לא קשור לאירוויזיון אבל ממכר

לא יאומן!!!../images/Emo2.gif

עד לפה הגעתי... אני הופך אט אט לסלב...|נמס|
אה... ותודה לפיתי שהביאני עד הלום...|גמוז|

DukiMan

New member
רמז../images/Emo58.gif

הוא כנראה האיבר ה-7 בסדרה מסויימת...

Andy Worhol

New member
כן פאקין מערכת השמש

הבנתי קודם... אבל כאילו כולכם עניתם לבד או שעשיתם גוגל בשביל זה? כאילו מי מכיר את מערכת השמש בע"פ?! אני מקווה שהיה שימוש בגוגל ואני לא סתם ד'בה...

DukiMan

New member
ברור שגוגל!

אבל צריך גם לדעת מה לחפש, ואיפה... בהמשך זה נהיה יותר קשה.

Eurogirl

New member
כפתור שמאלי בעכבר ותנסה לסמן משהו

זה כתוב בשחור...

Eurogirl

New member
אני דווקא לא השתמשתי בגוגל

אלא במשהו אחר, יותר טוב
. רמז: כמו הרבה דברים מוצלחים, גם זה הומצא במדינה הטובה ביותר בעולם.

DukiMan

New member
השתמשת באיקאה??? ../images/Emo6.gif

אגב, וויקיפדיה גם עזר לי מאוד!

Eurogirl

New member
זה הדבר הכי טוב בעולם! ../images/Emo47.gif

תמיד כשאני תוהה לגבי משהו אני הולכת לשם. היא הרבה יותר טובה מכל אינציקלופדיה רגילה!!! אה, וגם איקאה נחמדה. במיוחד המנה של הסלמון בחמאה שלהם, והספרים בשבדית על המדפים. תמיד תהיתי אם מותר לבקש לקנות אחד, במיטב כספי
.

WIKIPEDIA../images/Emo47.gif

והפלצנים שאומרים שהיא לא מדוייקת ו-וואטאבר יכולים להכנס לי לתחת...

Eurogirl

New member
אם כולכם הייתם מבינים באסטרולוגיה..

זה היה נראה אחרת
...

DukiMan

New member
אני כבר שבועיים מספר לבתי על

מערכת השמש. לאור אהבתה המוזרה לשבתאי (אם היא היתה יודעת במה הוא באמת עלול להשפיע, אז עניין הטבעות היה מקבל חשיבות הרבה יותר קטנה), היא לא מפסיקה לנדנד לי לספר לה על שאר הכוכבים. ככה שאת הסדר שלהם אני יודע כבר בע"פ. ומה מוזר שדווקא עכשיו החליטו שפלוטו (שהיה עד עכשיו הכוכב התשיעי) הוא לא כוכב לכת
זה לא משנה לה, היא כבר זוכרת אותו בע"פ ככוכב הלכת קטנצ'יק והכי רחוק
ואת השפעותיהם האסטרולוגיות הפוטנציאליות של הכוכבים אני משאיר לגיל מאוחר יותר...

Eurogirl

New member
הסרתו של פלוטו הרסה לי הכל!!! ../images/Emo6.gif

לכל מזל יש כוכב ששולט עליו, ופלוטו היה שלי! מה זה אומר עלי עכשיו?? שאיש לא משגיח עלי??
אגב, הרגת אותי עם "אהבתה המוזרה לשבתאי". כל כך מצחיק איך בגיל קטן אנחנו ניהים אובססיביים לאובייקטים רנדומליים שאף אחד לא מבין מה מצאנו בהם. הייתה תקופה שגם אני אהבתי את מערכת השמש, כשהיה לנו משחק בשם "דידקטו" שמחליפים בו לוחות עליהם יש כל מיני משחקים "חכמים". אחד הלוחות היה של מערכת השמש ולמדתי את כל מיקומי הכוכבים כדי להשיג בו 100. אני דווקא אהבתי את צדק, ולא הבנתי למה הכוכב עם השם הכי יפה (נוגה) הוא ממש מכוער, ולא יכול להראות כמו נפטון הכחלחל, למשל. אה, ותמסור לנועה ששבתאי זה הכוכב הכי מניאק! שתעבור ליופיטר או משהו
.

DukiMan

New member
אני דווקא מספר לה שנוגה הוא הכי יפה

בתקופות שהוא זורח בבוקר, ונדמה לי שזה מתחיל אוטוטו, הוא נראה ממש סבבה, כמו פנס זוהר ובוהק בשמי השחר הקצת כהים. ואני גם טורח להזכיר שמאדים הוא הכי "כועס", ושבתאי סתם גנדרן, ואם היא כבר רוצה טבעות, שתלך לאוראנוס

למעלה