה ללמוד/לעסוק בו?: מעצב דגמים בחברת לגו אתה מאמין ברוחות רפאים?: לא מאמין גם לא לא מאמין זכית בלוטו ב- 10 מיליון שקל. מה הדבר הראשון שאתה קונה?: טיסה לחו"ל איזו תכונה אתה הכי מעריך בבן זוג?: כנות, נאמנות האם אתה טיפוס מופנם או מוחצן?: פעם יותר מופנם כיום יותר מוחצן שיר שגורם לך לבכות: closer to heaven בגירסה מסוימת מתול המחזמר על שמו שיר שגורם לך לצחוק: תנו לו דוזפואה - יהושע "רון" לץ מצבי רוח : מתעצבנים מהר ? משתדלים שלא, קורה לפעמים רגוע ? לרוב אוהב לצחוק ? משתדל קורה הרבה שנכנסים לדיכאון ? כן מה עושים ? מוזיקה בדר"כ מתי פעם אחרונה צחקת ? משתדל כל יום מה היית עושה אילו : היית הולך ברחוב ופתאום ניגש אליך אדם ערום ושואל אותך מה השעה ?: אומר לו מה השעה מישהו היה זורק עליך שקית מים ?: חג המים:) מישהו היה מציע לך שקית צ'יפס באמצע הרחוב סתם ככה ?: לוקח אני ישראלי
היית בטעות מגלה איך לרפא סרטן ?: מגשים את חלום חיי ומקבל פרס נובל

webrain

New member
עוד קצת עליי אם מישהו משועמם מספיק

http://www.lugnet.com/people/members/?m=2028

mikko1

New member
../images/Emo45.gif

ברור שלהמשיך בשאלון ולתשובות: שם: ירון/מיקו מקום מגורים: חולון תאריך לידה: 5.5.1982 השם שלי: הוא על שם מישהו. הסיפור הוא כזה: כשאמא שלי הייתה בחודש השמיני להריונה היא ראתה מישהו שקסם לה. לאותו אדם שהיא ראתה קוראים ירון, והיא החליטה שכך אני אקרא, בתקווה שגם אני אצא כזה. מבחן המציאות הוכיח שלא יצאתי כזה. חוש הומור: חבריי הקרובים טוענים שיש לי. תמימות: ילדים. באיזו שעה אני קם: בחודש הקרוב בסביבות שש. בדרך כלל בסביבות עשר. השעה שני הולך לישון: בחודש הקרוב בסביבות 23, בדרך כלל זה יכול להגיע גם לארבע בבוקר. ריח אהוב: לחם שיוצא מהתנור, שוקולד. קבוצת ספורט אהובה: נבחרת מלטה במונדיאלים השונים (והמבין יבין...) ימני או שמאלי: ימני. ההופעה הכי טובה: נלקחה מהאופרסיון טריאונפו. אינואה ביצעה אותה בשיר sobrevivire אהבה לכתב ידי: לא ממש. בילדותי צחקו עליי שיש לי כתב של "כוסיות". במהלך השנים כתב ידי התכער ונהייה מגושם, ואני חי איתו יותר בשלום, אבל עדיין אני לא מת עליו. התמכרויות: אני אובססיבי לזמן ולאיחורים. העמדת פנים על מנת להיראות קול: מניח שעשיתי את זה כמה פעמים (ללא הרבה הצלחה). לא עולה לי כרגע דוגמה לראש. שפות: עברית, אנגלית, וקצת ספרדית (יותר מבין פחות מדבר). מילת תואר נפוצה שנאמרת עליי: ביישן (למרות שזה ממש לא נכון) ושקט. מאכל מגעיל: סטייקים נוטפי שמן ודם + כל סוגי הבשר (אני ארגנטינאי בלאי). מאכל מסובך שאני יודע להכין: אני ובישול לא הולכים ביחד. כנראה שפרוסה עם גבינה זה הדבר הכי מורכב שאני יודע להכין בתחום הגסטרונומיה. שעה חופשית בין שתי הרצאות: אני מומחה מספר אחת בעולם בבזבוז זמן. כנראה שאני אבזבז את הזמן סתם. משהו שבחיים לא אסכים לנסות: קפיצת באנג'י. זה גם מפחיד לאללה וגם יכול להיות ממש ממש מסוכן. הטלפון מצלצל: הכי הייתי רוצה שזה יהיה איזה חבר/ה. מקצוע שהייתי רוצה לעסוק בו: רפואה. תכונה מוערת בבן הזוג: כנות וישירות. מופנם/מוחצן: אני חושב שאני מוחצן. שיר שגורם לי לבכות: "נשבע" של חיים משה. זה מה שעולה לי כרגע בראש. שיר שגורם לי לצחוק: יוגוסלביה 73. יש שלב בפזמון שהזמר שר "אה אה אה", זה תמיד נשמע לי כאילו יש לו משהו חם בפה. רוחות רפאים: ממש לא מצבי רוח: מתעצבן מהר: כן, אבל אני לא מחצין את זה. רגוע: לרוב כן אוהב לצחוק: מאוד דיכאון: הרבה צחקתי: אתמול, לא זוכר ממה. אדם ערום שהיה ניגש אליי ושאול אותי מה השעה: הייתי מביט בשעון ומשיב לו על השאלה. מישהו היה זורק עליי שקית מים: זה קרה לי יחסית הרבה פעמים. אני בדרך כלל מגיב באדישות. שקית צ'יפס: יכול להיות שהייתי לוקח ואומר תודה. תרופה לסרטן: הייתי עושה הכל כדי להציל כמה שיותר אנשים. להמשיך בשאלונים:

