זקוקה לעזרה בהמלצה

שי ז.

New member
זה גם תלוי X10 ממה

אם העדשה הרחבה היא למשל 10 מ"מ אז X10 זה רק 100 מ"מ שאין בעיה להחזיק ביד.

א י ו ש י

New member
../images/Emo41.gif מחפשת משחקיה/גימבורי במרכז../images/Emo41.gif

שאפשר גם לשכור לימי הולדת תודה

אוקיי...

בראשל"צ: בית חלומותיי בקניון הזהב כיופית בבית מיואל מול קניון הזהב בנס ציונה: ארץ עוץ ואולי כדאי לשקול לארגן הכל בפארק ולהביא לשם מתנפחים ומפעיל.. באויר הפתוח וכמובן שזול יותר... מזל טוב

שי ז.

New member
תבדקי גם בקיבוץ נען

יש להם פינת חי נחמדה עם מדשאה מוצלת, פינות יצירה וחמור לרכיבה. המקום נקרא ZOOלה.

שי ז.

New member
רק דבר אחד

יש שם גם חזירים אז אם יש מישהו שזה מפריע לו צריך לקחת את זה בחשבון.

א י ו ש י

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo51.gifעוד מישהו מכיר אולי ת"א?

מקפיצה........................

הפעלות בתל אביב.

בתל ברוך צפון יש את מיקדו סנטר. בנמל תל אביב תותילנד. מדינת הילדים על גג קניון עזריאלי. מקדונלד ברמת אביב במרכז שוסטר יש קומה לימי הולדת. בכל המקומות שציינתי יש הפעלות לימי הולדת. אפשר גם לשכור אולם ממוזג בקאנטרי בנווה אביבים.כולל קפה להורים במזנון של הבריכה. הפעלה וכיבוד צריך להביא. מזל טוב.

jif

New member
בפ"ת

בקניון סירקין ועולםפ ההרפתקאות באזור רח' גיסין (ליד מכבי האש)

Adi 2606

New member
יש בקרית שאול "מדינת הילדים"

מול מסעדת 206 (לא זוכרת שם מדויק)

mishelli

New member
ביום שישי, כשהוצאתי תמונות מפיתוח

אמרה לי בעלת החנות (או אחת העובדות, לא יודעת) שהם בעצמם לא מצלמים בדיגיטלית, והאיכות של התמונות פחות טובה ממצלמה לא דיגיטלית!. היא אמרה לי גם שאני עושה בשכל שלא עברתי לדיגיטלית. אבל יכול להיות שהם מרוויחים יותר מפיתוח של פילם רגיל... מאשר מפיתוח של תמונות דיגיטליות...

../images/Emo20.gif../images/Emo39.gif../images/Emo80.gif איזה סופ"ש מדהים

היה לנו נסענו עם זוג חברים והילדים לחמשוש בקיבוץ מרום גולן. לא האמנתי שיכול להיות בחודש יולי מזג אוויר כמו שחווינו. הייתי אסקפטית שהמליצו לי על ביגוד ארוך ומזל שכן זרקתי משהו לתיק העמוס בבגדי קיץ וגופיות. קור כזה אצלנו בישראל בתקופה כזו הזוי
משעה שבע בערב מקלחות ואין מצב שיצאו החוצה אנחנו המבוגרים אכלנו בדשא עם פוכים עלינו ממש כך. בבוקר קרררררר כמו בוקר של גשם פשוט מדהים!!! שלא לדבר שבערך בשעה 10 אחרי שמתחמם קצת ממש שמש שקרנית הרוח קרירה לא מרגישים שחם ומשתזפים יופי בלי כוונה. ביקרנו בהר בנטל תצפית על כל האזור סוריה וכו' יש עדיין לבן של שלג בחרמון לא יאומן. יער האיילים מדהים איך הילדים האכילו את כל האיילים,היעלים והחיות. דובדבנים בשפע למרות שזו כבר סוף העונה..........ארוחה יאמי חבל"ז במסעדת הבוקרים בקיבוץ מומלצת. בריכה מקורה כי בקור הזה דלקת ראות בטוחה והרבה ירוק בעיניים דשא ו
תמונות מובטחות בהמשךךךךךךך וקשה קשה לחזור לעבודה.

Rשף

New member
תראי.... תשמעי...

זה אולי נכון במיוחד לעומת מצלמות דיגיטליות זולות, אבל לשימוש ביתי ההבדל לא ממש חשוב והנוחות בדיג' עולה על כל החסרונות.

../images/Emo41.gif מחפשת המלצה על ../images/Emo56.gif דיגיטלי

אני לא כותבת כאן הרבה אבל יודעת שיש כאן הרבה חברים שמתמצאים בנושאים האלה. אני צריכה לקנות טלפון חדש, אחרי שכל האחרים הלכו לעולמם. חשבתי על טלפון דיגיטלי. למישהי/ו יש ניסיון איתם? המלצות על דגמים מסויימים? חברות מסוימות? והכי חשוב- הם עמידים לילדים?
תודה!!!

נוקיה 3100 או 6100, שניהם טובים

שניהם עמידים והכי חשוב - לא מכילים מצלמה ושטויות אחרות.

למעלה