לטאטא מתחת לשטיח

../images/Emo43.gif עסקים קטנים ועבודה מהבית

היום ב-18:00 יתארחו בפורום עבודה ועסקים מהבית נציגי הקרן לעסקים קטנים שי קורן ורינה ברנר שיענו לשאלות הגולשים בנוגע לפעילות הקרן. הגולשים מוזמנים לצרף את שאלותיהם כבר עכשיו.
מנציחים את הנופלים לקראת יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ולנרצחים בפעולות הטרור, אנו מזמינים אתכם להנציח את זכרם של האנשים הקרובים אליכם, שנהרגו במערכות ישראל או נרצחו בפיגועי תופת. את הסיפורים, הזכרונות , השירים והתמונות שנאסוף מהפורומים, הבלוגים והקומונות אנו נציג בדף הבית של תפוז אנשים החל מערב יום הזכרון ועד צאתו.

elina002

New member
בבקשה עזרו לי למלא את השאלון...

ועוד פעם פליזזזזז תעזרו לי ותמלאו את השאלון כשיהיה לכם זמן...תודה מראש... :)

../images/Emo26.gif אירועי היום בתפוז 10.5.05

היום ב-17:30 יארח פורום שיווק ופרסום את גדעון עמיחי, מנהל הקריאטיב ושותף בשלמור אבנון עמיחי, שיענה על שאלות הגולשים. הגולשים מוזמנים לשרשר את שאלותיהם כבר עכשיו.
ובשעה 21:00 יתארח בפורום הפרעות קשב ADHD ד"ר גל מאירי, מנהל היחידה הפסיכיאטרית לגיל הרך במרכז הרפואי והאוניברסיטאי "סורוקה" באר-שבע. ד"ר מאירי יענה על שאלות הנוגעות לאבחון וטיפול בגיל הרך. הגולשים מוזמנים.
גולשי ה-Blogtv שימו לב - היום, יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל, לא יתקיימו שידורים למבוגרים בלבד ב-Blogtv של תפוז. השידורים ישובו לסדרם מחר החל מהשעה 22:00.

מוקוש

New member
../images/Emo32.gifאהההההההההההההההההההההההההההה

וואי תסלחו לי אבל אני חייבת להוציא את זה איפשהו אלוהים מגיע לארץ ! ! ! ! ! (קית' אמרסון! ראראר... סליחה אני פשוט נורא נורא נורא שמחה ואין לי מה לעשות עם עצמי... זה או זה או ללמוד.) וגם פיית'לס, ובלאקפילד, ו-Earth Wind & fire!!!!! אני רק מקווה שביום הראשון (שבו אני לא אוכל להיות בפסטיבל הזה- בגרות בהיסטוריה) לא יהיו הופעות שוות קית' אמרסון מגיע לארץ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! זהו. תודע.

SummerSpirit

New member
יש לי שאלהההה

הבנות בתמונה הזאת, חוץ מהתאומות אולסן ודני (אבא שלהן מ"צער גידול בנות") נראת לי מאד מאד מאד מוכרות, בעיקר זאת שמסומנת בעיגול האדום. יש לכם מושג מי הן?

לאחר שפני הוארו אני רוצה לשתף../images/Emo3.gif

מצאתי פגם המשותף לכולנו, הערצה ! כולנו מעריצים זמר מסוים, אך מעבר לקולו היפה והנעימם לאוזן אנו בעצם טועים בגדולל !! הזמר משמש רק ככלי המקשר בינינו, המאזינים לאמן האמיתי - המלחין !!! כשאנו מאזינים לשיר מסוים ומתחברים אליו אנו מפתחים הערצה לאותו זמר ומזדהים איתו על הכאב או השמחה שהוא מציג בשירו, זאת גם הסיבה העיקרית להערצת זמרים....הזדהות אך אם נחשוב על כך, תהילת הזמרים היא בעצם גניבה אחת גדולה, גניבה מהאדם האמיתי שצריך לזכות בתהילה והוא המלחין, האדם שכתב את השיר אז נכון שקולו של הזמר תורם לא מעט לאיכות השיר....אך עם כל הכבוד, בעולמנו הקט לא חסרים זמרים שיכלו לבצע את אותו שיר ברמה זהה ואפילו בהרבה הרבה יותר טוב. זה כל כך עצוב , מסתבר שעד היום כולנו מהללים בני אדם שלא שווים את הערצתנו

סקוויד

New member
אני מעריצה...אוהבת..את קורט קוביין

בגלל גאונות מוזיקלית... ובגלל הקול... ובגלל היופי...

כן, הא?

הגאונות המוזיקלית של הרכבת שיר מארבעה אקורדים... חח סליחה, הייתי חייבת
שיהיה לך בכיף:)

סקוויד

New member
חחחח לא, סבבה..

אני פשוט אוהבת את השירים... דוגרי אני אומרת שאני מעריכה כל אומן שנמצא מאחורי איזה שיר... חוץ מהשירים של ג'יי לו שאין בהם כלום חוץ ממכונת תופים שלא משנה קצב...

shikma r

New member
יש המון זמרים שעושים הכל

שרים,כותבים ומלחינים והם הזמרים האיכותיים. רק צריך לדעת לחפש ולמצוא אותם ולהיות בעל טעם טוב במוזיקה.

מוקוש

New member
ולאחר שקראתי את השטות הזאת...

אל תדבר על דברים שאתה לא מכיר, פסדר? קית' אמרסון גם מלחין את השירים והיצירות שהוא כותב (הוא קלידן, ת'יודע - פסנתר וזה) הוא לא זמר. ואני לא מזדהה איתו. הוא יוצר מצוין, אני נהנית לשמוע אותו מנגן כל פעם מחדש, שלא נדבר על לראות אותו (הבנאדם ניגן על פסנתר כנף כשהוא והפסנתר תלויים הפוך מהתקרה...) אם הוא לא שווה הערצה- אני באמת לא יודעת מי כן.

מוקוש

New member
אה, דיברת בכללי../images/Emo3.gif

טוב נו, זה שיש אנשים שמעריצים אנשים שלא ראויים להערצה זה ידוע אל תכליל ככה. זה לא "כולנו" ולהבא כשאתה רוצה לכתוב הודעה שכזו תחשוב פעמיים לאן אתה משרשר, כי זה פשוט זילות האמרסון

חחח מדהים...שווה הערצה

אך גם אין לי מושג במי מדובר וכמובן כפי שציינת דיברתי בכללי

Yuval Y

New member
התבלבלת מעט...

המלחין כותב את המוסיקה של השיר. המשורר כותב את המילים. כשמחירו של דיסק עולה 80 ש"ח בערך, המלחין/ה והמשורר/ת מקבלים סכום נמוך מהתמלוגים... אבל - ישנם זמרים וזמרות רבים שכותבים את השירים לעצמם. וכן, כבר שמעתי לא מעט ביצועים מחודשים שטובים יותר מהביצוע המקורי - המחזמר "מרי לו", למשל...

למעלה