כי צריך מדי פעם

Sinner Girl

New member
../images/Emo32.gif כי צריך מדי פעם../images/Emo9.gif

10 דברים שאני הכי שונאת אצלך
: 1 - I hate the way you talk to me, and the way you cut your hair. 2 - I hate the way you drive my car. 3 - I hate it when you stare. 4 - I hate your big dumb combat boots, and the way you read my mind. 5 - I hate you so much it makes me sick -- It even makes me rhyme. 6 - I hate the way you're always right. 7 - I hate it when you lie. 8 - I hate it when you make me laugh -- even worse when you make me cry. 9 - I hate it when you're not around and the fact that you didn't call. 10 - But mostly I hate the way I don't hate you -- Not even close, not even a little bit, not even at all. זה כזה יפה

Sinner Girl

New member
שאלון../images/Emo11.gif

אדום 1- מי הם 5 האנשים החשובים לך ביותר? 2- אתה אהב עגבניות? 3- וגמבה? 4- ותותים? 5- אתה נגעל מדם? 6- מתי בפעם האחרונה ירד לך דם? 7- יש לך בגדים באדום בארון? 8- מה הדבר האדום הקרוב אליך: 9- מה לדעתך מסמל הצבע האדום? 10- אוהב את הצבע? צהוב 1- מה דעתך על לימון? 2- אוהב חרדל? 3- וגבינ"צ? 4- גם כשאתה מסתכל על השמש, אתה מסתנוור? 5- באיזה צבע ה"דפי זהב" שלך? 6- רציתי לנסח שאלה על צהבת, אבל אין לי מספיק טובה... 7- נכון מיץ תפוחים, האריזה שלו ירוקה, אבל הבפנוכו צהוב? 8- מה הדבר הצהוב הכי קרוב אליך? 9- מה לדעתך צהוב מסמל? 10- אוהב את הצבע הזה? ירוק 1- היה לך קשר עם אבוקדו שהסתיים ברע? 2- אתה אלרגי לדשא? (כי יש אנשים שכן ) 3- אתה אוהב לשכב על הדשא עם הפנים למעלה, באוויר הפתוח, ולחשוב על העולם? 4- מתי בפעם האחרונה לבשת בגד ירוק? 5- מה עדיף: עלה או גבעול? 6- תן דוגמה לפרי\ירק שכשהוא לא בשל, הוא ירוק: 7- נכון הארי פוטר 3 ירוק? הוא ספר מהמם? 8- מה הדבר הירוק הכי קרוב אליך? 9- מה לדעתך ירוק מסמל? 10- אוהב את הצבע הזה? כחול 1- מה דעתך על הדרדסים? 2- ועל הסרטים האלה נו... בצבע כחול? ( ) 3- תנסה ותגיד לי אם נכון: כשמסתכלים לשמים הרבה זמן, וקצת זזים או מסתובבים, זה עושה סחרחורת? 4- אוהב ללכת לים? 5- אוהב את הבריכה יותר טאו פחות מהים? 6- כשאוכלים ארטיק כזה כחול, וכל הפה נהיה כחול, זה מפחיד? 7- כמה תחתונים עם כחול יש לך? 8- מה הדבר הכחול הכי קרוב אליך? 9- מה לדעתך הצבע כחול מסמל? 10- אהב את הצבע הזה? ורוד 1- מה הדבר הראשון שעולה לך בראש כשאתה חושב על הצבע הזה? 2- פקאצות- סטיגמה, או אמת? 3- יש לך בגדים ורודים? כמה? 4- זה צבע רק לבנות? 5- אם בן הולך עם ורוד, אתה תחשוב שהוא הומו? 6- מישהו שאתה מכיר שאוהב ממש ורוד? (חוץ מעצמך, אם אתה כזה) 7- החיים ורודים? 8- מה הדבר הורוד הכי קורב אליך? 9- מה לדעתך צבע זה מסמל? 10- אוהב את הצבע? כתום ואחרון: 1- אוהב תפוזים? 2- וקלמנטינות? 3- וגזר? 4- היית בעד או נגד ההתנתקות? 5- הלכת עם כתום בזמן ההתנתקות? 6- אורנג' חברה טובה? 7- ומה עם "תפוז אנשים"? 8- מה הדבר הכתום הכי קרוב אליך? 9- מה דעתך מסמל הצבע הזה? 10- אוהב אותו? עד לפה נחמס מסקרים ושאלונים
. והוספתי,בשביל הילית
סגול 1-אתה אוהב חצילים? 2-ומיץ ענבים? 3-סלקום חברה טובה? 4-מה הדבר הסגול הכי קרוב אלייך? 5-יש לך בגדים בסגול בארון? 6-הרבה או קצת? 7-מה דעתך על הצבע הזה לאוטובוסים? 8-בצבע טעם צריך להיות מסטיק שהוא סגול? 9-מה לדעתך מסמל הצבע הזה? 10-אוהב אותו?

