חיפוש דירה

מעיןבר

New member
../images/Emo32.gif חיפוש דירה

סתם רציתי לשתף בחוויות... אם אתן זוכרות לפני כמה חודשים ביקשתי המלצות על איזור כפ"ס... טוב, אז מאז שינינו כיוון לשפלה כי כאן אני עובדת ולומדת ורצוי שאני אהיה קרובה לשפרלולה כשתיוולד (כי הבעלול עסוק מאוד בניהול עסק חדש). בכולופן, אמא שלו ביקשה שנבדוק גם את איזור קריית אונו כפשרה וחשבנו "למה לא?". אז היום גילינו למה - המחירים פשוט מטורפים! דירות 4-5 חדרים חדשות בעלות של 350-300 אלף דולר O-: וגם דירות יד שניה לא זולות (למרות שלא עד כדי כך יקרות...) מי פה נפל על השכל? עוד לא שדדנו בנק...

ענתש

New member
מממ. שמעתי (מחברים) שבגבעת שמואל

יש המון צעירים ולא יקר. עוד מקומות שאני חושבת עליהם: האזור של רמת גן שנמצא בדיוק על אלוף שדה (צמוד לרמת חן) זה אזור של המון דירות של צעירים עכשיו ויש שם פארקים מהממים מסביב... שני זוגות של חברים שלי קנו שם בית - שניהם בסביבות 120 אלף דולר + סביבות 40-50 אלף דולר שיפוץ (כי אלו דירות מאד ישנות). די שווה.

shlomits

New member
בגבעת שמואל יש צעירים עשירים...

נחשב איזור די יקר, למרות שיש הרבה פרוייקטים כך שבטח יש מחירים שונים.

קריית אונו זה ממש לא שפלה, זה נחשב

לאזור טוב מאד ויוקרתי בשל הקירבה לתל אביב. תנסו בגבעת שמואל החדשה האזור שנקרא "רמת הדר" ו"רמת אילן החדשה", שם המחירים נעים בסביבות ה- 220000 לדירות 4 חדרים.

בטח היידי תוכל להמליץ על גדרה

אף פעם לא הייתי שם, אבל נשמע שנחמד שם ויחסית זול. זה מאוד קרוב לרחובות, לא?

Shampile

New member
שפלה זה יותר אזור רחובות גדרה...

ומכוון שאני משם, גדרה, אני יכולה רק להמליץ בחום!!! עד לפני שנה וחצי לא חשבתי שיבוא היום שבו אני אגיד שזה מקום נהדר לחיות בו אבל עכשיו, אני יכולה להגיד את זה מכל הלב. עברנו לפה מרמת אביב בגלל המרחק הגדול מהעבודה. מרחק קצר ביותר מרחובות ולמרכז תל אביב השד ממש לא נורא כל כך. שלא לדבר על מחירים נוחים....

אפרת12

New member
../images/Emo45.gif לגדרה../images/Emo70.gif

אני נורא מקוה שהתוכניות המקוריות שלנו (לבנות במושב שממנו הגיע בעלי) לא ייצאו לפועל ו"ניאלץ" לקנות בגדרה... הגענו מתוך איזה חוסר ברירה - לא מצאנו בית להשכרה ברחובות בתקציב שהקצבנו לנו. עכשיו אני לא יכולה בכלל לחשוב על אפשרות אחרת.

קרעת אונו יקרה משום שהקרקע

שם יקרה אבל האזור נהדר וכך גם האוכלוסייה. יש שם גם דירות ישנות הרבה יותר זולות

לבבית25

New member
אולי תנסו את...

איזור אם המושבה? ממש בכניסה לפתח תקווה... לא יקר כ"כ ואיזור מקסים לזוגות צעירים. ולא רחוק מגבעת שמואל.

מעיןבר

New member
תודה על כל התגובות ../images/Emo24.gif

אני יודעת שקריית אונו זו לא השפלה - זו פשוט פשרה בין כפר-סבא לאיזור רחובות (שזו הבעיה העיקרית שלנו - לגשר על המרחק) והיא דומה למדי באופי לנס ציונה שמצאנו כעיר החביבה ביותר באיזור וגם הדרומית ביותר אליה נעבור (ע"מ שהבעלול לא יאלץ לבלות שעות בדרכים). מהסיבה הזאת ברור שאין היגיון במעבר לגדרה. מצד שני אנחנו גם לא רוצים להתרחק צפונה מדי כי אני נוסעת יומיום לרחובות. האמת היא - שאני מאוד אוהבת את רעיון נס ציונה (שאיננה זולה אבל גם לא יקרה כמו קרית אונו) והרעיון הזה הוא של חמותי (שתעזור במימון). אני מקווה שנמצא פשרה שתרצה את כולם במשפחה...

אם בכל זאת אפשר לפתות אתכם

אני מזמינה אתכם אלינו לגדרה, להתרשם מהאזור החדש, ואנחנו נעשה לכם סיור. זה נכון שהמרחק מהמרכז לעיתים קצת מעיק, אבל בעלי (שעובד בפתח תקווה) כל הזמן אומר שלמרות שהוא כל יום שעתיים + על הכביש- הכל שווה לו כדי להגיע הביתה לאיכות חיים שיש לו כאן.

אפרת12

New member
אהממממ... גדרה יותר קרובה מנס ציונה

לדעתי. וזה מבחינת הזמן
פשוט - הדרך מגדרה לת"א שונה מן הדרך מרחובות/נס ציונה, והיא פחות פקוקה לרוב. אני יודעת - אני גרתי ברחובות, ויש לי כזו טראומה, שכשאני נוסעת לעשות בדיקות דם בבוקר ברחובות, אני חוזרת לגדרה ונוסעת דרך שם לעבודה. ותחחחשבו על זה ...

../images/Emo91.gif נס-ציונה

אני ממליצה בחום על נס-ציונה. היא אומנם לא זולה, (יחסית לרחובות למשל), אבל אין מה להשוות...איכות חיים. גדלתי בנס ציונה, כרגע אני גרה בראשל"צ בשכירות, אבל בספטמבר (כ-3 חוד' אחרי הלידה) חוזרת לנס-ציונה. קנינו שם דירה נחמדה 1/2 4 חדרים, בבנין שעכשיו נמצא בשלבי בניה. אם את רוצה פרטים נוספים אשמח לנדב... שרון

למעלה