יום שני

../images/Emo32.gif יום שני../images/Emo9.gif

בוקר טוב לכולם.. קבלו שאלון חמוד-קרדיט לפורום סקרים ושאלונים: השלם את המשפט: --------------- עוד 10 שנים אני אהיה...: אני רוצה להתחתן בגיל...: אני רוצה לשרת בצבא_שנים(להשלים מס') אני רואה/לא רואה מונדיאל כי... הטלנובלה שהכי אהבתי(מכלול של טלנובלות)היא...: השחקן/ית שאני הכי אוהב היא...: המספר האהוב עליי הוא...: הצבע האהוב עליי הוא...: האדם שאני הכי אוהב הוא...: חברת הסלולרי שלי היא...: אני חושב שפוליטיקה זה...: ולעומת זאת מוזיקה זה...: את רוב פעולות היום אני עושה ביד..:(ימין/שמאל-אלא אם כן יש לכם עוד יד) המחשב שאני נמצא בו כרגע ממוקם ב...: הצייר הכי טוב שהיה אי פעם הוא...: ארון הבגדים שלי בעיקר עמוס בצבע...: אחד החפצים המשונים שיש לי הוא...: המיטה שלי היא בגודל...: מס' אותיות השם שלי כולל שם המשפחה הוא...: שאלות.... ---------- יש לך פח בחדר? מה יש לך על דלת החדר? המקלדת שלך אלחוטית או רגילה? גר בוילה/פנטהאוז/בניין/בניין מסריח? מה השעה עכשיו? איך השאלון עכשיו? חלמת אי פעם להיות רופא/אסטרונאוט/עורך דין(בקיצור כל מה שאמא רוצה..?) מה החלום שלך לעתיד הקרוב? יש לך כובעים?אם כן באיזה צבע? אוהב קצר או ארוך(בבגדים,בגובה,בהכל...) יש לך זוג נעליים של פומה? שווה את הכסף לדעתך? יש לך כונן די.וי.די במחשב(הגיע הזמן שיהיה אם אין).? שיחקת פעם ג'י.טי.איי?נכון מששחק טוב?!?! מה השעה עכשיו? בן/בת??? איזה מזל אסטרולוגי אתה? יודעים מה המס' הנומרולוגי שלכם? מתגאים ביהדות? מהי הארץ הראשונה שאתם רוצים להיות בה,או הבאה? היית רוצה לעבור לגור במקום אחר,בארץ?,בחו,ל? כן/לא ------ סמים סיגריות פומה/אדידס/דיאדורה/נייקי שיניים כמו של רונאלדיניו כסף כמו של רונאלדיניו שיער כמו של בקהאם שרירים כמו של אבי ביטר צבע כהה(לגוף) צבע בהיר שיניים תותבות ניתוחי לייזר וכל הניתוחים הפלסטיים למיניהם פרחות וערסים וודקה נישואים אהבה