Sinner Girl

New member
../images/Emo98.gif

אדום 1- מי הם 5 האנשים החשובים לך ביותר?קופמן, אחותי הקטנה,סבתא וליאת. 2- אתה אהב עגבניות?תלוי 3- וגמבה?
4- ותותים? תלוי 5- אתה נגעל מדם?
6- מתי בפעם האחרונה ירד לך דם?היום
7- יש לך בגדים באדום בארון?כן
8- מה הדבר האדום הקרוב אליך:החולצה שלי 9- מה לדעתך מסמל הצבע האדום?תעוזה. 10- אוהב את הצבע?
צהוב 1- מה דעתך על לימון?אחלה מיץ 2- אוהב חרדל?
3- וגבינ"צ?
4- גם כשאתה מסתכל על השמש, אתה מסתנוור?ברוב הפעמים 5- באיזה צבע ה"דפי זהב" שלך?זהב
6- רציתי לנסח שאלה על צהבת, אבל אין לי מספיק טובה...
7- נכון מיץ תפוחים, האריזה שלו ירוקה, אבל הבפנוכו צהוב? האריזה שלו לא ירוקה
אבל הוא צהוב 8- מה הדבר הצהוב הכי קרוב אליך?ספל 9- מה לדעתך צהוב מסמל?אושר. 10- אוהב את הצבע הזה?למה לא ירוק 1- היה לך קשר עם אבוקדו שהסתיים ברע?בטח
2- אתה אלרגי לדשא? (כי יש אנשים שכן )
3- אתה אוהב לשכב על הדשא עם הפנים למעלה, באוויר הפתוח, ולחשוב על העולם?
4- מתי בפעם האחרונה לבשת בגד ירוק?לפני שבוע או טיפה יותר 5- מה עדיף: עלה או גבעול?עלה 6- תן דוגמה לפרי\ירק שכשהוא לא בשל, הוא ירוק:בננה 7- נכון הארי פוטר 3 ירוק? הוא ספר מהמם?
8- מה הדבר הירוק הכי קרוב אליך?כדור 9- מה לדעתך ירוק מסמל?טיבעיות. 10- אוהב את הצבע הזה?למה לא כחול 1- מה דעתך על הדרדסים?הם חמדמדים ומעצבנים
2- ועל הסרטים האלה נו... בצבע כחול? ( )שצריכים להפסיק לייצר אותם
3- תנסה ותגיד לי אם נכון: כשמסתכלים לשמים הרבה זמן, וקצת זזים או מסתובבים, זה עושה סחרחורת?יכול להיות 4- אוהב ללכת לים?
5- אוהב את הבריכה יותר טאו פחות מהים?את הים יותר
6- כשאוכלים ארטיק כזה כחול, וכל הפה נהיה כחול, זה מפחיד?לא, זה משעשע 7- כמה תחתונים עם כחול יש לך? 5 ככה 8- מה הדבר הכחול הכי קרוב אליך?מסטיק
9- מה לדעתך הצבע כחול מסמל?שלווה. 10- אוהב את הצבע הזה?צבע נחמד. ורוד 1- מה הדבר הראשון שעולה לך בראש כשאתה חושב על הצבע הזה?מסטיק בזוקה 2- פקאצות- סטיגמה, או אמת?סטיגמה. 3- יש לך בגדים ורודים? כמה?
לא הכי הרבה 4- זה צבע רק לבנות?
5- אם בן הולך עם ורוד, אתה תחשוב שהוא הומו?תלוי 6- מישהו שאתה מכיר שאוהב ממש ורוד? (חוץ מעצמך, אם אתה כזה)בהחלט 7- החיים ורודים?החיים ורודים ושחורים.ככה זה. 8- מה הדבר הורוד הכי קורב אליך?קוקיה 9- מה לדעתך צבע זה מסמל?אופטימיות. 10- אוהב את הצבע?למה לא כתום 1- אוהב תפוזים?
2- וקלמנטינות?
3- וגזר?
4- היית בעד או נגד ההתנתקות?אני לא אוהבת להיכנס לזה;[ 5- הלכת עם כתום בזמן ההתנתקות?
למרות שאני אוהבת את הצבע, שלא יחשבו שאני נגד;[ 6- אורנג' חברה טובה?
7- ומה עם "תפוז אנשים"?
8- מה הדבר הכתום הכי קרוב אליך?תיק 9- מה דעתך מסמל הצבע הזה?רעש. 10- אוהב אותו?
עד לפה נחמס מסקרים ושאלונים. והוספתי,בשביל הילית סגול 1-אתה אוהב חצילים?
2-ומיץ ענבים?
3-סלקום חברה טובה?
4-מה הדבר הסגול הכי קרוב אלייך?עט 5-יש לך בגדים בסגול בארון?אולי אחד או שניים 6-הרבה או קצת?קצת מאוד 7-מה דעתך על הצבע הזה לאוטובוסים?באגד הוא יותר טוב מהירוק
8-באיזה טעם צריך להיות מסטיק שהוא סגול?ענבים\קולה 9-מה לדעתך מסמל הצבע הזה?מסיבה
10-אוהב אותו?את הסגול הבהיר במיוחד
ואת הסגול הרגיל קצת פחות.

