טוב.

../images/Emo32.gifטוב.

בגלל שהפורום גוסס(הס, הוא גוסס
אני החלטתי
), ונדיה סתם עמה(ומאחרת.), החלטתי שאנחנו צריכים להוסיף מישהו חשוב, שהפורום חייב להתעסק בו, לסגוד לו ולהוקיר אותו כדבר הכי שווה בגלקסיה. תכירו את הילד השמן. מעתה, הפורום יקרא-יוני בלוך, אפרת גוש, הילד השמן ולהקתם.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ד י א ט ה

New member
הבאת לי רעיון, אולי

כל מי שזה קרה לו כאן, שיכתוב איך הוא הגיב לקופץ הצורח המבהיל הזה. כשזה קרה לי, נפלתי אחורה עם הכיסא.
עכשיו אתם חחחחח

barbar27

New member
|מדוזה|../images/Emo113.gif:|

במקרה המחשב עצמו היה ליידי, אז מייד לחצתי על הכפתור של הכיבוי, בלי לשים לב מה אני עושה:| חח לואי היה איתי בחדר, אז הוא נבח

tipeshet

New member
חחחחחחח

אני אמרתי לעצמי "אוקיי זה הולך לבוא, אני יודעת שזה הולך לבוא, תהיי מוכנה, אני יודעת שזה בא, זה כבר בא!" ונבהלתי וקפצתי וקיבלתי התקף לב.

Hug Whore Inc

New member
../images/Emo24.gif

נבהלתי בהיסטריה. החסרתי פעימה. והתחלתי להתפקע מצחוק.

../images/Emo12.gif

אני פשוט חטפתי התקף לב, ולא קטן. לא ידעתי שזה עומד לבוא. סתם חברה שלי אמרה לי שאם משעמם לי יש משהו ממש מעצבן שאפחד לא מצליח. לא נשמתי במשך 10 דק'.

../images/Emo121.gifקצת קפצתי זה הכל../images/Emo3.gif

כשראיתי את השלב הראשון זה היה לי מוכר
אבל לא זכרתי מה בא בסוף

ד י א ט ה

New member
נו אבל התכוונתי לפעם הראשונה

שעשו לך את זה... שלא ידעת שזה הולך לקרות.

G e o r g i a

New member
חחחחחח...את הפעם הראשונה אני לא כ"כ

זוכרת (בטח נבהלתי קצת, כי אם זה היה מאוד הייתי זוכרת), ומאז אני מצפה לזה בכל דבר שנראה טיפה חשוד, אז... כבר לא כ"כ נבהלת.

Mrs Bloom

New member
../images/Emo153.gif|חמוס| חחחחחחחחחח... אממ...

קיבלתי התקף לב קטן X_X או שגדול X_X הייתי בשוק, נו
והלב שלי פעם ממש מהר. לקח לי כמה דקות לחזור לעצמי.

למעלה