יוליה זכתה

Lopezit

New member
איך אני מתה על האנשים האלה

שיש להם 97-99 והם מתבכיינים

Lopezit

New member
גם לי יש 100 במגן

יום ראשון הבגרות מתי היה לכם? יש מצב שמאצלנו בחנו אתכם אני זוכרת שהמורות לא היו ביום שלישי אחד

NoWords

New member
היה לי ב8.3 שזה יום חמישי

ושמעתי שאמרו שהמורים מעמית עמל, אבל אני לא בטוחה בזה. הייתה לי מורה רוסייה מעצבנת, עם קול צרוד ומוזר כמו של מארג' מהסימפסונס.

QueIronia

New member
רסמי, בגרויות זה מלחיץ.

ותאמיני לי שאני בכל לא מזלזל. אבל מצד שני - לרוב הבגרויות/ מגנים נהניתי ללמוד (בואו נאמר ככה: לאנגלית אף אחד לא לומד. למדעי המחשב לא למדתי, כמו רוב האנשים. מתמטיקה וכימיה אהבתי בצורה חולנית, אבל זה רק אני...). בכל מקרה, הייתה לי תקופת מבחנים מבאסת באונ', ויהיו לי לא מעט מועדי ב', אבל זה רק אני אשם
יעבור
ורק אנקדוטה לגבי הבגרות בספורט: עברתי אותה בטעות.

NoWords

New member
עכשיו יש שאלה נדרשת,

למה ואיך בטעות? O: האמת אני מפחדת מהבגרות שלי בספורט. אני טובה בספורט וזה, תמיד יש לי 100, אבל אני עושה את הבגרות בהגנה עצמית. כןכן, מוזר, איי נואו. פתחו אצלינו קורס להגנה עצמית וזה ממש פופולרי, מלא בנות הולכות לזה, זה די מצחיק ונחמד ככה כל יום חמישי בערב שעה וחצי להרביץ לאוויר (או לחברות
) אבל בבגרות אני ממש לא יודעת מה הולך להיות, הבנתי שהמדריך הולך להביא איזה בחור שנדגים עליו תרגילים והגנות וכל מיני >: אבל איכסה, לא רוצה. היה נחמד בקורס, אבל לא רוצה להיבחן עכשיו): אנ'לא זוכרת מלא דברים): נקווה לטוב? :) אחרת מה נשאר.. ואתה באמת חולני!!!!! מי אוהב מתמ' וכימיה סתם ככה מתוך בחירה!!!!!!!!!! >: אבלאבל, בהצלחה לך במועדי ב' וזה. אתה יודע לחרוש ממש טוב, ויש לך יתרון 'קטן' שאתה גם חכם מאוד, אז ילך לך הכי בקלות. |מעודדת, הולך לי?|

QueIronia

New member
למה בטעות...

כי בואי נגיד שאני לא בדיוק ספורטאי מצטיין... בתור פדלאה, מנגד, אני מעולה!!! הטופ שבטופ! לגבי המועדי ב' - באונ' גיליתי שאני חרשן, אבל לא מספיק כנראה, ושאני חכם, אבל כנראה גם לא מספיק... אבל יהיה בסדר

Lopezit

New member
זאת הבגרות שלכם?!

אני צריכה לרוץ 2000 מטר ב10 דקות לעשות 20 שכיבות שמיכה רצוף 62 כפיפות בטן בדקה 10X4 ריצה קצרה ב10 שניות ואתם צריכים לעשות תרגילים בהגנה עצמית?!?!?!?!?! WTFFFFFFF

West Doll

New member
../images/Emo6.gif

לי יש פטור
אני צריכה לעשות עבודה בכתב...שווה

NoWords

New member
גמני יכולתי לעשות בגרות כזאת,

תודה לאל שיש בחירה :) וגם אם לא, הייתי הולכת על בדמינגטון (כדור נוצה).

West Doll

New member
בדמינגטון../images/Emo99.gif

תמיד אני משחקת עם אחותי והזבל מנצחת אותי כל פעם

Lopezit

New member
אז מה היית עושה אם בנוסף לכל זה

היו לך 2 פרוייקטים ענקים בכלכלה וחשבונואת שצריך להגיש לפני פסח?!?!?!

NoWords

New member
חה.

אז זהו, שהיו לי פרויקטים. שניים, בהיסטוריה. סיימתי אותם, הדפסתי, הגשתי אותם ועכשיו ירד ממני העול הזה. אבל ראיתי את הפרויקטים שלך - באמת זוועה מה שהולך שם אין מה לעשות, לכולם יש מלא עבודות על הראש. שורדים

West Doll

New member
איך את ראית? מזה זה?? הא??../images/Emo46.gif

סתם
מה, אתן באותו בצפר?

NoWords

New member
כן, כמה אפשר לסבול אותך ../images/Emo122.gif

המעשה הכי חכם שעשיתי בחיי, בערך. כפרעלהבצפרשלי

למעלה