נקודונת

New member
עונה, למה לא?

אדום 1- מי הם 5 האנשים החשובים לך ביותר? אבא, אמא, איילת, הילה וטוטי 2- אתה אהב עגבניות? דווקא כן. 3- וגמבה? מידי פעם. 4- ותותים? יאמי!
5- אתה נגעל מדם? כן.... 6- מתי בפעם האחרונה ירד לך דם? אתמול בערב (כי רק אני מספיק מטומטמת כדי לפצוע את עצמי עם קיסם שיניים...) 7- יש לך בגדים באדום בארון? לא אכחיש. 8- מה הדבר האדום הקרוב אליך: המראה הקטנה שם ליד המסך (מה היא עושה שם בכלל?) 9- מה לדעתך מסמל הצבע האדום? אדמומיות. האמת שאדום זה צבע בעייתי, מצד שני חום, אהבה ומצד שלישי דם ו.. נו כל מיני פויה כאלה. 10- אוהב את הצבע? לא האהוב עליי, אבל הוא בסדר. צהוב 1- מה דעתך על לימון? יאמי
2- אוהב חרדל? ממש לא. 3- וגבינ"צ? ככה-ככה... 4- גם כשאתה מסתכל על השמש, אתה מסתנוור? אני מודה. 5- באיזה צבע ה"דפי זהב" שלך? זאת שאלה מכשילה? 6- רציתי לנסח שאלה על צהבת, אבל אין לי מספיק טובה... לא נורא, אני סולחת. 7- נכון מיץ תפוחים, האריזה שלו ירוקה, אבל הבפנוכו צהוב? אכן. 8- מה הדבר הצהוב הכי קרוב אליך? הדף הצהוב שעשיתי עליו שיעורים בשל"ח (שיעור לא חשוב) 9- מה לדעתך צהוב מסמל? אור!
10- אוהב את הצבע הזה? לא ממש. ירוק 1- היה לך קשר עם אבוקדו שהסתיים ברע? אני אלרגית לאבוקדו, ככה שהיה לי קשר אחד מאוד גרוע איתו, ואז הבנתי שאני אלרגית. ומאז ניתקתי קשר עם כל אבוקדו שהוא. 2- אתה אלרגי לדשא? (כי יש אנשים שכן ) לא. 3- אתה אוהב לשכב על הדשא עם הפנים למעלה, באוויר הפתוח, ולחשוב על העולם? בוודאי
4- מתי בפעם האחרונה לבשת בגד ירוק? היום. האמת, שרב הזמן אני לובשת בגדים ירוקים. 5- מה עדיף: עלה או גבעול? גבעול. 6- תן דוגמה לפרי\ירק שכשהוא לא בשל, הוא ירוק: ננבה
7- נכון הארי פוטר 3 ירוק? הוא ספר מהמם? כן וכן. 8- מה הדבר הירוק הכי קרוב אליך? הצמיד הירקרק והשקסי שלי 9- מה לדעתך ירוק מסמל? שלמות
