יום שלישי 20.3.07

xxx RAANAN xxx

New member
../images/Emo41.gifלכל אלה שאוהבים סרטי בורקס ../images/Emo41.gif

תהנו , באתר הזה תוכלו לשבת ולראות סרטים מלאים און ליין ..

MRelvison

New member
תודה גבר

יש שם איזה סרט שרציתי לראות מלא זמן ולא יצא לי

הצעה לסמל המדינה החדש לא לילדים

ידיד שלי שלח לי את התמונה הבאה ש להצעה לסמל המדינה החדש שלדעתי היא מצחיקה בטירוף במיוחד אם קוראים את ההסבר מה דעתכם?

isramjad

New member
../images/Emo4.gif

קשה להגיב! אבל מציע לך לברר בקשר להטרדה מינית

איך הגעת להטרדה מינית?

וזה בסדר לא ציפיתי לתצגובות מהאנשים פה לא לכולם יש חוש הומור מפותח כמו שלי

n lee

New member
../images/Emo6.gif הרגת אותי...

זה מה שרצית לשלוח לי אתמול? קטלני

חחחחחחחחחחחחח חזק1!!!!

יפה יפה :) אבל בקשה קטנה אליך... החתימה שלך למטה... קראתי קראתי עד שהגעתי לסוף.. ולא אהבתי את הסוף....... זה פוגע ולא יפה =\ תורידי

natanel8919

New member
../images/Emo45.gif גלית כנסי

באמת לא מכובד החלק עם ראשון בבקשה תמחקי

אני לא רואה מה פוגע בה

זה בסה"כ ציון עובדה ראשון היתה אימפריה ועכשיו היא כבר לא לפחות לבינתיים זאת עובדה לא אמרתי כלום על האנשים או על הברית עצמה בסה"כ התייחסתי לשם שלה ויש כאלה שיש להם חתימותהרבה יותר גרועות משלי נגד הציר בסה"כ לכל אחד יש זכות לשקף את דעתו בחתימה שלו.

מממממ אם קצת הבנה את תביני אותי

קחי לעצמך דוגמא, שהציר קיבל מכה מהברית ראשון, והציר עומד כיום על כח הזוי של 200 T ואת רואה איך חברי ראשון צוחקים על חברי הציר ורושמים עליהם בחתימה ומסטלבתים . נכון שלא תאהבי את זה? עכשיו בגלל שאני מכיר אותך ואני יודע שאת אדם בוגר ולא ילדה קטנה שמחפשת להתווכח או לריב ביקשתי מימך שתורידי את החתימה לא בשביל ראשון אמפייר, אלה למען שמו הטוב של הציר. אתם צריכים להבן שמה בציר שהמנהלים שלכם עושים מהלכים בשושו, וזה מה שיפה אצלכם. חבל שחלק מהקהל שלהם לא ממשתלט על עצמו מדיי פעם ומוציא את הציר כביכול שחצני . עכשיו את צודקת שזכותו של כל אדם לעשות מה שבא לו, אני רק נתתי עצה :) מיפה את תחליטי מה לעשות . המשך יום נעים :)

למעלה