ליום חמישי

satlaklus

New member
חחחחח תינוק בן 3 קיבל רישיון חובהההה לראות

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1543937

אילת, אילת אילת- מלונות../images/Emo152.gif

טוב, החלטנו בסוף ששלישי,רביעי נישן במלון וחמישי שזה כבר מחיר אחר נישן בקטורה אצל הבת דודה. עכשיו אני צריכה המלצות לבית מלון שמתאים גם לפעלתנית בת שנה וחודש (יים, תהיה עוד חודש). ה מ ל צ ו ת בבקשה :)

אילתית 2

New member
איזה בתי מלון יש לבחירה? אמרת שיש לך הנחה

מסוימת אם אני לא טועה תראי בתור אילתית לא יצא לי כל כך להיות בבתי מלון בעיר אבל באלו שהייתי נהננו מאוד מאוד רויאל ביץ, רויאל גארדן, אגמים , נסיכה, חברים שהיו ב מלון מלך שלמה, ונפטון (ממש חדיש שופץ לגמרי) מאוד נהנו...אבל אישית לא יודעת איך בכל מקרה תהנו ותבלו

עוד המלצות על אגמים?

עזבי את ההנחות, מעדיפה ללכת למקומות שאדע שאהנה. אם משהי בכל זאת היתה במרינה קלאב או סיאסטה אז אשמח לדעת...

tiger mom

New member
ממליצה בחום, אבל רק חדר על המים

יותר יקר, אבל ממש כיף. תדרשו חדר עם דק שאפשר לשבת.

אם ב"אגמים" חפצה נפשך, יש לקחת

חדר רקקקקקק בקומה הראשונה מלכת שבא מלון פצצה מרידיאן מעולה ויש גם מלון אחד של "הכל כלול" ששכחתי את שמו ושמעתי שהוא מעולה לילדים

חמודבה

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif מה עדיף?../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

לטוס או לנסוע לאילת עם בת חצי שנה?

אנחנו,בדרך כלל, הופכים גם

את הנסיעה עצמה ליום כיף כזה... עדיין לא יצא לנו לטוס איתו אבל זה תלוי איך היא "מתנהגת" ,בד"כ, בנסיעות ארוכות. תחכי לתשובות של ה"מומחים"

חמודבה

New member
היא "ילדת קריזות"

או כמו שאחותי קוראת לזה "ילדת הפתעה" אף פעם אי אפשר ממש לדעת איך היא תתנהג

חמודבה

New member
עוד שאלה ../images/Emo36.gif רויאל ביץ

באילת. משהי מכירה? המלצות/ טענות? לנסיעה בלי ילדים...

אילתית 2

New member
רויאל ביץ מלון ברמה מעולה!!!

אנחנו היינו שם סופ"ש בלי הילדים (טוב בזמנו לא היו...) מה השאלה?

אתיש

New member
אין מקום להשוואה בין אגמים לסיאסטה או מרינה ק

סיאסטה מרוחק מהטיילת, מלון קטן אמנם על בסיס הכל כלול אבל ממש, ממש לא טוב, ברמה של 3 כוכבים. מרינה קלאב חביב - שופץ לאחרונה ויש לו ספורט ימי בחינם. אם את רוצה להנות מהכל כלול עם הילדה - לכו או לגולדן טוליפ או למג'יק סנרייז אבל אין על אגמים.

saky

New member
היית לאחרונה במרינה קלאב../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

אשמח לדעת איך שם-החדרים,הבריכה,יש צוות בידור?יש מועדון לילדים?איך האוכל? אנחנו נהיה שם בסוף החודש-4 לילות מראשון עד חמישי עם ילד בן 5.5 ותינוק בן 8 חודשים. תודה , דלית

למעלה