כוכב נולד

matan115

New member
../images/Emo32.gifכוכב נולד

זה רק אני או שמשהו ממש מסריח היה בתוכנית של היום? ואני לא אומר את זה רק בגלל שאני גם ממבשרת, אבל איך לעזאזל העיפו את עדי?!?!? בושה!

לגמרי=/

אחת המתמודדות המוצלחות.אהבתי אותה.תאמת את התוכנית היום לא ראיתי,אבל אהבתי אותה מאוד שבוע שעבר,הימרתי עליה לשלבים הגבוהים.בקרוב נכנס לאתר לראות מה קרה.

אממ

משהו מסריח, כן.... אבל לא בתוכנית של שבת... כל הפרגון הענק הזה והסגידה לערביה מחשיד מאוד.... כאילו היא שרה חביב, בואו נגיד בעדינות שאם היא לא הייתה ערביה (לא זוכרת איך קוראים לה) אני בספק אם היו מקבלים אותה לתוכנית...

shame on you

New member
ראיתם את הפרצוף שמרגול עשתה?

איך היא נהייתה עצבנית, חהה... וגם אני התפלאתי שהעיפו את עדי. אבל לא נראה לי שמשהו מסריח פה. קורה. ובקשר לערבייה -באמת נראה כאילו מפרגנים לה יותר מדי. לכל המתמודדים, גם להכי טובים, תמיד יש לשופטים הערות. ורק למרים טוקאן אין להם. והם עוד קמים ומוחאים לה כפיים. זה כבר מוזר. אולי הם מתאמצים הרבה יותר מדי להיות פוליטיקלי קורקט....

אפ7ת

New member
../images/Emo6.gif

זה מה שקורה שאנשים לא פראיירים למה לי לבזבז כסף בשביל מתמודד שגם ככה לא ייצא לי ממנו כלום

בטח לא חשבת על זה..

שהזוכה והמקום השני מוציאים דיסק.. ככה שבכל זאת יוצא משהו. חוץ מזה- כשאת מסמסת בשביל מישהו את צריכה לשים לנגד עינייך שאוטוטו יעשו חיקוי שלו ב'ארץ נהדרת'

למעלה