תשובותיי:

האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? על שם טרי ווגן
האם יש לך חוש הומור? תלוי. יש לי חוש הומור פאסיבי- אני בהחלט יודע לצחוק, ולצחוק מאיכות ולא מקומדיות זולות ובדיחות גרועות. בכל הקשור לחוש הומור אקטיבי, דהיינו להצחיק- ממש לא. מה בעיניך מסמל תמימות? תינוקות ישנים אולי? באיזה שעה אתה קם בבוקר? בדרך כלל 6:30. צריך להספיק לרכבת... באיזה שעה אתה הולך לישון? כמה שיותר מוקדם יותר טוב. אין לי שעה קבועה, תלוי בנסיבות. ריח אהוב: מה זו השאלה הזו?! קבוצת ספורט אהובה: ארסנל. אבל זה לא קבוצת ספורט אהובה, זו אובססיה. ההופעה הכי טובה שראית (לא מהאירוויזיון): ההופעה הכי טובה שגם נכחתי בה הייתה בשנה שעברה בלונדון: ארסנל 5- מידלסבורו 3, חזרנו מפיגור 1:3 לניצחון 5:3 תוך חצי שעה. אתה ימני או שמאלי? במובן הכלכלי-חברתי אני ימני מובהק ואפילו די קיצוני. יש בי תיעוב אוטומטי כלפי ארגונים מסואבים דוגמת ההסתדרות והעומד בראשה, ובעיקר כלפי כל דבר שמריח ממסדיות, ביורוקרטיה ונצלנות פוליטית ולכן רצוי שהממשלה תתערב כמה שפחות בעניניי האזרחים. במובן הפוליטי הישראלי הצר- אני כבר לא יודע. לאף אחד כאן גם ככה אין שום דרך ועקרונות, למעט השמאל הקיצוני והימין הדתי לאומי. אתה אוהב את הכתב יד שלך? מעולם לא חשבתי על זה. כולם אוהבים את כתב היד שלי, אני לא מתרגש ממנו. התמכרויות: ארסנל, אינטרנט. אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? הייתי משנה את הטעם שלי במוזיקה... מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? שהם קצרים. האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool? לא. איזה שפות אתה דובר? עברית ואנגלית. למדתי וידעתי צרפתית ברמה סבירה בהחלט אבל אני לא זוכר כלום. כשאני אתחיל תואר שני אני אלמד שפה נוספת. מה מילת התואר הכי נפוצה ששמעת נאמרת עלייך? מטורף. מה המאכל הכי מגעיל בעינייך? אני מתלבט בין טונה לבין פטריות. מה המאכל הכי מסובך/מורכב שאתה יודע לבשל? לא יודע... שקשוקה? יש לך שעה חופשית בין שתי הרצאות. מה אתה עושה? הולך למעבדת המחשבים ונכנס לאינטרנט. האם יש משהו שבחיים לא תסכים לנסות? אם כן, מה? לאהוד את טוטנהאם לרבע שעה. הטלפון מצלצל. מי הכי היית רוצה שיהיה בצד השני? אחד מהוריי. אילולא היית לומד את מה שאתה לומד עכשיו, מה היית רוצה ללמוד/לעסוק בו? א. אני לא לומד כרגע. ב. הייתי רוצה ללמוד כלכלה. אתה מאמין ברוחות רפאים? לא. זכית בלוטו ב- 10 מיליון שקל. מה הדבר הראשון שאתה קונה? דירה בלונדון. איזו תכונה אתה הכי מעריך בבן זוג? אמינות. האם אתה טיפוס מופנם או מוחצן? בעיקרון, מופנם. רק המקלדת מוחצנת. שיר שגורם לך לבכות: פזמון ליקינטון. שיר שגורם לך לצחוק: ספרד 83'
מצבי רוח: מתעצבנים מהר? לא תמיד. לפעמים כן. רגוע? לא. אוהב לצחוק? כן. קורה הרבה שנכנסים לדיכאון? לאחרונה יותר. מה עושים? עונים על שאלונים באינטרנט. מתי פעם אחרונה צחקת? הבוקר. מה היית עושה אילו: היית הולך ברחוב ופתאום ניגש אליך אדם ערום ושואל אותך מה השעה? עונה לו. מישהו היה זורק עליך שקית מים? הייתי מייבש את בגדיי. מישהו היה מציע לך שקית צ'יפס באמצע הרחוב סתם ככה? הייתי מסרב בנימוס. היית בטעות מגלה איך לרפא סרטן? עם המזל שלי, כנראה שזה כבר התגלה קודם לכן...

