לא לילדים....

../images/Emo32.gif לא לילדים....

הרעיון הוא רעיון גאוני למכור בובה שעולה מקסימום 2 ש"ח ב-60 ש"ח בובה שבדרך כלל היינו מבלים שעות להוציא אחת במכונות שנמצאות במקומות מוכי שעמום כמו בית חולים. (וכשזה מצליח לי אין מאושר ממני. לא חשוב שביזבזתי איזה 60 ש"ח כדי להוציא אחת ששוה 2 ש"ח ,העיקר ההצלחה). אז למי שלא מכיר כדאי מאוד שיכיר זוהי בובת ה-webkinz השגעון החדש (או שכבר לא) הטמגוצ'י הוירטואלי, חיית מחמד וירטואלית שהילדים מגדלים מאכילים מטפלים מגדלים ומלטפים. אני מסתכל על הילדה שלי ונדהם ממהתמצאות שלה באתר שבכלל לא כתוב בעברית. איזו מומחיות ודאגה היא מגלה לחיות שלה (עכשיו כבר יש לה איזה 6 בובות) ממש משפחה גדולה ומאושרת. היא בנתה להם בית מקרטון שכולל חדרי שינה ומטבח ( אני רק מקווה שכשאזדקן הבית מקרטון לא ישמש אותי). לפני כחודש לא ניתן היה למצוא בובת webkinz אחת בכל הארץ לאילת הגעתי כדי למצוא אחת ולא היה. מיררתי בבכי למוכרת שתעזור לי ואז הסתבר שכמו לכל רעיון גאוני גם ל-webkinz קם מתחרה רק יקרה יותר ה-pet shop הוסבר לי שה-webkinz חיה לכל היותר שנה אילו לא מתה מרעב או צמא הרבה לפני כן ואילו ה- pet shop חיה לעולם ועד אם לא תחזיר נשמתה לבורא ממחלה חשוכת מרפא רחמנא ליצלן.(זה אומר שהבובה תוכל להתגייס איתה לצבא) כמובן שקניתי. וזה לא נגמר עכשיו כבר יש סוג נוסף של בובות וירטואליות beanie & babies שעדיין לא הבנתי מה יחודן. ראו ב- webkinz כי טוב והכיסים מתמלאים מזומנים כששלנו מתרוקנים מהם שלחו לזירה את המיני-webkinz אותו רעיון רק שהמיני שווה 1 ש"ח ומוכרים אותה ב-50 ש"ח. ואת הסוף לא רואים. ואני? אני רק דופק בראש איך לא חשבתי על זה לפני אוליי איזה בית קברות לבובות וירטואליות ? הכותב הוא אב לבן ובת שרבים על המחשב ללא הפסקה

המנער

New member
מאז שלבת שלי יש "וובקינז" , לא ראיתי אותה..

את הבת אני מתכוון... מידי פעם אני שומע צעקות מהחדר שלה ( " ישששששששש...הרווחתי עוד 127........) אז אני יודע שהיא בחיים...

מזל שאצלי...

המחשב בלובי בין החדרים לכן אני רואה אותה. הלוואי עליי כמה שהיא מרוויחה כסף במשחקים ובאותה הזדמנות אני ממליץ לך על beanie & babies (מנצל את ההזדמנות להכניס קישור שברח לי כוסאמו)

המנער

New member
יש סיכוי שדווקא אם אני אראה ...

לה את האתר , היא לא תרצה אותו... רעיון לא רע אני חושב..

אני בטעות קניתי בפעם הראשונה את ה"חיקוי"

נשלחתי בבושת פנים חזרה לחנות
לא עזר לי שאמרתי שזה יקר יותר
ולכן חשבתי שזה המקורי. אגב.. גם אצלי הוא גם חשב שטוב שיהיה לכל אחד מחשב משלו. כך שפתחנו "כיתת מחשבים" בחדר משחקים ולכל אחד יש ת'מחשב שלו, הם אפילו מדברים לפעמים אחד עם השני ב- ICQ
ותאמין לי שעדיין יש מחשב אחד מועדף שכולם רוצים אותו, כי הוא חדיש יותר. הם תמיד ימצאו על מה להתווכח

אצלך...

לפחות הם מדברים המחשב הישן לא בשימוש בכלל הוצאתי אותו מהשרות בגלל חוסר ביקוש

אין סוף לשטיות

הבנתי שיש שעות של עומס על האתר בגלל שהרבה ילדים נכנסתי לפני הגן ואחרי הגן לאתר לקנות דברים,אפילו לאחת שעובדת איתי עשו PISHING לילד שלו וגזלו לו webcash.

one track

New member
אשורי../images/Emo9.gif

אתה עובד אצל וובקינז במחלקת שיווק ופרסום? דווקא נראה רעיון לא רע למי שלא מוכן להכניס חיות שעשועים אמיתיות לביתו. חוץ מזה, אני מכירה איזה איש מאוד חכם שכל הזמן אומר תהיה מאוד נחמד לילדים שלך, כי הם אלו שברבות הימים יצטרכו להחליט אם לשכן אותך ב"משען" או ב"אחוזת ראשונים". אז תמשיך לעשות את מה שאתה עושה, אבל עם חיוך ענק על השפתיים.

one track

New member
ברכה..

תגידי פסח לא נגמר? מה זה כל הקושיות האלה? לצורך הענין תגידי מה את היית מעדיפה - גבר מושלם מכל הבחינות, או גבר שהוא פרווה?

כשאהיה מושלמתתתת לוהטתתתתת

אחפש מושלםםםם ולוהטטטט עכשיו כשאני "רגילה" עם דפקטים קלים מחפשת גבר שמבין בשיבוצים...

one track

New member
מושלם..

זה ענין יחסי, המושלם בעיניך לא מחייב שיהיה גם בעיני. הכוונה היא למושלם בשבילך. לא צריך לפחד לשאוף למצוא את המושלם בשבילך. שיפוצניקים עד כמה שאני יודעת, באים משפצים ובתום הפרויקט הם הולכים.

טראקי...

אני לומד ממך המון יוצא לי לעקוב אחר תגובותייך די הרבה משום מה ןאני למד מהם דבר או שניים אוליי בזכות הוובקינז אנצל מסוף מר בבית חולים גריאטרי תודה לך

one track

New member
אשורוני..

אל תלך רחוק מדי ואל דאגה, כי לפי התאוריה של האיש החכם, בתי החולים הגריאטרים מאוכלסים ע"י ההורים שלא נתנו לילדים שלהם לחזור אחרי השעה 24:00 מהערב כיתה. ודרך אגב, גם לי לעתים יוצא לקרוא אותך, ממש תאווה לעיניים

למעלה