יומי - במיוחד עבור 'המיותר'...

avivit18

New member
../images/Emo32.gifיומי - במיוחד עבור 'המיותר'...

מה משותף בין דואר אלקטרוני לאיבר המין הזכרי: בעבר הרחוק הוא שימש להעברת מידע בין שני אנשים כדי שהמין האנושי ישרוד. כיום עדין יש מעטים שחושבים שזו הסיבה היחידה לקיומו, אך רוב האנשים כיום משתמשים בו בעיקר בשביל הכיף. ברגע שהתחלת לשחק בו קשה לך להפסיק, ואנשים מסויימים היו משחקים בו כל היום אם לא היתה להם עבודה כלשהי. הוא מספק דרך לאינטרקציה בין אנשים. חלק מהאנשים מתייחסים לאינטרקציה זו מאוד ברצינות, אחרים מייחסים אליה כאל שעשוע בלבד. ולעיתים קשה לדעת עם מי אתה מתעסק עד שזה מאוחר מדי. אם אינך משתמש באמצעי הגנה מתאימים הוא עלול להפיץ וירוסים. הוא יכול להיות למעלה או למטה. זה יותר נחמד שהוא למעלה, אך קשה יותר לבצע איתו עבודה אמיתית במצב כזה. אין לו מוח ולכן הוא משתמש במוח שלך, ואם אתה משתמש בו יותר מדי אתה עלול למצוא את עצמך מתקשה לחשוב בבהירות. אם אתה לא נוהג בזהירות איתו, הוא עלול להכניס אותך לצרות גדולות. יש לו סדר יום משלו, ולכן לפעמים, לא משנה כמה טובה היתה הכוונה שלך, הוא עלול לעוות את מעשיך. אחר כך תשאל את עצמך, "למה לעזאזל עשיתי את זה?" אנחנו מייחסים לו חשיבות הרבה יותר ממה שבאמת הוא חשוב. אין לו מצפון ואין לו זיכרון, תשאיר אותו לבד והוא יעשה בדיוק את אותם הדברים שהוא עשה קודם. לחלק מהאנשים יש אחד כזה, לחלק אין. אלו שיש להם אותו יהרסו אם יקחו להם אותו. הם חושבים שאלו שאין להם אותו נחותים מהם במובן מסויים. הם בטוחים שהוא מעניק להם כוח. הם טועים. אלו שאין להם אותו מסכימים שמדובר בצעצוע נחמד אבל חושבים שהוא לא שווה את המהומה שאלו שיש להם אותו מקימים בגללו. בכל זאת, רבים מאלו שאין להם אותו היו רוצים לנסות להשתמש בו .
 
אפיפית, הרסת אותי מצחוק ../images/Emo6.gif

היית צריכה לצרף אזהרה: לא מיועד למי שעבר לאחרונה ניתוח בטן!
 

טלטל11

New member
ועוד ../images/Emo32.gif אבל חשוב ../images/Emo8.gif

לגזור ולשמור- מכון התקנים בדק: הקונדום העמיד ביותר בישראל מכון התקנים ערך בימים האחרונים בדיקת עמידות וחוזק בין קונדומים המופצים בישראל. את המקום הראשון בבדיקה לקח הקונדום של "דורקס", למרות שגם שאר הקונדומים שנבדקו עמדו בדרישות התקן הישראלי ynet מי לא מצא עצמו, לפחות פעם אחת בחיים, עומד במבוכת מה, מול מדף הקונדומים בבית המרקחת, מתלבט בסוגיה הקשה - באיזה מהם נבחר? בעניין זה מגיעות אלינו חדשות משמחות ממכון התקנים הישראלי, שעל פי בקשת חברת "פרומדיקו", יצרנית קונדומי "דורקס", ערך בדיקה השוואתית בין 32 קונדומים שנמכרים בישראל, תחת שמותיהם של ארבעה מותגים. מכון התקנים הישראלי דגם בהתאם לנורמות בדיקת תקן רגילות 32 קונדומים קלאסיים בעלי פרמטרים זהים (כולם ברוחב נומינלי של כ- 52 מ"מ), מכל אחת מארבע החברות. כל הקונדומים נופחו באמצעות משאבת אוויר על מנת לבדוק איזה קונדום מכיל בממוצע את נפח האוויר הגדול ביותר, כלומר: מהו נפח הפקיעה המקסימלי במידות של ליטרים ולמרות שכל הקונדומים, ללא יוצא מן הכלל, נמצאו כתקינים וראויים לשימוש, היו ביניהם חזקים יותר ופחות. על פי הבדיקה נמצא כי קונדומי דורקס הם העמידים ביותר (עם נפח פקיעה ממוצע של 41.3 ליטרים), הקונדומים של חברות "קונדומי" ו"לייף סטייל" הגיעו ביחד למקום השני (עם נפח פקיעה ממוצע של 32 ליטרים) ואחריהם - הקונדומים מתוצרת R3 Classic (עם נפח פקיעה ממוצע של 28.7 ליטרים). התקן הישראלי דורש מינימום נפח פקיעה ממוצע של 15-18 ליטרים, בהתאם לרוחב הכובעון. (30.12.03, 15:17)
מעניין מה "נפח הפקיעה" של ז מיותר... תמהני....
 