SD music

New member
בוקר..../images/Emo42.gif

עוד 10 שנים אני אהיה...:נורמלית אני רוצה להתחתן בגיל...:24+ אני רוצה לשרת בצבא_שנים(להשלים מס')- אני לא רואה מונדיאל כי...לא בתוך כדורגל... הטלנובלה שהכי אהבתי(מכלול של טלנובלות)היא...:השיר שלנו
השחקן/ית שאני הכי אוהב היא...:אני עונה על הכול בארץ.. אז כמובן ששירי!
המספר האהוב עליי הוא...:7, 4 זה מאוד קשור לשירי.. יודעים למה?! הצבע האהוב עליי הוא...: טורכיז,שחור,תכלת ולבן האדם שאני הכי אוהב הוא...:אין 1 ! חברת הסלולרי שלי היא...:פלאפון
אני חושב שפוליטיקה זה...:אחלה דבר!חחח... ולעומת זאת מוזיקה זה...:אחלה בחלה של דבר! חיי ! את רוב פעולות היום אני עושה ביד..:ימין המחשב שאני נמצא בו כרגע ממוקם ב...: חדר משלו חחח.. "חדר מחשב" הצייר הכי טוב שהיה אי פעם הוא...: הייתי זורקת איזה שם של צייר מוכר.. אבל אבאשלי הצייר הכי טוב
ארון הבגדים שלי בעיקר עמוס בצבע...:שחור
אחד החפצים המשונים שיש לי הוא...:מחברת כזאת ענקית מלא קישקושים לא ברורים ..מוקדשת לסגידה לשירי... המיטה שלי היא בגודל...:לאדעת.. מיטה וחצי מס' אותיות השם שלי כולל שם המשפחה הוא...:8
שאלות.... ---------- יש לך פח בחדר? כן מה יש לך על דלת החדר? אממ שלט כזה שכתוב בו ליאור באנגלית שצירו לי שהייתי בתילאנד.. מין צורות כאל ..עזבו
חחח.. המקלדת שלך אלחוטית או רגילה?אחוטית גר בוילה/פנטהאוז/בניין/בניין מסריח?בית פרטי...3 קומות וחצר שאין לי מה לעשות בה.. מה השעה עכשיו? 7:54 איך השאלון עכשיו? נהדר אני מתה מעיפות.. חלמת אי פעם להיות רופא/אסטרונאוט/עורך דין(בקיצור כל מה שאמא רוצה..?)לעע.. מה החלום שלך לעתיד הקרוב? לחיות
יש לך כובעים?אם כן באיזה צבע?יש לי כובעי מצחיות בכמויות.. אני אוהבת זה מסתדר לי טוב עם השיער
אוהב קצר או ארוך(בבגדים,בגובה,בהכל...)ארוך..בבגדים אבל בגובה הייתי רוצה להיון "קצרה" יש לך זוג נעליים של פומה? כן שווה את הכסף לדעתך? כן.. הן נוחות ופשוטות.. יש לך כונן די.וי.די במחשב(הגיע הזמן שיהיה אם אין).?ברור.. שיחקת פעם ג'י.טי.איי?נכון מששחק טוב?!?! לא ... מה השעה עכשיו?עוד פעם חחח... 7:55 בן/בת???מאיזו בחינה
איזה מזל אסטרולוגי אתה?טלה..
יודעים מה המס' הנומרולוגי שלכם?לעע... מתגאים ביהדות?מאוד!!!!
מהי הארץ הראשונה שאתם רוצים להיות בה,או הבאה? שוויץ ! היית רוצה לעבור לגור במקום אחר,בארץ?,בחו,ל? בארץ.. לכל מקום אפשרי רק לא איפה שאני גרההה!!! ------ סמים: לעע.. סיגריות: לעע.. פומה/אדידס/דיאדורה/נייקי מה שיפה.. שיניים כמו של רונאלדיניו ממש לעע כסף כמו של רונאלדיניו ממש כןן שיער כמו של בקהאם רק ארוך שרירים כמו של אבי ביטר גאאדד צבע כהה(לגוף) קיים צבע בהיר קיים שיניים תותבות לעע בזמן הקרוב תודה ניתוחי לייזר וכל הניתוחים הפלסטיים למיניהם גם לא.. פרחות וערסים לעע.. אבל יש לבדוק לעומק לפעמים זה רק סיפור כיסוי וודקה חופשי רק במינון.. נישואים..עם הזמן.. אהבה פתאום היא מתפרצתתת מה היאא רוצהה..