10- אוהב את הצבע הזה? ביותר! הצבע האהוב עליי!!! כחול 1- מה דעתך על הדרדסים? הם.. אמ.. כחולים. 2- ועל הסרטים האלה נו... בצבע כחול? סבבה, אבל לא לידי. 3- תנסה ותגיד לי אם נכון: כשמסתכלים לשמים הרבה זמן, וקצת זזים או מסתובבים, זה עושה סחרחורת? לא ניסיתי, אבל אני אבדוק ואעדכן אתכם. 4- אוהב ללכת לים? מאוד! 5- אוהב את הבריכה יותר טאו פחות מהים? הרבה פחות מהים... 6- כשאוכלים ארטיק כזה כחול, וכל הפה נהיה כחול, זה מפחיד? בכלל לא.. זה מגניפ
7- כמה תחתונים עם כחול יש לך? קרוב לשלוש (מאות). 8- מה הדבר הכחול הכי קרוב אליך? הקלסר ההוא שם. 9- מה לדעתך הצבע כחול מסמל? שקט. 10- אהב את הצבע הזה? כן. ורוד 1- מה הדבר הראשון שעולה לך בראש כשאתה חושב על הצבע הזה? יאפ. 2- פקאצות- סטיגמה, או אמת? בבצפר שלי כל הפאקצות לובשות שחור וניטים. אז כנראה ששקר. 3- יש לך בגדים ורודים? כמה? יש לי. יש לי חצאית וסוודר. אז שניים. 4- זה צבע רק לבנות? לא (real men wear pink) 5- אם בן הולך עם ורוד, אתה תחשוב שהוא הומו? ראו תשובה קודמת. 6- מישהו שאתה מכיר שאוהב ממש ורוד? (חוץ מעצמך, אם אתה כזה) אממ באמת שכן. 7- החיים ורודים? בדרך כלל. 8- מה הדבר הורוד הכי קורב אליך? הצעיף שלי (מה שאומר שבעצם יש לי שלושה בגדים ורודים) 9- מה לדעתך צבע זה מסמל? שמחה ויאפיות. 10- אוהב את הצבע? בערך. כתום ואחרון: 1- אוהב תפוזים? מאוד. 2- וקלמנטינות? מאוד מאוד. 3- וגזר? מאוד מאוד מאוד. 4- היית בעד או נגד ההתנתקות? בעד! 5- הלכת עם כתום בזמן ההתנתקות? האמת שכן. 6- אורנג' חברה טובה? למדי. 7- ומה עם "תפוז אנשים"? בוודאי. 8- מה הדבר הכתום הכי קרוב אליך? האולסטאר שלי
9- מה דעתך מסמל הצבע הזה? אולסטאריות 10- אוהב אותו? כן! עד לפה נחמס מסקרים ושאלונים. והוספתי,בשביל הילית סגול 1-אתה אוהב חצילים? לא. 2-ומיץ ענבים? כן. 3-סלקום חברה טובה? מאוד. 4-מה הדבר הסגול הכי קרוב אלייך? הגרביים שלי. 5-יש לך בגדים בסגול בארון? כן
6-הרבה או קצת? בינוני. 7-מה דעתך על הצבע הזה לאוטובוסים? מגניפ. 8-בצבע טעם צריך להיות מסטיק שהוא סגול? באיזה טעם? ענבים. או חצילים. 9-מה לדעתך מסמל הצבע הזה? גלגלי הצלה. 10-אוהב אותו? כן.

