כשאת נוגעת בי..

תומר

Member
לא יודע אם מישהו יקרא מה שאני כותב

שלא הכי קשור לפורום אבל אין לי מקום אחר לכתוב מה שעברתי היום נאלצתי להפריד בקרב בין כלב זאב משוטט לכלב שהיה בהשגחתי קיבלתי נשיכה ביד וברגל עכשיו אני צריך להיות במתח 10 ימים לדעת אם הכלב בריא או נגוע בכלבת מקווה מאוד שהתוצאה שלילית גם החיסון עצמו עלול במקרים מסוימים לגרום לנזק חמור מקווה שיהיה בסדר מי שרוצה להגיב יכול לשלוח לי מסר תודה ולילה טוב לכולם

../images/Emo32.gif משהו יפה..

משהו יפה שראיתי באחד הפורומים.. מקווה שזה יעשה לכם יום מחוייך [אפילו קצת..] רז
נ.ב. מצטערת שאני כל פעם פותחת הודעות לא קשורות.. פשוט חשבתי שזה נורא יפה..

KerenAngel

New member
הדרי-אין לי איי סי...יש מצב לראות

אותך מחר?יש לי טרמפ..... סתם מישהו שאני לא מכירה..... חבר שלי....סתם-חפיף..... תתקשרי אליי.....

broken child

New member
../images/Emo29.gif הולכת לישון...

מחכה לי יום ארוך מחר. תתפללו שיהיה בסדר. ונועם-תתקשרי אליי ונקבע,אם בא לך. לילה טוף יקיריי חלומות פז
אוהפפפפפת המונים.

CRAZYIT

New member
../images/Emo20.gif

שלוש וחצי שעות נסיעה (אולי אפילו יותר עם כל הפקקים!) לכיוון אחד... משפחה מורחבת.. דודות דודים סבתות!!! מלכה ומלך של היום הזה. והנסיכים הקטנים המקסימים המיוחדים. כל אחד והקסם שלו! כל אחד והמתיקות שלו! והחיוך שלו! והמבט שלו... כל אחד והשלב שלו בחיים.. ההתקדמות הבלעדית שלו!!! כל אחד/ת מהם.. מלך/כה שלי. משהו מיוחד... משהו מדהים שאני שמחה להגיד שהוא חלק ממני..
אוהבת.. כמה שאני אוהבת!

:)LEE

New member
שלוש וחצי שעות נסיעה

ואף יותר, שוות את האושר הזה שלך נסיכים קטנים- קסם של ילדים. כמה יופי יש בהם וכמה טוב לדעת שהם חלק ממך שמחה שנהנת יום מקסייים

Pure SilenCe

New member
שמחה שנהנית..

ויאללה תודי שכיף כל הדרך לנהוג ולהתרכז בכביש מאשר לשמוע את פטפטת המשפוח'ה והחוויות
כמה טוב שבאת הבייתה כמו ששמת לב אתמול, געגעתי המון

angelwings1

New member
אני בסדר

עדיין חיה מתחילה ביום שני סופסוף ללמוד מקווה שזה יעבור בסדר.... מה איתך? את מרגישה טוב יותר? שיהיה לך סופשבוע נפלא אוהבת, אני

למעלה