../images/Emo115.gif היום ב-../images/Emo43.gif אנשים ../images/Emo203.gif

מחבר הספר "אני והוא", הכולל סיפורים עם מוטיבים פסיכולוגיים, יענה הערב בשעה 19:00 לשאלות הגולשים על דרך היצירה ועל תהליך הוצאת הספר בפורום כתיבה יצירתית פסיכולוגית http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1477&msgid=79823264
ב-20:30 יגיעו ריקי גל ובן זוגה הרקדן אורון דהן, הזוג המודח מהתכנית "רוקדים עם כוכבים", ויענו לשאלות הגולשים לייב ב-BlogTV. שרשרו שאלותיכם אליהם כבר עכשיו בפורום רוקדים עם כוכבים: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1393&msgid=79831254 ל-BlogTV: http://www.tapuz.co.il/blogtv/
במסגרת אירוחי מוזיקה היום, הערב בשעה 21:30 תתארח לייב ב-BlogTV הזמרת דין דין אביב שרשרו שאלותיכם: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=347&msgid=79727344
בקרוב יצא הסינגל החדש של קרן פלס ואתם יכולים להיות הראשונים שיקבלו אותו. רוצים לדעת איך? הקליקו כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?id=1575&msgid=79794847
תחרות הסיפורים של פורום יחסי אחים ואחיות יוצאת לדרך
כותבים סיפור קצר על יחסי אחים ואחיות ואולי זוכים בפרס. לפרטים נוספים: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1357&msgid=79811945

just adiki

New member
בוקר טור../images/Emo42.gif

עוד 10 שנים אני אהיה...:פסיכולוגית.. אולי
אני רוצה להתחתן בגיל...:
מה זה על הבוקר
אני רוצה לשרת בצבא_שנים(להשלים מס'):שנה חח סתם לא אממ.. שנתיים נראה כמו כולן. אני רואה/לא רואה מונדיאל כי...:רואה כי אני אוהבת. הטלנובלה שהכי אהבתי(מכלול של טלנובלות)היא...:"משחק החיים"
השחקן/ית שאני הכי אוהב היא...:שירי מימון
ונהיה מקוריים, ג'ניפר אניסטון. המספר האהוב עליי הוא...:אין לי מספר אהוב. הצבע האהוב עליי הוא...:אדום. האדם שאני הכי אוהב הוא...:אחים שלי ואמא
חברת הסלולרי שלי היא...:פלאפון-ESC אני חושב שפוליטיקה זה...:איכס! כולם מושחטים
ולעומת זאת מוזיקה זה...:אהההההההההההההההההההה
את רוב פעולות היום אני עושה ביד..:ימין. המחשב שאני נמצא בו כרגע ממוקם ב...:חדר מחשב. הצייר הכי טוב שהיה אי פעם הוא...:
אני לא זוכרת שמות
ארון הבגדים שלי בעיקר עמוס בצבע...:אדום אחד החפצים המשונים שיש לי הוא...:לא עולה לי לראש משהו. המיטה שלי היא בגודל...:מיטה וחצי.. או יותר
חח משהו כזה. מס' אותיות השם שלי כולל שם המשפחה הוא...:7-אוי זה כמו של שירי באירוויזיון
שאלות.... ---------- יש לך פח בחדר?כן. מה יש לך על דלת החדר?שניה אני הולכת לבדוק.. מהגבוה להכי נמוך
שלט-הפועל אימפריה-הכניסה מותרת לאדומים בלבד. אותיות השם שלי באנגלית. ואז אחד ליד השני- ציור חמוד כזה של צב ששמים חולה על זה
שעשיתי עם בת-דודה שלי לפני מלא זמן
. תמונה שלי שהייתי קטנה. ודף שכתוב עליו EUROVISION NERDS
חבר של אח שלי כתב לי את זה
ובסוף יש פוסטר של מיס ומר עולם- אתם יודעים אלה עם השרירים.. המדרי שלי בחד"כ הביא לי את זה
נשמע עמוס אבל דווקא לא. המקלדת שלך אלחוטית או רגילה?רגילה, אף-פעם לא הבנתי את הקטע באלחוטית כאילו "וואו איזה מגניב אולי אני אכתוב שאני על המיטה" כאילו זה לא נח! גר בוילה/פנטהאוז/בניין/בניין מסריח?בניין
מה השעה עכשיו?11:39 איך השאלון עכשיו?סבבה
חלמת אי פעם להיות רופא/אסטרונאוט/עורך דין(בקיצור כל מה שאמא רוצה..?)חשבתי שלהיות אסטרונאוט זה מגניב, אבל אני לא באמת רוצה. מה החלום שלך לעתיד הקרוב?לסיים את הלימודים בהצלחה. יש לך כובעים? אם כן באיזה צבע? לא הרבה, אלה שאני באמת הולכת איתם לטיולים וכאלה זה כובע טמבל ממש חמוד וזה מאוד משעשע אותי וכובע של הפועל ת"א. אני באמת כבר הרבה זמן רוצה לקנות כובע. אוהב קצר או ארוך(בבגדים,בגובה,בהכל...):לא יודעת. יש לך זוג נעליים של פומה?לא חח הזוי נכון?!
שווה את הכסף לדעתך?לא. יש לך כונן די.וי.די במחשב(הגיע הזמן שיהיה אם אין).?אין לי שמץ
שיחקת פעם ג'י.טי.איי?נכון מששחק טוב?!?!מה זה? מה השעה עכשיו?11:42 אתם בודקים אותי זה הקטע?! בן/בת???בהקשר של מה? אני בת
איזה מזל אסטרולוגי אתה?שור-כמו שירי
יודעים מה המס' הנומרולוגי שלכם?
לא. מתגאים ביהדות?כן!. מהי הארץ הראשונה שאתם רוצים להיות בה,או הבאה? כילדה תמיד רציתי לגור בארה"ב זה היה נראה לי נורא מגניב.. בעצם עד היום אני מצטערת שאני גרתי שהייתי קטנה בארה"ב
כמקום תיירות יש לי מלא מקומות שאני רוצה להיות בהם.. כרגע אני חוסכת כסף ליוון היית רוצה לעבור לגור במקום אחר,בארץ?,בחו,ל?חוחו בדיוק כתבתי למעלה, ארה"ב. כן/לא ------ סמים:לא
מישהו באמת עונה פה כן?! סיגריות-לא.. מסריח. פומה/אדידס/דיאדורה/נייקי-אני יודעת שאמרתי שזה לא שווה את הכסף אבל פומה. שיניים כמו של רונאלדיניו:לא. כסף כמו של רונאלדיניו:
שיער כמו של בקהאם: לא בשבילי, אבל זה יפה טוב בקאהם יפה מי מסתכל על השיער שלו?! שרירים כמו של אבי ביטר:
צבע כהה(לגוף)-זה חביב. צבע בהיר-כן
שיניים תותבות-מה אתם רוצים שאני אכתוב שאני רוצה את זה?! ניתוחי לייזר וכל הניתוחים הפלסטיים למיניהם-זה עניין של כל אחד אם לא אוהבים משהו בגוף ויש לך כסף וזה מה שיעשה לך טוב אז מי אני שאקבע?! פרחות וערסים-לא. וודקה-נחמד, אבל לא יותר מדי. נישואים-כן
ברור חחחח. אהבה-
כן

