חוצני

EveDark

New member
../images/Emo32.gif חוצני ../images/Emo153.gif

כל מה שלא קשור ל-MCR, ישר לכאן

מישהו היה לאחרונה בחנות של ואנס בקינג ג'ורג'?

כשהייתי בסוכות היה מבצע על הסליפ און אחד ב120 ושתיים ב200 ואני רוצה לדעת אם עדיין יש את זה...אם כן אני אולי אסע במיוחד אם עוד יש את זה אז אני מקווה שזה כולל גם את הסליפ און הלבנות החלקות ממש אני רוצה לצייר לחברה שלי ליומולדת את סטואי (פמילי גאי) על הנעל

XDarkwolFX

New member
אני הייתי שלשום וקניתי ואנס..../images/Emo187.gif

וכן,יש עדיין את המבצע...

XDarkwolFX

New member
ד"א זה לא כולל את כל הנעליים../images/Emo187.gif

אני קניתי ת'אלה עם הדובדנים והן למשל לא היו במבצע..

litaf1

New member
חזרתי עכשיו מהשיעור נהיגה הכי מפחיד של החיים

שלי!! OMG, היה לפניי איזה בחור גדול (שנוהג באוטומטי כמוני... טוב
מוזר) בכל מקרה, הוא נהג כמו מטורף!! ירדתי לרחוב וראיתי את ה"למד" והוא התקרב אליי מזה לאטט (ואני מתכוונת ב2 קמ"ש או משהו כזה) ואז יצאנו לכביש הראשי ופתאום הוא שם גז (אבל מה גז) ואז הייתה לו פרסה שמאלה והוא שם גז וכמעט נכנס לנתיב הלא נכון!! והמורה שלי מהר כיוון את ההגה שמאלה, ומלא מכוניות צפרו וכל האוטו כמעט התהפך!!!! הנסיעה הכי מפחידה של החיים שלי, ואז הגענו לכביש של ק. אתא, ונכנסו לתחנת דלק, אז הוא אמר לו להחליף איתי, אלוהים, לקח איזה דקה להרגע ואז אני הסעתי.... ואחר כך שהחלפתי עם מישהי אחרת, אז אספנו עוד ילד מהקריון, בשלב הזה היו באוטו 5 אנשים! חח ונתקעתי באמצע מאחורה, ולא הצלחתי לשים את החגורת בטיחות חחח מזל שאני גרה 2 דק' מהקריון! ירדתי בבית. חיה ושלמה אם צריך להוסיף חחח סתם רציתי לשתף את החוויה המפחידה שלי..

אוי ואבוי...

את גרה 2 דקות מהקריון? איזה כיף לך! היום הייתי שם
ראיתי את המורה שלי לפיזיקה והבת שלה

litaf1

New member
כן.. אני כל החיים שם בערך

היום ראיתי את הבוסית שלי לשעבר, המחנכת שלי והבת שלה (שהיא גם חברה שלי...)..

Suicide Silence

New member
../images/Emo101.gifהתגעגעתם?../images/Emo11.gif

נו, סתם צומי. >> בכל מקרה, לא הייתי כאן מיום חמישי, ו... האמתי שלא שמתי לב לזה, כי גם בקושי ישנתי או אכלתי, אבל בכל זאת... די לשלוח כלכך הרבה הודעות, אתן מלחיצות. X_X

שאלה !!!!!!../images/Emo59.gif

מישהו יודע איפה אפשר למוא בת"א בעזריאלי או בסנטר כפפות שחורות שהם חצי אצבע ?! מזהו בסטייל של הכפפות שלד של פראנק [כאילו חציי אצבע כזה ואם יש כמו של פראנק פי מליון יותר טוב
]

תתיחסו להודעה שאחריה כי

תפוז הראה לי שזאתי נחמקה אז רשמתי אחת יותר מפורטת עם עוד שאלה

למעלה