ים

../images/Emo32.gifים

בגבינת ריקוטה יש פי 5 סידן מגבינה רגילה. קצת חסרת טעם, אבל יש ריקוטה עם מלח, שזה יותר טעים. סידן זה חשוב.
במיוחד עד גיל 25. רוצו לרכוש סידן.
תהיתי מה קורה עם רעיון התקנון שיעודכן על ידינו. מישו יודע? שלחתי את ההצעות שלי, ונדמה לי שפספסתי את ההמשך של זה. מדגישה שזו אינה הודעת ביקורת "נו-נו-נו הנהלה", אלא זה משהו שכולנו צריכים להרתם אליו. אז יאללה, להירתם. או לשלוח לי לינק להרתמות שפספסתי.
תיקון
ישן- הפסקול של פינק פלויד שאמור להתאים לסרט דיסני של אליס בארץ הפלאות הוא the wall ולא the dark side of the moon. אחרי בדיקה מעמיקה מצאתי שכל דיסק יכול להתאים לסרט ולתת לו משמעות חדשה.
לא לשכוח אורות. אנחנו בנהיגת חורף, גם אם לפעמים זה מרגיש כמו קיץ.
היום- יום מלחמה באלימות נגד נשים. [תודה לגילי על העדכון].
כל יום לומדים דברים חדשים. גם על עצמנו.
מחקרים רפואיים קובעים כי עישון גורם לאימפוטנציה. [כך חפיסת הסיגריות שלי אומרת].
בשביל כסף צריך לעבוד. נשמע בסיסי? לקח לי זמן לעלות על זה.
כשאת שוכבת עם החבר/ה שלך, את שוכבת עם החבר/ה של החבר/ה של החבר/ה של החבר/ה של החבר/ה של החבר/ה של החבר/ה של החבר/ה שלך.
לילה, לישון
יצאתי סתומע
אבל התחשק לי. כולם מוזמנים לשרשר
ים תואמי אייקונים. לא חובה תואמי אייקונים. אפשר גם למחוק. גאד... אני עייפה.
הקלונקס [במינון הרפואי] עושה את שלו. לילה טוף.

../images/Emo23.gif

ותודה על צחוק. :) מקווה שגם את עצמך את מצליחה להצחיק קצת. שמשהו מצליח. שיש חיוכים פה ושם... [אגב. אני כ"כ מתגעגעת]

גילי 69

New member
אוסמו, את מלאת מ../images/Emo32.gif.

הועשרתי (בסידן). וכמובן, חן חן על הקרדיט.
ופיסת ידע כללי (שאת כבר יודעת):
בניו פארם יש בדיקת הריון, שלפי הפרסומים מגלה את ההריון עד 30 יום לפני ההיריון.

אוהבת את השנינות שלך ../images/Emo6.gif

ותיקון קטן- הבדיקה מגלה את ההריון עד 3 ימים לפני ההריון, ולא 30.
אוהבת ים

גילי 69

New member
אוהבת ים, אבל לא בחורף.

למרות שלפעמים לצעוק בים זה בדיוק מה שצריך. מה נשמע, בובי?

summer723

New member
השכלתי על הבוקר :)

הסידן אגב חשוב בכל גיל בעיקר בגיל מבוגר יותר ובגיל המעבר שם ישנה תופעה של בריחת סידן שיכולה להביא אף להביא לאוסטרופורוזיס (מקווה שכתבתי נכון). מהמחלה יש שברים... בקיצור סידן זה בריא בכל גיל! אסור להרתיח מים במיקרו, זה יכול לחמם אותם יתר על המידה וכשתוציאו את הכס המים יקפצו עליכם, שזה קורה כי הם פתאום רותחים בבת אחת. אין סכנה להרתיח נוזלים אחרים כמו חלב, מרק... רק מים זה סכנת נפשות. יש אנשים שקיבלו ככה כוויות קשות. [יש לזה הסבר מי שרוצה שתפנה אלי במסרים, לא אשעמם עוד יותר את הפורום.] גרבים של אצבעות מופרדות יפות לאללה אבל כל כך לא נוחות, האצבעות אוהבות להיות ביחד וההפרדה הזו ממש הפרדת משפחה. עכשיו יש לי גרבי אצבעות יפות ואני לא יכולה ללבוש אותן. סופ"ש מהנה לכולן ובעיקר רגוע.

ובעניין הסידן -- משו חשוב

את החשיבות של הסידן מרגישים בגיל מבוגר יותר, אבל עד גיל 25 זו תקופה קריטית לצריכת סידן, אחר כך ספיחת הסידן לגוף אינה יעילה באותה המידה. הכי משתלם לאכול סידן היום, הגוף יודה לך מחר.

Bells For Her

New member
ועוד משהו על הגרביים :)

יש אשליה, כי גרביים כאלו יותר מחממות, כי הן נותנות "יחס חם" (פחח איזה ביטוי מוזר המצאתי) לכל אצבע ואצבע. אך לא כך הדבר!! למעשה, גרביים רגילות מחממות את האצבעות ואת כף הרגל הרבה יותר, מכיוון שבגרבי האצבעות המופרדות, יש לבד שטח פנים גדול יותר דרכו בורח החום. בגלל זה, גם כשיש שלג (או כשסתם ממש קפוא), עדיף ללכת לא עם כפפות רגילות, אלא עם כפפות ללא אצבעות מופרדות (mittens - אין לי שמץ של מושג איך קוראים לזה בעברית). תודו שהשכלתן!

גילי 69

New member
אוקי, אני לא אומרת את מילת ה-ח'...

אבל בגלל שאת כזאת, תעשי את החיבור לבד. אוי, יעלי, את משו.

נשמת

New member
וואי..ואני עוד חשבתי

שהפאק הוא אצלי. למה זה לא נוח?! זה נשמע הכי נוח!! אז"ש.

summer723

New member
וואו יעל

אני רק התכוונתי שזה לא נח אבל אם יש לך הסבר מדעי לזה אז בכלל. את לא רק הפנמת את החומר הנלמד בכיתה את גם מישמת אותו ביום יום. מי מתחמם מהר יותר פיל או עכבר???

../images/Emo32.gif הידעת?

הידעת? מהאתר הכי אהבתי את הנתון- במהלך חייך, תשיל כ-18 ק"ג של עור. למה דיאטה? הזמן עושה את שלו...

הסבר על מתקפת ה-../images/Emo32.gifים

כפי שכתבתי בשרשור אחר, אני קצת לא מחוברת רגשית עכשיו. מה שלא מאפשר לי להגיב להודעות בפורום. אבל אני מרגישה חלק מהמקום הזה, ומתגעגעת לכולם, ולכן בתקופה הקרובה נראה לי שאת החלק הזה ימלאו
ים למיניהם, עד שאוכל שוב להיות כאן באמת.
אוהבת

למעלה