just adiki

New member
חשבתי שאת ממשיכה עם השירים חח

אם לא-אז אני אחשוב על משהו(=

../images/Emo214.gifאויש, זה היום?../images/Emo122.gif

שכחתי מזה לגמריי..
והאמת שלא כל כך בא לי להגיע לבד לסנטר... ואני כמעט לא מכירה אפחד מהפורום
[חוץ ממך?] ועוד סיבה לא ללכת-אין בטריות למצלמה
.. וחברה שלי רוצה שאני אלך איתה לשנקין.. אז נראה לי שאני אלך בסוף לשנקין.. את הולכת?, אם כן- תעשי לי טובה ותצלמי המוווווווווווון

../images/Emo192.gif../images/Emo221.gif../images/Emo9.gifאני הולכת, אני

יוצאת עוד כמה דקות.. חבל שאת לא באה, חחח לא נורא פעם אחרת ונצלם
ביי בינתיים, אוהבת אותך

Dorushh 3

New member
שיעור מחשבים../images/Emo3.gif../images/Emo216.gif

ואני מסיים באחד
כי יש ישיבת ציונים..
אני יענה אח"כ..

kocit

New member
../images/Emo2.gifגם אצלי יש..../images/Emo180.gif../images/Emo194.gif../images/Emo39.gif

