זה מה שנקרא..

ברור..

לך. שאם נפעל לפי הפתגמים שלך. המחוקקים ימצאו לקסדה שימושים נוספים מלבד רכיבה.

one track

New member
ברור...

לך, שאם המחוקקים יכניסו קסדה, הם גם יכניסו מגיני ברכיים?

ברור..

לך. שאחרי מגיני ברכיים יגיעו משתיקי הקול. החכ"ים שלנו מאוד יצירתיים.

one track

New member
ברור...

לך שקודם כל הח"כים שלנו, צריכים להמציא חוקים נגד גנבי מכוניות. כדי שנוכל לנוח בשקט בלילה.

ברור ..

לך. שיש מדיניות כזאת "השמשות השבורות". עזבי אני פוחד עכשיו שלא יאסרו על אומנים מתחילים לעשות יצירות מופת.

one track

New member
ברור...

לך, שאת האומנות אי אפשר לעצור. יש מדינות שבמשך שנים ארוכות, שמעו בהן מוזיקה מחתרתית במרתפים אפלים, או מאחורי דלתות וחלונות מוגפים.

one track

New member
ברור...

שאני מכבדת אומנים באשר הם, יש שמועה שמסתובבת שהמטבח אצלך הוא בכלל אומנות בפני עצמה.

ברור..

אני מתמחה בחימום כל סוגי המאכלים ובמיוחד אוכל צרפתי. ממליץ לך פעם לאכול תבשיל שחיממתי זה יוצא יאמי יאמי

one track

New member
ברור...

שאם אני אוכל מהמחוממים הצרפתיים שלך, אני ארצה לצאת עם מתכונים בהתאם.

ברור..

לך שהמתכונים שמורים בכספת ואין לך שמץ של סיכוי לקבל אותם. זה עובר אצלנו מדור לדור.

haze73

New member
לפני כשנתיים קראתי כתבה

ובו נתן הפאשיסט הזה ראיון אישי לכתב ישראלי. את רוב רובם של נאצותיו הקדיש למהגרים הערבים באירופה המערבית, וכנשאל לגבי היהודים ו/או הישראלים הדגיש כי אין לו שום דבר נגדם אלא אך ורק כנגד המהגרים המוסלמים בארצו ובמדינות השכנות לאוסטריה. קשה לי לומר שהשתכנעתי מהתבטאיותיו של בחור שחונך על ברכי הורים נאצים ופאשיסטים, אך מצאתי לא מעט הגיון בדבריו על בעיית ההגירה באירופה, שמשפיעה בצורה ישירה למדי על הכלכלה באירופה וכן על המתרחש במזרח התיכון.

רגע..

אז אתה מדליק נר לזכרו או לא? תשמע הפשיסטים והאנטישמים אף פעם לא אומרים את דעותיהם בריש גלי. תמיד אבל תמיד חבריהם הכי טובים הם יהודים ואחד היועצים הבכירים גדל ולמד בישראל. הרי ברור לך שזו בסך הכל הסוואה לאנטישמיות. נכון יש הרבה הגיון בשנאת הזרים שמחרבים את אירופה. ומאסלמים אותה אבל הם הרי לא באו לשם סתם כך. אלא הובאו במיוחד למלא את השורות בתעשייה בחקלאות וביצור במקום אירופה הפרזיטית והמזדקנת. ואין להם מה להלין עכשיו. ואיכשהו בסוף זה תמיד מגיע ל"היהודים אשמים".

haze73

New member
ובכן

אני לא מדליק לזכרו - לא זכור לי שאיי פעם הוא שר משהו שאהבתי. אבל - אני לא בטוח שאני, אתה, וזה שהגיב לך - לא בטוח שאנחנו ושאר האוכלוסיה חפים משנאת זרים. ההבדל בינו לבין אחרים שהוא העז לומר את שהוא חושב ללא שום מסווה של התחסדות. האיש שונא כל מה שאינו מהגזע הנבחר. הוא שונא כי הם חדרו לו לטריטוריה.

נר לזכרו../images/Emo35.gif

דמעות חונקות את גורנוי כרגע כאתעשת מעט נדליק לו גם מדורה

dedikilcool

New member
"בנפול אויבך אל תשמח, ובכשלו אל יגל לבך..."

מצד שני... לכל כלל יש יוצא מן הכלל...

dedikilcool

New member
"בנפול אויבך אל תשמח, ובכשלו אל יגל לבך..."

מצד שני... לכל כלל יש יוצא מן הכלל...

למעלה