זקוקה לעזרה בהמלצה

../images/Emo32.gifזקוקה לעזרה בהמלצה

אנחנו מעונינים לקנות מצלמה דיגיטלית, המבחר גדול והידע שלנו בנושא מצומצם. אשמח לשמוע המלצות. תודה.

גילור

New member
שווה להתייעץ גם בפורום צילום

פה בתפוז. אני רק יכולה להמליץ לך מה לא לקנות! לנו יש HP 945 ואנחנו מאוד לא מרוצים!!! שיהיה בהצלחה!

nubi

New member
לאיזה ייעוד?

אם רק משפחתי-יש לנו אולימפוס C-300. זה דגם שקנינו לפני 3 שנים. בטח יש משהו חדש יותר בסגנון. מעולה. אני משתמשת בעבודה ב-SLR ("חצי מקצועית")-פוג'י S7000.

מיכל שב

New member
לנו יש HP735 היא מאוד פשוטה

אבל טובה למטרה! חוץ מזה שהיא לא עלתה לנו כלום, אז בכלל זה שווה (גיסי זכה בה בהגרלה והודעתי לו שהוא ממש לא צריך דיגיטאלית...)

לאה_מ

New member
מנצל"ש../images/Emo32.gif ל../images/Emo91.gif על מחול לילדים

היינו היום בחזרה הגנרלית של "טיפהפופה" מופע מחול (עם הרבה מלל) מדהים וסוחף. בפרוספקט המצורף כתוב מגיל 6. בן ה-4.5 שהיה איתנו מאד מאד נהנה. וגם אני! לשם הגילוי הנאות אני מציינת שאחת הרקדניות היא בת דודי, אבל המופע באמת נהדר, בלי שום קשר. מומלץ בחום!

לאה_מ

New member
כרגע רק בירושלים

במקום שנקרא "המעבדה" (לא רחוק מתיאטרון החאן). היא לא ידעה לומר לי אם הם יגיעו גם לאיזורים אחרים בארץ. אני משערת שזה תלוי בהצלחה שלהם. לי זה היה שווה את הנסיעה (הלא מאד ארוכה) מת"א. בשבילך זה רחוק יותר

שי ז.

New member
מה הדרישות והתקציב?

יש החל מקנון 510 ועד מצלמות רפלקס בעשרות אלפי שקלים. כנסי לפורום צילום טכני (809) ותעייני בו קצת. בנוסף שלחי מסר למיכלית של הצ'אט שבעלה עוסק בתחום.

אמאפלוס

New member
מבחינתי משהו שקל להפעיל אפילו

לטכנופובית כמוני. בלי כל מני פונקציות שאף פעם לא משתמשים בהן. וזה מזכיר לי : מי משתמשת בתכנות לתנור? מי משתמש בגריל המתסובב של התנור? אחרי נקיון פעם אחת - לא עוד. ומחיר - משהו סביר שלא יתקלקל אחרי שבוע, אבל שלא יכאב הלב יותר מדי במקרה של אבדן

Rשף

New member
../images/Emo2.gif למה ?

את יודעת שבצילום בזום X10 קשה מאד לייצב את המצלמה ? איך הגעתם דווקא לדרישה הזאת ?

למעלה