עונה../images/Emo95.gif../images/Emo90.gif

השלם את המשפט: --------------- עוד 10 שנים אני אהיה...: חייזר
אני רוצה להתחתן בגיל...: 60 אני רוצה לשרת בצבא_שנים(להשלים מס') יומיים. אני רואה/לא רואה מונדיאל כי...רואה
הטלנובלה שהכי אהבתי(מכלול של טלנובלות)היא...: האאאאאאאאאאלופה
השחקן/ית שאני הכי אוהב היא...: שירי מימון המספר האהוב עליי הוא...: 18 בגלל שזה המספר בחולצה שלי
הצבע האהוב עליי הוא...: צהוב\ירוק האדם שאני הכי אוהב הוא...: חיה, חתול. חברת הסלולרי שלי היא...: פלאפון אני חושב שפוליטיקה זה...: חרטה ולעומת זאת מוזיקה זה...:
את רוב פעולות היום אני עושה ביד..:(ימין/שמאל-אלא אם כן יש לכם עוד יד) שמאל!! אני שמאלית
המחשב שאני נמצא בו כרגע ממוקם ב...: חדר מחשב
הצייר הכי טוב שהיה אי פעם הוא...: אני ארון הבגדים שלי בעיקר עמוס בצבע...: כחול אחד החפצים המשונים שיש לי הוא...: ממ..חפצים? לא יודעת
המיטה שלי היא בגודל...: מיטה זוגית מס' אותיות השם שלי כולל שם המשפחה הוא...: 8. שאלות.... ---------- יש לך פח בחדר? לא מה יש לך על דלת החדר? "ברוך הבא" XD משהו כזה המקלדת שלך אלחוטית או רגילה? רגילה גר בוילה/פנטהאוז/בניין/בניין מסריח? פשוט בית פרטי
מה השעה עכשיו? 13:18 איך השאלון עכשיו? נוראי חלמת אי פעם להיות רופא/אסטרונאוט/עורך דין(בקיצור כל מה שאמא רוצה..?) לא מה החלום שלך לעתיד הקרוב? לא אומרת יש לך כובעים? אם כן באיזה צבע? סגול אוהב קצר או ארוך(בבגדים,בגובה,בהכל...) ארוך יש לך זוג נעליים של פומה? כן
שווה את הכסף לדעתך? אלה פומה מתאילנד- 70 שקל. בטח ששווה.. יש לך כונן די.וי.די במחשב(הגיע הזמן שיהיה אם אין).? לא שיחקת פעם ג'י.טי.איי?נכון מששחק טוב?!?! לא מה השעה עכשיו? 13:20 בן/בת??? בת איזה מזל אסטרולוגי אתה? אריה יודעים מה המס' הנומרולוגי שלכם? הא? מתגאים ביהדות? כן מהי הארץ הראשונה שאתם רוצים להיות בה,או הבאה? תאילנד היית רוצה לעבור לגור במקום אחר,בארץ?,בחו,ל? שוויץ כן/לא ------ סמים:
סיגריות:
פומה/אדידס/דיאדורה/נייקי:
שיניים כמו של רונאלדיניו:
כסף כמו של רונאלדיניו:
שיער כמו של בקהאם:
שרירים כמו של אבי ביטר:
צבע כהה(לגוף): יש לי כבר..לא שחור מידי !!! צבע בהיר: תלוי איפה שיניים תותבות:
ניתוחי לייזר וכל הניתוחים הפלסטיים למיניהם: לייזר בעיניים כן פרחות וערסים:
וודקה:
נישואים:
אהבה:

../images/Emo214.gifבוקר שלישי ../images/Emo99.gif

האמת, אני קצת בהלם מהתהפוכות שיש אצלי.. אתמול היה יום כ"כ לא טוב [חוץ מהעובדה שחברה טובה שלי הייתה איתי בערב..] ושוב הלכתי לישון עם דמעות..
זה היה יום מבאס כזה, כמעט מכל הכיוונים. "יום באסה".. והיום התעוררתי פשוט עם חיוך. ואני שמחה
ועל השאלון אני אענה יותר מאוחר

למעלה