python 4

New member
"פזמון ליקינטון" ../images/Emo6.gif

ואתה טוען שאתה לא יודע להצחיק?

MTV100

New member
../images/Emo36.gif שלי ../images/Emo26.gif

האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? כעיקרון זה אמור להיות על שם אבא של אבא שלי, קראו לו רחמים אז קיצרו את זה לרן, בהתחלה רצו לרמי.
האם יש לך חוש הומור? בהחלט ! אני לץ
מה בעיניך מסמל תמימות? שקט ?!?
באיזה שעה אתה קם בבוקר? בזמן ביה"ס בשעה 7, בחופש זה נע בין 12:00-14:00
באיזה שעה אתה הולך לישון ? עוד פעם תלוי, זמן ביה"ס בשעה 12 בערך, בחופש בשעה 3,4
ריח אהוב: אוכל של הבית, העשן של המכונית, אממ ואני חושב שיש עוד ואני לא זוכר.
קבוצת ספורט אהובה: הפועל/מכבי באר-שבע בכדורגל ! אללה ב"ש !
ההופעה הכי טובה שראית (לא מהאירוויזיון) : של המורדים ברור !
אתה ימני או שמאלי ? יד ימני, רגל שמאלי
אתה אוהב את הכתב יד שלך? מאוד, יש לי כתב יד כמו של בחורה.
התמכרויות: אירוויזיון, שוקולד, הכלב שלי ואחיין שלי, תוכניות ריאלטי, תפוזינה חחח
אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? אישיות או חיצוניות ? אם חיצוניות אז את האוזניים, אם אישיות אז להיות פחות עצבני ולהיות יותר סובלני.
מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? שאלה מפגרת ...
האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool? אני מאמין שכן ..
איזה שפות אתה דובר? עברית, אנגלית, ספרדית ולומד ערבית.
מה מילת התואר הכי נפוצה ששמעת נאמרת עלייך? חכם.
מה המאכל הכי מגעיל בעינייך? כול דבר שיש בו גבינה חוץ מפיצה וחזיר ....
מה המאכל הכי מסובך/מורכב שאתה יודע לבשל? ספגטי .. חחחחחחחח
יש לך שעה חופשית בין שתי הרצאות. מה את עושה? אם אני רעב אז קונה לאכול ואם לא אז סתם מסתובב ...
האם יש משהו שבחיים לא תסכים לנסות? אם כן, מה? אורגיה ?! סתם צוחק, אני חושב שלאכול משהו חי ולצלול עם כרישים.
הטלפון מצלצל. מי הכי היית רוצה שיהיה בצד השני? My Mother
אילולא היית לומד את מה שאתה לומד עכשיו, מה היית רוצה ללמוד/לעסוק בו? דיילות
אתה מאמין ברוחות רפאים? אפשר להגיד שכן ...
זכית בלוטו ב- 10 מיליון שקל. מה הדבר הראשון שאתה קונה? קודם כול מחסה חובות ואז קונה דירה.
איזו תכונה אתה הכי מעריך בבת זוג? אין לי אז לא יודע ...
האם אתה טיפוס מופנם או מוחצן? תלוי ליד מי ...
שיר שגורם לך לבכות: הרבה ...
שיר שגורם לך לצחוק: שירים מתפוזינה 9 מצבי רוח : מתעצבנים מהר - מאודדד רגוע - לא אוהב לצחוק - מאודדד קורה הרבה שנכנסים לדיכאון - הייתי בדיכאון 4 שנים מה עושים - מגרבצים, מה זו השאלה הזו ? מתי פעם אחרונה צחקת - היום מה היית עושה אילו :
היית הולך ברחוב ופתאום ניגש אליך אדם ערום ושואל אותך מה השעה - עונה לו
מישהו היה זורק עליך שקית מים - תלוי מי זה ...
מישהו היה מציע לך שקית צ'יפס באמצע הרחוב סתם ככה - לא לוקח אף-פעם
היית בטעות מגלה איך לרפא סרטן - פותח מרפאה פרטית, אומר שיש לי את התרופה, כולם באים אלי, אני מרפה אותם, מפוצץ בכסף ..
בהחלט להמשיך

