יוליה זכתה

QueIronia

New member
../images/Emo32.gifיוליה זכתה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

הגיע לה

West Doll

New member
../images/Emo12.gif

היא לא היתה פצועה או משו? נראה לי ששמעתי זמזומים כאלה מהסלון.. אני לא רואה את זה

Lopezit

New member
הלו הלו מה עם תום

לדעתי הסיבה שהיא לקחה מקום 1 זה בגלל ש"ריחמו" עליה היום.. לא שאני אומרת שלא מגיע לה.. פשוט לתום מגיע הרבה יותר הסדר שלי היה: 1.תום 2.עדי 3.יוליה 4.איתי דרך אגב- מירי מסיקה.. אני בהחלט קונה את האלבום שלה עכשיו חח ואני רוצה ללכת להופעה שלה (נעמה את באה?
) וארז אמרת שקנית את הדיסק ב 50? כי אני ראיתי אותו ב70 או 65

NoWords

New member
להופעה של מירי? no thanks

אני ממש לא מתחברת אליה. ואת צוחקת? זה היה פלייבק. שום משפט שלה לא נשמע כמו משפט שהיא באמת שרה, שום נשימות וכו'. זה ממש נשמע כמו רצועה מהאלבום. (ומה זה מאמי?!?!?! האם יכול להיות שיר יותר עממי ומעפן?... טוב נו, אולי שיר בשם כפרה, או נשמה. אבוי!) אולי היא רק התחילה בפלייבק, אבל זה פשוט היה פלייבק- אפילו אם בכמה חלקים. לדעתי היא פחדה כי זה לייב, שידור חי, ערוץ 2, פריים טיים.. אז היא הלכה על בטוח. למרות ש, בכל מקרה, יש לה קול ממש טוב בלי קשר. אני פשוט לא כ"כ בקטע שלה.

QueIronia

New member
היא מאוד אכזבה עם הפלייבק

ממש התבסאתי. דווקא ממי שיר נחמד, אבל המילה הזו כ"כ מטומטמת. עדיף היה לקרוא לשיר בשם של בחור - איזה רמי או עמי או משהו דומה (סמי?) בכל מקרה, אני אוהב את השיר מאוד!

Lopezit

New member
אתמול זאת נראה לי היתה הפעם הראשונה

ששמעתי את השיר המלא השיר ממש חמוד! רק המאמי הזה מעצבן אבל הוא עדיף מסמי שלך

NoWords

New member
אין שום הבדל בהגייה בכל מקרה...

וזו מילה מעפנה עם או בלי א'. >:

nof13

New member
לא רציתי את יוליה

הגיע לתום כפרעליו חח לא נורא גם יוליה טובה

NoWords

New member
תוםתוםתוםתום. ../images/Emo23.gif

הכי לא הגיע לה מקום 1. מה זה :// תשמעו, היא הייתה ממש מצוינת לאורך כל העונה, אהבתי אותה מאוד, אבל כל הפציעה שלה וכו' אמור היה לקחת איזשהו תפקיד. הריקודים שלה בגמר היו טובים אבל לא 100%. לא כל מה שהיא יכלה לתת.. תום נתן 1000%, שיחק אותה בכל ריקוד, היה חזק, ובעיקרון? היה לדעתי הכי מתאים כזוכה העונה. בכל אופן כל הרביעייה היא מנצחת ולכולם יהיה עתיד זוהר בריקוד וזה מה שהכי חשוב
התוכנית כבר קידמה אותם כמה רמות מעלה.

QueIronia

New member
בקטנה, גם ככה שניהם טסים

וחוצמזה, אני לא חושב שזה פייר שבגלל הפציעה היא לא הייתה זוכה - היא הייתה ממש טובה לאורך כל העונה!

לארבעתם הגיע לזכות

זה לא הוגן! אבל האמת שבכלל לא ראיתי את התוכנית מההתחלה ולא צפיתי בכלל בעונה הקודמת, אז אני לא יודע מי רוקד יותר טוב... ראיתי רק את הגמר כי חברים הכריחו

NoWords

New member
כן נו,

וגם ככה עוד יומיים כל המדינה שוכחת מהתוכנית הזאת... עד העונה הבאה :)

NoWords

New member
עומס!!!11 אוףאוף.

תחילת תקופת המגנים והבגרויות. כ"כ כיף!!!! :) או שלא. אוף))): איזה עומס אלוהים! מחר מבחן ענק (משווה, שכבתי) באזרחות, יום רביעי חופשת מגן (לפחות את זה נתנו לנו...) ואז ביום חמישי מגן בג"ג, ושבוע הבא יש בגרות בספורט, מגן בחיבור וכל מיני חרא שכזה. בלעכס. אה כן, ועוד הרבה מתמ' על הראש. >: ליאת בטח מזדהה איתי כרגע
...ואיך אני רואה עכשיו את ארז מגיע ומתבכיין על הלו"ז שיש לו באונ' P: לא נורא, מותר לי גם לקטר. >:

NoWords

New member
אה, ומותר להשוויץ?P:

מגן באנגלית בע"פ- 100 בגרות בע"פ-92 סופי 96 רציתי 98-100, אבל בקטנה. מלחיץ אותי בטירוף לדבר ככה באופן רשמי, מול בוחנת וזה. והייתה לי בוחנת הכי זונה בעולם שחפרה לי בשכל עם שאלות ממש קשות. הייתי אצלה כ"כ הרבה זמןןןן. הרגיש כמו נצח. את כולם היא שיחררה אחרי חמש דק', ואותי אחרי רבע שעה ככה?
טוב נו, זה עבר. ליאת, נופר כבר היה לכם??

QueIronia

New member
בגרות בע"פ באנגלית../images/Emo99.gif

היה גדול. בסוף הבגרות ישר שאלתי את הבוחנת כמה קבלתי, ואז היא אמרה לי - כמה נראה לך? אז הבנתי שזה 100
ואז ספרתי את זה למורה שלי, והיא אמרה שזה די לא נהוג לשאול, אבל שיהיה... הבגרות באנגלית שלי הייתה פספוס (עד כמה ש-97 יכול להיות פספוס). היה לי מבחן מגן נמוך ב-G, אז ההגשה שלי בשאלון הזה הייתה 92 (וכל השנה הציונים שלי היו הרבה יותר גבוהים). בבגרות עצמה פיציתי על זה, אבל יכולתי להגיע ל-98 סופי... שוין.

למעלה