JULI4561

New member
ארוךךךךך אבל עונה :]

מי הם 5 האנשים החשובים לך ביותר? אמא,אבא,אחותי,אח שלי ואני 2- אתה אהב עגבניות?
3- וגמבה? בסדר חביב לא יותר מידי 4- ותותים?
5- אתה נגעל מדם?אממ... מדם שלי לא מדם של אחרים לפעמים כן 6- מתי בפעם האחרונה ירד לך דם? אמממ.. לא זוכרת 7- יש לך בגדים באדום בארון?
8- מה הדבר האדום הקרוב אליך:אממ.. המכנס שאני לובשת עכשיו 9- מה לדעתך מסמל הצבע האדום? עוצמה 10- אוהב את הצבע?צבע נחמד צהוב 1- מה דעתך על לימון? רק ארטיק לימון
2- אוהב חרדל?
3- וגבינ"צ? רק בטוסט 4- גם כשאתה מסתכל על השמש, אתה מסתנוור? ברור מי לא? 5- באיזה צבע ה"דפי זהב" שלך? זה שאלה מכשילה
6- רציתי לנסח שאלה על צהבת, אבל אין לי מספיק טובה...טוב 7- נכון מיץ תפוחים, האריזה שלו ירוקה, אבל הבפנוכו צהוב? לא יודעת תשתו ותגידו לי
8- מה הדבר הצהוב הכי קרוב אליך? אממ.. לא יודעת 9- מה לדעתך צהוב מסמל? לא יודעת ... 10- אוהב את הצבע הזה?צבע נחמד ירוק 1- היה לך קשר עם אבוקדו שהסתיים ברע?
2- אתה אלרגי לדשא? (כי יש אנשים שכן ) לא שידוע לי 3- אתה אוהב לשכב על הדשא עם הפנים למעלה, באוויר הפתוח, ולחשוב על העולם? לא
4- מתי בפעם האחרונה לבשת בגד ירוק? אממ... לא מזמן יש לי סווצ'ר ירוק 5- מה עדיף: עלה או גבעול? עלה ? 6- תן דוגמה לפרי\ירק שכשהוא לא בשל, הוא ירוק: לימון,קלמנטינה 7- נכון הארי פוטר 3 ירוק? הוא ספר מהמם? תקראו ותגידו לי 8- מה הדבר הירוק הכי קרוב אליך?אממ... לא יודעת 9- מה לדעתך ירוק מסמל? רוגע 10- אוהב את הצבע הזה?צבע נחמד כחול 1- מה דעתך על הדרדסים? שולטים
2- ועל הסרטים האלה נו... בצבע כחול? ( )
3- תנסה ותגיד לי אם נכון: כשמסתכלים לשמים הרבה זמן, וקצת זזים או מסתובבים, זה עושה סחרחורת? אממ.. תנסו ותגידו לי 4- אוהב ללכת לים?כן לפעמים 5- אוהב את הבריכה יותר טאו פחות מהים? את הבריכה יותר 6- כשאוכלים ארטיק כזה כחול, וכל הפה נהיה כחול, זה מפחיד?לא 7- כמה תחתונים עם כחול יש לך? חכו שנייה אני יספור ואני יגיד
8- מה הדבר הכחול הכי קרוב אליך?אממ...עט 9- מה לדעתך הצבע כחול מסמל? שקט 10- אהב את הצבע הזה? צבע נחמד ורוד 1- מה הדבר הראשון שעולה לך בראש כשאתה חושב על הצבע הזה? על חברה שלי 2- פקאצות- סטיגמה, או אמת? אמת 3- יש לך בגדים ורודים? כמה? אממ... יש לי בגדים ורודים לא יודעת כמה 4- זה צבע רק לבנות? לא 5- אם בן הולך עם ורוד, אתה תחשוב שהוא הומו? לא 6- מישהו שאתה מכיר שאוהב ממש ורוד? (חוץ מעצמך, אם אתה כזה) כן חברה שלי חולה על ורוד 7- החיים ורודים?לפעמים 8- מה הדבר הורוד הכי קורב אליך? סווצ'ר נורא יפה 9- מה לדעתך צבע זה מסמל? אממ.. אופטימיות 10- אוהב את הצבע? צבע נחמד כתום ואחרון: 1- אוהב תפוזים?
2- וקלמנטינות?
3- וגזר?
4- היית בעד או נגד ההתנתקות? נטרלית 5- הלכת עם כתום בזמן ההתנתקות? כ"נל 6- אורנג' חברה טובה? לא יודעת אני בפלאפון 7- ומה עם "תפוז אנשים"? פסססדר חחח סתם מכורה
8- מה הדבר הכתום הכי קרוב אליך?אממ .. תפוז אנשים
9- מה דעתך מסמל הצבע הזה? מזמל אושר 10- אוהב אותו? צבע נחמד עד לפה נחמס מסקרים ושאלונים. והוספתי,בשביל הילית סגול 1-אתה אוהב חצילים?
2-ומיץ ענבים? נחמד לא משהו 3-סלקום חברה טובה? לא יודעת אני בפלאפון 4-מה הדבר הסגול הכי קרוב אלייך? אממ.... טי אפרון יש לי אולי איזה 5 סגולים 5-יש לך בגדים בסגול בארון? נראה לי שרק גופיות 6-הרבה או קצת?קצת 7-מה דעתך על הצבע הזה לאוטובוסים? פסדר 8-בצבע טעם צריך להיות מסטיק שהוא סגול? ענבים 9-מה לדעתך מסמל הצבע הזה? סגול.. אממ... חיים טובים 10-אוהב אותו? צבע נחמד