yoss5

New member
אני רוצה

שם : יוסי מ. מקום מגורים : באר שבע תאריך לידה : 22.12.91 האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? כן, סבא שלי האם יש לך חוש הומור? אם זה להצחיק אז לא, אם זה לצחוק אז כן מה בעיניך מסמל תמימות? לא יודע, התקופה לפני שידעתי מה זה אירוויזיון? באיזה שעה אתה קם בבוקר? 7:30 בלימודים, 10-11 בחופש באיזה שעה אתה הולך לישון ? בסביבות חצות ריח אהוב: לא יודע קבוצת ספורט אהובה: הפועל חיפה (רגל) ומכבי ת"א (סל) ההופעה הכי טובה שראית (לא מהאירוויזיון) : הלייב 8 אתה ימני או שמאלי ? ימני אתה אוהב את הכתב יד שלך? כן התמכרויות: .......לא יודע אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? לא יודע מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? יש לך חלום, תגשים אותו כמה שיותר מהר האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool? לא איזה שפות אתה דובר? עברית, אנגלית, ערבית וקצת ספרדית מה מילת התואר הכי נפוצה ששמעת נאמרת עלייך? חכם
מה המאכל הכי מגעיל בעינייך? עוד לא החלטתי מה המאכל הכי מסובך/מורכב שאתה יודע לבשל? אני לא יודע לבשל יש לך שעה חופשית בין שתי הרצאות. מה את עושה? אין הרצאות בתיכון... האם יש משהו שבחיים לא תסכים לנסות? אם כן, מה? בנג'י מגבהים של 50 מ' ומעלה הטלפון מצלצל. מי הכי היית רוצה שיהיה בצד השני? מישהו ספציפית שאני לא יגיד את שמה אילולא היית לומד את מה שאתה לומד עכשיו, מה היית רוצה ללמוד/לעסוק בו? אני עוד צעיר אתה מאמין ברוחות רפאים? לא זכית בלוטו ב- 10 מיליון שקל. מה הדבר הראשון שאתה קונה? הפועל חיפה בכדורגל איזו תכונה אתה הכי מעריך בבן זוג? לדעת להקשיב אחד לשני (ואני יודע שזאת לא תכונה) האם אתה טיפוס מופנם או מוחצן? יותר מדי מופנם שיר שגורם לך לבכות: יש הרבה שיר שגורם לך לצחוק: יהושע לץ - תנו לו דוז פואה מצבי רוח : מתעצבנים מהר ? לא רגוע ? יותר מדי אוהב לצחוק ? יותר מדי קורה הרבה שנכנסים לדיכאון ? יותר מדי מה עושים ? שר לעצמי שיר שאני אוהב מתי פעם אחרונה צחקת ? עכשיו מה היית עושה אילו : היית הולך ברחוב ופתאום ניגש אליך אדם ערום ושואל אותך מה השעה ? איכססססס, אפשר לשנות את זה לבחורה? מישהו היה זורק עליך שקית מים ? צוחק, מכניס לו כאפה ידידותית וממשיך ללכת מישהו היה מציע לך שקית צ'יפס באמצע הרחוב סתם ככה ? מסרב ואומר לו שזה משמין היית בטעות מגלה איך לרפא סרטן ? רושם על זה פטנט ועושה מיליונים, למרות שיש מחלה אחרת שאני רוצה גם לה למצוא תרופה

