חזרתי עכשיו מהרופא

../images/Emo32.gif חזרתי עכשיו מהרופא ../images/Emo7.gif

הוא אמר שהוא כבר 20 שנה רופא ולא ראה בדיקות כאלה אצל בחורה צעירה... אז רק שתדעו שאני בחורה חסרת עמוד שדרה ויש לי אפילו צילום שיוכיח את זה
עכשיו הוא שלח אותי לבדיקות של כל איבר אפשרי בגוף

ענבאך

New member
../images/Emo24.gif

רופאים נוטים להגזים. אבל אני מזדהה נורא עם ההרגשה. תרגישי טוב.

הרופא הנוכחי שלי ממש לא

הוא אומנם קצת פולני, אבל כשהוא שלח אותי לבדיקות הוא היה די אדיש ולא חשב שיהיה משהו מיוחד. הוא היה די בהלם. הוא שלח אותי עכשי ולבדיקות שאם היו היה יותר חשדני הוא כבר היה מבצע קודם. אני סתם מרגישה שכולי מפורקת. כבר קרוב לשנה שאני מבצעת בדיקות מכל מיני סוגים (חלקם מעקב אחרי בעיות שכבר התגלו וכל פעם מוסיפים לי דבר נוסף..) הגעתי למסקנה שאני דמות ווירטואלית. נדמה לכם שאתם רואים אדם, אבל מבפנים אני ריקה מתוכן

Mariposa Azul

New member
אני מצטערת אם אני אשמע אגואיסטית ../images/Emo10.gif

נשבעת שזה לא מגיע ממקום של אגואיזם!! אבל זה לא באמת מדבק, נכון? יש לי פוביה ממחלות. אני מפחדת להיות ליד חברים ממש טובים שלי גם כשסתם יש להם שפעת.. וזה לא מרוע.. זה פחד שפשוט אני לא יכולה... כמו שלמישהו יש פחד גבהים או פחד בחרקים או לא יודעת מה... מקווה שזה בסדר לשאול, רק כדי להיות רגועה יותר במפגש
וסליחה..

ענבאך

New member
מה שהתכוונתי לומר,

אני לא מפקפקת באמירה של הרופא שהמצב לא טוב, אבל אני מכירה את האמירה של "וואו, בחיים לא ראיתי חולה במצב כמו שלך!" שלי אישית האמירה הזאת גורמת להרגיש כאילו אני סופנית או משהו. בכל מקרה, אני מקווה שבקרוב יגלו מה עובר על הגוף שלך.

לצערי, חלק מהבעיות שגילו עד עכשיו

הם בעיות גנטיות. (כמו העובדה שאין לי עצמות
) כמובן שתזונה וטיפולים יכולים לשפר את זה, אבל זה לכל החיים.. ואלו שלא - בחלק טיפלתי וחלק בבירור.. פשוט בגלל שהרגשתי שהגוף שלי קורס, אז כבר בדקו הכל וככה יצא שטיפלתי גם בבעיות שהייתי צריכה לטפל בהם מזמן.. תודה על התמיכה.

ענבאך

New member
עכשיו אני סקרנית,

מה זה אומר שאין לך עצמות? אני מניחה שזה לא אומר ליטרלי שאת חסרת חוליות, אבל מה כן?

כמו שכבר אמרתי

אני בחורה חסרת עמוד שידרה ויש לי אפילו צילום שיוכיח את זה
במילים אחרות: יש לי אוסטופורוזיס ועמוד השידרה שלי במצב הכי חמור. ובעמוד השדרה זה הכי מסוכן
או כמו שהרופא שלי אמר: אין לך עצמות - יש לך ספוג..

Mariposa Azul

New member
ותאמיני לי

שגם אני בגילי הצעיר יותר משלך בהרבה עדיין מגלה כל יום בעיה חדשה ובבדיקות כל הזמן... וגם אם הרופא נראה לך בדרך כלל אדיש זהבכל מקרה משפט שלא הייתי מקשיבה לו.. כי רופאים ב-א-מ-ת אומרים אותו המון!!

ענבאך

New member
תקשיבי קטע,

לפני כמה שנים הלכתי לבדוק את הברכיים שלי כי הן כאבו בטירוף בזמן הצבא, והצלחתי לסחוט מהרופא תור לפיזיותרפיה, והפיזיוטרפיסטית פשוט נקרעה עלי מצחוק כשהיא ראתה את הברך שלי... ואפילו לא ידעתי שיש לי בעיה קיימת. היא ביקשה ממני ליישר את הרגל וכשאני מיישרת הברך שלי מתיישרת מעבר ליישור רגיל, כלומר, יש לי כיפוף קל לצד הנגדי... והיא פשוט נקרעה מצחוק, ואמרה לי "וואו! אני חייבת להראות את זה ל..." ואז היא קראה לה לראות ושתיהן צחקו עלי

../images/Emo4.gif באמת לא יפה

לי היה משהו אחר. כשהייתי בבי"ח בגיל 18 עם חצבת, אישפזו אותי כי המצב שלי ממש התדרדר ו.. טוב, נו, כל מערכות הגוף שלי קרסו
כנראה שהגוף שלי לא ממש יודע להתמודד עם מחלות או עם החיים בכלל... קיצר, כל יום נכנסה חבורה מכובדת של סטודנטים לרפואה ועשו עלי 'מצגת'. הרגשתי כמו קוף בגן חיות.. אבל האמת שזה היה סביר. הם היו נחמדים סה"כ. לא קרה לי שצחקו עלי כמו שאת מספרת. כן קרה לי שרופאים זלזלו בכאב ובעיות שהיו לי. אחרי הלידה של הבת הגדולה שלי הייתי חווה פעם בכמה זמן כאב חד מאוד בצד הבטן. הוא ממש היה משתק אותי ואז אחרי דקה בערך נעלם (דקה בכאב כזה זה הרבה..) משכתי את זה עד שאנשים סיביב התחילו להעיר לי (כי הלכתי למשל עם חברה ופתאום נעצתי והתקפלתי והיא לא הבינה למה..) הרופאה שלחה אותי דחוף לכירוג. הכירוג היה מהרופאים המאנקים האלה שחושבים שהם מינימום אלוהים. חיכיתי קרוב לשעתיים עד שהוא התפנה אלי (למרות שהיה לי תור קבוע מראש) ואז כשהוא לחץ במקום שהו כאב לי צעקתי מכאבף אז הוא אמר לי: לא יכול להיות שזה כ"כ כואב.
הייתי כ"כ בהלם מהתגובה שלו, אני לא יודעת אפילו איך להסביר לך את ההלם שהרגשתי באותו רגע.

למעלה