L U Z I A

New member
../images/Emo123.gif../images/Emo15.gif

אדום
1- מי הם 5 האנשים החשובים לך ביותר? משפחה 2- אתה אהב עגבניות? אין לי בעיה איתן 3- וגמבה? אח גמבה..
4- ותותים? אוהבת, אוהבת
5- אתה נגעל מדם? יכולה לחיות עם זה 6- מתי בפעם האחרונה ירד לך דם? לוזוכרת
7- יש לך בגדים באדום בארון? יאפ 8- מה הדבר האדום הקרוב אליך: הכרית האדומה העצומה שיש פה על הספה
9- מה לדעתך מסמל הצבע האדום? נועזות 10- אוהב את הצבע? בין השאר
צהוב
1- מה דעתך על לימון? הוא חמוץ. 2- אוהב חרדל? לא
3- וגבינ"צ? זה גבנ"צ
אוהבת
4- גם כשאתה מסתכל על השמש, אתה מסתנוור? לא, יש לי ראיה סופר גלקטית שמאפשרת לי לראות את השמש בלי להסתנוור.
. 5- באיזה צבע ה"דפי זהב" שלך? צהוב? 6- רציתי לנסח שאלה על צהבת, אבל אין לי מספיק טובה... חבל. 7- נכון מיץ תפוחים, האריזה שלו ירוקה, אבל הבפנוכו צהוב? נכון
8- מה הדבר הצהוב הכי קרוב אליך? הקיר. הוא בצהוב בהיר כזה
9- מה לדעתך צהוב מסמל? אור?
10- אוהב את הצבע הזה? בין השאר.
ירוק
1- היה לך קשר עם אבוקדו שהסתיים ברע? אבוקדו OUT
2- אתה אלרגי לדשא? (כי יש אנשים שכן) ואני לא אחד מהם
3- אתה אוהב לשכב על הדשא עם הפנים למעלה, באוויר הפתוח, ולחשוב על העולם? אבל הדשא כ"כ מגרד ומציק
4- מתי בפעם האחרונה לבשת בגד ירוק? אממ.. כרגע בערך. 5- מה עדיף: עלה או גבעול? עלה 6- תן דוגמה לפרי\ירק שכשהוא לא בשל, הוא ירוק: עגבניה 7- נכון הארי פוטר 3 ירוק? לוזוכרת
הוא ספר מהמם? הסרט יותר טוב
[ראיתי אותו אתמול
] 8- מה הדבר הירוק הכי קרוב אליך? העציץ שבחוץ. 9- מה לדעתך ירוק מסמל? ה ככה זה יהיה אחרי כל צבע?
10- אוהב את הצבע הזה? בין השאר
כחול
1- מה דעתך על הדרדסים? מגניבים לגמרי
2- ועל הסרטים האלה נו... בצבע כחול? disgusting
3- תנסה ותגיד לי אם נכון: כשמסתכלים לשמים הרבה זמן, וקצת זזים או מסתובבים, זה עושה סחרחורת? לא רוצה לנסות
אני יודעת שזה כן
4- אוהב ללכת לים? יאפ 5- אוהב את הבריכה יותר או פחות מהים? פחות. 6- כשאוכלים ארטיק כזה כחול, וכל הפה נהיה כחול, זה מפחיד? לא, זה סתם מגעיל. 7- כמה תחתונים עם כחול יש לך?
8- מה הדבר הכחול הכי קרוב אליך? והנה זה מתחיל... העט הזה פה 9- מה לדעתך הצבע כחול מסמל? חופש?
10- אהב את הצבע הזה? אה-הא
ורוד
1- מה הדבר הראשון שעולה לך בראש כשאתה חושב על הצבע הזה? אהבה
2- פקאצות- סטיגמה, או אמת? לוידעת
3- יש לך בגדים ורודים? פה ושם.. כמה? לכו תספרו אתם
4- זה צבע רק לבנות? לא 5- אם בן הולך עם ורוד, אתה תחשוב שהוא הומו? לא בהכרח. 6- מישהו שאתה מכיר שאוהב ממש ורוד?
(חוץ מעצמך, אם אתה כזה) 7- החיים ורודים? nope 8- מה הדבר הורוד הכי קורב אליך?
הפס על המכנסיים הירוקים שלי
9- מה לדעתך צבע זה מסמל? אהבה 10- אוהב את הצבע? בין השאר..
כתום
ואחרון:
1- אוהב תפוזים? לא מתה עליהם 2- וקלמנטינות? הן חמודות
3- וגזר?
4- היית בעד או נגד ההתנתקות? בעד
5- הלכת עם כתום בזמן ההתנתקות? לוזוכרת
6- אורנג' חברה טובה? סלקום שליטא
7- ומה עם "תפוז אנשים"?
8- מה הדבר הכתום הכי קרוב אליך? החצאית של נטע מ"מכל הבנות בעולם" בפרק הראשון. 9- מה דעתך מסמל הצבע הזה? לוידעת נו
10- אוהב אותו? בין השאר
עד לפה נחמס מסקרים ושאלונים. והוספתי,בשביל הילית
סגול
1-אתה אוהב חצילים? ממש לא 2-ומיץ ענבים? יאפ 3-סלקום חברה טובה? מעולה
4-מה הדבר הסגול הכי קרוב אלייך? כלום
5-יש לך בגדים בסגול בארון? אולי אחד
6-הרבה או קצת? מה, בגדים סגולים? נחשו 7-מה דעתך על הצבע הזה לאוטובוסים? שזה יהיה ממש רע
8-בצבע טעם צריך להיות מסטיק שהוא סגול? אוכמניות? ענבים? 9-מה לדעתך מסמל הצבע הזה? לוידעת
10-אוהב אותו? בין השאר
השאלון הכי מעצבן שנתקלתי בו.

