יום שלישי 20.3.07

למקרה שלא ידעת יש לא מעט אנשים

עם חתימות נגד הציר וכאלה שכותבים הודעות נגד הציר וזה לא ממש מפריע לי בכלל כי כמו שאמרתי לך לכל אחד יש זכות לדיעה משלו ואף אחד לא חייב להסכים עם החתימה שלי

meidanbeitar

New member
צביעות צביעות צביעות צביעות צביעות

עזבי אין לי כוח להתחיל להגיב אלייך, אבל את צבועה, צינית, והתגובה שלך מרגיזה, כי אם את רושמת בחתימה שלך וזה זכותך את מה שרשמת תגיד קיבינמט אני שונאת את ראשון רוצה שיתפרקו, ימותו מה לא, ועל ה*** שאתם אומרים לי להוריד את זה או משהו, לא, את תהיה צבועה. זזתי לעבודה, הפורום נהיה חרא מרגע לרגע
... {מעניין כמה צירונים יקפצו עלי שאני אחזור מהעבודה
}.

meidanbeitar

New member
תגידי* +המשך למה שאמרתי.

*לא אבל את תהייי צבועה ולא תגידי ת'אמת, אלא תשחקי אותה יפה נפש* אין לי כוח אפילו

ודעתך אמורה לעניין אותי בגלל?

לך בכלל אין שום זכות דיבור על החתימה שלי בהתחשב ב"אהבה" הגדולה שיש לך לציר היחידים שיש להם זכות דיבור זה חברי ראשון ואם למישהו מהם יש בעיה עם החתימה שלי הם יכולים לפנות אליי ואני ארשום מה שאני רוצה בחתימה שלי ואם זה מעצבן אותך זבש"ך באמת עכשיו כשאניחושבת על זה אתה אפילו לא שווה את התגובה הזאת

זה באמת זכותך

למרות שלא הבנתי מה הבעיה בחתימה של גלית אפשר לחשוב מה היא כבר כתבה

n lee

New member
קטלני...

נו לימדתי אותך לעשות חתימה, למה אין לך אחת כזו?

בהחלט זכותך לדיעה משלך

וזכותך להביע אותה בחתימה שלך כמו שלי יש זכות להביע את דעתי בשלי לפחות על זה אנחנו מסכימים אני מקווה ודרך אגב אף פעם לא אמרתי שראשון היא לא ברית טובה היא ברית מעולה לדעתי בין הטובות במשחק אלא שכבר היא לא אימפריה כמו שהיתה פעם לפחות לבינתיים
האמת שמעניין אותי בהתחשב בגל השמועות על פרישות וכעס על המנהלים בראשון אם ראשון תצליח להשתקם מהמלחמה הזאת או שהיא תישאר קבוצה מצומצמת שפעילה בעיקר בפורום

natanel8919

New member
*צירון שני שקופץ

מה הקשר צבועה ? זכותה של גלית לרשום מה שהיא רואה לנכון בחתימה שלה ואתה לא חייב להדחף לכל חתימה ולראות מה כתוב לדעתי זה באמת לא לעניין מה שהיא רשמה בחתימה אבל אף אחד לא יכול למנוע ממנה מה לרשום בחתימה כמו שאף אחד לא יכול להכריח אנשים אחרים לשנות חתימה שפוגעת בציר

../images/Emo41.gif דיי חלאס ../images/Emo41.gif מידן אשת הנחש נתי

חלאס, לא על כל מילה צריך להיות עצבניים ולמלא את הגוף בעצבים ורגשי זעם . חח חליס עצרו את זה פה שלא ידרדר

natanel8919

New member
לא עצבני ../images/Emo13.gif

חוץ מהמשפט הזה :"אתה לא חייב להדחף לכל חתימה ולראות מה כתוב" אני לא חושב שהתגובה שלי הייתה עצבנית סך הכל ניסיתי להבהיר נקודה

Sonicd

New member
להזיכרכם אתם הייתם באותו מצב

ואני לא ראיתי את הפי שף שדרסה אותכם כותבת משהו עליכם

הפי שף דרסה אותנו?../images/Emo6.gif

באיזה חלום בדיוק? נכון שלציר היו לא מעט מלחמות ולא פעם נפגענו אבל מפה ועד לקבוע שהפי שף דרסה אותנו יש מרחק עצום קצת נסחפת נראה לי אבל לא נורא מותר לך לחשוב מה שאתה רוצה זה פורום חופשי

Sonicd

New member
טוב הגזמתי

אבל בהחלט טחנו לכם את הצורה ולאחר המלחמה הייתם ממש בקרשים

למעלה