סיני חן

New member
../images/Emo45.gif

כמובן להמשיך בשאלון שם: סיני מקום מגורים: טירת הכרמל תאריך לידה: 8.10.1982 האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו: ברוח ההתנתקות הקודמת מחצי האי סיני, נולדתי בתקופה הזאת ומכאן השם שלי. האם יש לך חוש הומור: אם שמתם לב בהודעות שלי בפורום אני נוטה להתבדח יותר מדיי. מה בעיניך מסמל תמימות: אני באיזה שעה אתה קם בבוקר: משתדל כמה שיותר מוקדם באיזה שעה אתה הולך לישון: כנ"ל ריח אהוב: (עדיף שאני לא אגיד) קבוצת ספורט אהובה: מכבי חיפה ההופעה הכי טובה שראית (לא מהאירוויזיון: מדונה מופיע מצוין (לא שהייתי בהופעה שלה) אתה ימני או שמאלי: ימני אתה אוהב את הכתב יד שלך: אני מבין אותו, אחרים לא. התמכרויות: לימודים, חברים, אירווזיון אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה?: יותר גבוה (אמרתי כבר פעם) מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים: שחופש זה דבר לא טוב (לפחות בשבילי) האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool: זה מה שאני עושה כרגע. איזה שפות אתה דובר: עברית, אנגלית(
) ועוד קצת מאיזו שפה מה מילת התואר הכי נפוצה ששמעת נאמרת עלייך: חמוד
מה המאכל הכי מגעיל בעינייך: אפונה, יש לי טראומת ילדות ההורים שלי האכילו אותי בכוח את הדבר הירוק והמגעיל הזה בעודי בוכ בכי תמרורים, זה היה מחזה שובר לבבות. מה המאכל הכי מסובך/מורכב שאתה יודע לבשל: טוסט יש לך שעה חופשית בין שתי הרצאות. מה את עושה: קורא ספר האם יש משהו שבחיים לא תסכים לנסות? אם כן, מה: לעשן (כל דבר) הטלפון מצלצל. מי הכי היית רוצה שיהיה בצד השני: אח שלי אילולא היית לומד את מה שאתה לומד עכשיו, מה היית רוצה ללמוד/לעסוק בו: כרגע אני במכינה קדם אקדמאית, יש לי תוכניות לעתיד ולא הייתי מחליף אותן בשום דבר. התשובה היחידה שאני יכול לענות זה שהייתי משקיע קצת יותר בתיכון ועכשיו הייתי יכול להתחיל כבר ללמוד. אתה מאמין ברוחות רפאים: אני מאמין בגלגול נשמות. זכית בלוטו ב- 10 מיליון שקל. מה הדבר הראשון שאתה קונה: בית איזו תכונה אתה הכי מעריך בבן זוג: טוב לב האם אתה טיפוס מופנם או מוחצן: כנראה מופנם שיר שגורם לך לבכות: עוד לא יצא לי לבכות בגלל שיר אבל אירלנד 1997 אישה מסתורית הביא אותי הכי קרוב לזה שיר שגורם לך לצחוק: אוסטריה 2003 כי האדם נחשב לפניי הבית השני זה נשמע כאילו אלף פויר תוקע שם גרעפס, גם ההופעה החיה של אוקראינה 2003 מצחיקה אותי. מצבי רוח : מתעצבנים מהר: כן רגוע: למראית עין כן אוהב לצחוקכן קורה הרבה שנכנסים לדיכאון: לצערי מה עושים:
מתי פעם אחרונה צחקת: אתמול צפיתי בפרק של חברים, ג'ואי גילה שצ'נלדר ומוניקה זוג (הקטע הכי מצחיד בסדרה הזאת למי שזוכר) מה היית עושה אילו : היית הולך ברחוב ופתאום ניגש אליך אדם ערום ושואל אותך מה השעה: הייתי בורח מישהו היה זורק עליך שקית מים: נותן לו טרמפ לחדר מיון מישהו היה מציע לך שקית צ'יפס באמצע הרחוב סתם ככה: תלוי מי זה (או מי זאת
) היית בטעות מגלה איך לרפא סרטן: לא הייתי עושה מזה כסף זה בטוח.