Sinner Girl

New member
את לובשת מכנס ורוד ירוק?../images/Emo12.gif

את לא יוצאת איתו לרחוב, נכון?
זה נשמע שילוב רוסי;[

L U Z I A

New member
כן, יש בעיה?../images/Emo123.gif../images/Emo15.gif

זה בסדר, אני רק ישנה איתו
וזה לא שילוב רוסי!

היה לי תיק מדהים בירוק

עם עיטורים במין זהב כזה משהו ממשי או לא יודעת מה.. יפהההההההה וכולם אמרו לי שזה גרוזיני.. ואז הכתפיה ניקרעה
סיפור עצוב

לא יודעת..

סביר להיח שכן אבל תיקים לא שורדים אצלי.. מאז עברתי 3 תיקים ועברו שנתיים.. או שלוש? בכול אופן.. התיק האחרון ממש יפה ואותו אני מנסה לתקן
מה יש לי? תיקים לא אוהבים אותי

Sinner Girl

New member
בהצלחה../images/Emo9.gif

פשוט תקני כמה או משהו
או שתנסי לא להיקשר אליהם, ואז אורך חייהם ייגדל

L U Z I A

New member
די../images/Emo7.gif../images/Emo15.gif

בואי נתפשר ונאמר שזה שילוב. וזהו
לא גרוזיני לא כלום

למעלה