טלטל11

New member
נועל'ה להיפך! ../images/Emo6.gif

אני דואגת שכל זרזוע ימלא את תפקידו בתחומו הוא!
 

ז מיותר

New member
קורסים וסדנאות לנשים בלבד ../images/Emo26.gif

תגובה הולמת ונטולת סטריאוטיפים: המרכז לימודי ערב למבוגרים מציע - קורסים וסדנאות לנשים בלבד רשימת הקורסים: כיצד להחליף נורה ? צעד אחר צעד עבודה עם שקופיות. התנעת המכונית: שלב א'-בחירת המפתח הנכון, תרגול כוון הסיבוב בעזרת הדמייה במחשב. שלב ב'- שליטה בפחד המתעורר לשמע רעשי ההשחזות, בנסיון ההתנעה השני. חניית המכונית: מבוא- מפגש עם קבלני בניין,להבנת הצורך בעמודי בטון במבנים. ביקור בתערוכה להכרת סוגי העמודים, ומעבדה מעשית לתרגול גמישותם. סדנה מעשית: שמוש במראה (אין צורך להביא אביזרי וחומרי איפור!), הבנת ההבדלים הבסיסיים בין דוושה שמאלית לימנית, היכרות ההגה, ועמידה על הדקויות שבין מכונית למלגזה. תרגול בסימולטור, בהדרכת נוירולוג בכיר, של הפעלת רגל אחת/דוושה אחת. אומדן מרחבים: הרצאה של שמאי מקרקעין. בסיום תרגול של יציאה מדלת הרכב הימנית. סדנת תקשורת : שיחה אינטראקטיבית מול סוכן בטוח. עדכון הבעל-תרגילי נשימה ופלדנקרייז. את והמכונית, חוג לידע שימושי- הגברת הספק המנוע : שמוש נכון במעצור היד./ מדוע מגבים אינם מאותתים? / ישיבה נכונה:הגוי בעזרת שרירי הבטן. מיסטיקה - כספומטים: הזנת כרטיס האשראי בפחות מארבע נסיונות. שעורי וידאו + מופע של דולפינים מאולפים. נומרולוגיה - הקלדת הקוד הסודי הנכון. סיעור מוחות רוחני בהנחיית מדיום. מדע - קצור תולדות הזמן: איך לשוחח 5 דקות עם חברות בפחות משעתיים. משולב עם סיור במוזאון המדע ומכון וייצמן. מתימטיקה ומנהל עסקים - ההבדלים בין פלוס למינוס, הלוואה ומתנה, מבנה הארנק, וזהוי שטרות. מרצה אורח: נגיד בנק ישראל. בתום ההרצאה, תרגולי זוגות במונופול. אופנה- איך ללבוש פריטים בני חודש, ולא להחשב לפועלת זרה. הדגמה על מסלול משוכלל. איך ללבוש את הבגד הנכון , תוך פחות משמונה נסיונות, ולהגיע לפני סוף הארוע. סדרת אימונים משולבת פסיכולוג ומאמן כושר.
 

טלטל11

New member
YYY ../images/Emo6.gif

אני אהבתי במיוחד את: "מתימטיקה ומנהל עסקים - ההבדלים בין פלוס למינוס, הלוואה ומתנה, מבנה הארנק, וזהוי שטרות. מרצה אורח: נגיד בנק ישראל. בתום ההרצאה, תרגולי זוגות במונופול."
 

noa37

New member
רק שאלה אחת -

אתה מעביר את הקורסים? כי אם כן, אז איפה נרשמים???
 

טלטל11

New member
נועה תשמרי לי מקום ../images/Emo6.gif

(כדאי לך, אני כותבת יפה ואפשר לצלם ממני הכל אח"כ
)
 
אני שבה ומזכירה לחברות הנכבדות

של הוועדה - שטרם התקיימה המכירה הפומבית המפורסמת!!! אולי אם ידידנו ז' מיותר אכן עורך קורסים, תתאפשר המכירה במסגרת אחד המפגשים?
 

טלטל11

New member
אכן מסתמן שהמיותר סוף סוף

התאושש ממעלליו המרובים בשדות זרים ומוכן לשוב לזרועותינו (נו טוב, גם הן
) הפתוחות
 
זה הזמן, בנות, לקבוע מפגש פורום

מי יודע? אולי הפעם הוא יופיע? (ביחד עם השמפניה והקוויאר של דפי, כמובן)
 

טלטל11

New member
ובל נשכח את המעריצה המסוחררת

שוודאי לא תיתן לו להגיע בגפו לאירוע שכזה
 
למעלה