תשובותיי:

האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? כן, חברה טובה של ההורים:) האם יש לך חוש הומור?כן, אבל אני לא מבינה כלל בדיחות. מה בעיניך מסמל תמימות? תלוי באיזה הקשר. באיזה שעה אתה קם בבוקר? לעבודה: 6 בבוקר, בחופש : 9 או 10 , תלוי מתי מתעוררים הזאטוטים. באיזה שעה אתה הולך לישון ? מאוחר בד"כ. ריח אהוב: " פויזן היפנוטיק" - הבשום המאפיין אותי. לא מוותרת עליו. קבוצת ספורט אהובה: שונאת ספורט לסוגיו. ההופעה הכי טובה שראית (לא מהאירוויזיון) : " מטאליקה" בארץ- שתי ההופעות שהייתי בהן, פשוט מעולות!!! אתה ימני או שמאלי ? ימנית. אתה אוהב את הכתב יד שלך? כן, הוא מדהים, כל אחד אומר:) התמכרויות: אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? רגישות יתר. מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? להתרחק מכל מה שמזיק לי. האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool? כאילו לא!! איזה שפות אתה דובר? עברית כמובן, מבינה אנגלית ברמה של שפת אם, מבינה מרוקאית ברמה של שפת אם. מה מילת התואר הכי נפוצה ששמעת נאמרת עלייך? פלפלית
מה המאכל הכי מגעיל בעינייך? חמאה!! מרגרינה!! מה המאכל הכי מסובך/מורכב שאתה יודע לבשל? דגים מרוקאים!! למדתי!! יש לך שעה חופשית בין שתי הרצאות. מה את עושה? סיימתי ללמוד לפני 5 שנים. האם יש משהו שבחיים לא תסכים לנסות? אורגיה
אם כן, מה? נו אז כתבתי... הטלפון מצלצל. מי הכי היית רוצה שיהיה בצד השני? הבנק
אילולא היית לומד את מה שאתה לומד עכשיו, מה היית רוצה ללמוד/לעסוק בו? מרצה באוניברסיטה (ואני עוד אהיה
) אתה מאמין ברוחות רפאים? כן. זכית בלוטו ב- 10 מיליון שקל. מה הדבר הראשון שאתה קונה? אהמ.... צריחך להתיעץ עם הבעל.. איזו תכונה אתה הכי מעריך בבן זוג? כנות. האם אתה טיפוס מופנם או מוחצן? מוחצנת מאוד. שיר שגורם לך לבכות: כרגע אין כזה. השיר שגורם לך לצחוק: " הדרדסים" מצבי רוח : מתעצבנים מהר ? כו- דם מרוקאי טהור. רגוע ? ממש לא. אוהב לצחוק ? כן בטח. קורה הרבה שנכנסים לדיכאון ? כן מה עושים ? יוצאים לקניות. מתי פעם אחרונה צחקת ? היום בבוקר. מה היית עושה אילו : היית הולך ברחוב ופתאום ניגש אליך אדם ערום ושואל אותך מה השעה ? נותנת לו סטירה. מישהו היה זורק עליך שקית מים ? זורקת לו מה שנשאר לו מהחיים
מישהו היה מציע לך שקית צ'יפס באמצע הרחוב סתם ככה ? לוקחת. חח מה יש לי להפסיד?
היית בטעות מגלה איך לרפא סרטן ? הלואי. דעתי על השאלון: קצת לקצר אותו לא יזיק.

למעלה