זה מה שנקרא..

../images/Emo32.gif זה מה שנקרא..

ה' נתן ה' לקח יהי שם ה' מבורך. נדליק נר לזכרו
וסלח לי טרייני אבל זה לא שייך לתחום הסיקור העיקרי שלך. .

trainspotter

New member
מתנצל שלא יכול לתמוך בזה

אבל אתמול ה יהודים עשו מה שהנאצים עשו ליהודים.וזה חבל לאן הגיע.הצתות בתים של ערבים.סלח לי מה שראיתי אתמול נגעלתי

trainspotter

New member
ועוד איך יש קשר

הרי יורג היידר הוא לאומן קיצוני שהמניעים שלו גזע ודת.חבר אנו לקראת מלחמת דתות.ואתמול שמה שקרה בעיר שלי זה רק הסיפתח מה שעומד ללכת בארץ מאוחר יותר אתמול זה החבית שנדלקה ותמשיך.

אני שונא גזענים

יהודים ערבים נוצרים. לא סובל גזענות. מאד מרגיז אותי שחבורת מטומטמים שלמעשה מאד דומים בהרבה מובנים אחד לשני שונאים אחד את השני שנאת מוות. זה טמטום לשמו. אין לי מילה אחרת להסביר מה קורה במדינה הזאת בנינו לבין הערבים.

מעניין אם

דרדסית אם עדיין כוסית? מעניין אם היא נשואה? מעניין אם היא בוגדת? מעניין אם היא בפורום?

היה איחוד של הדרדסים לא מזמן

פרק המשך. זה עדיין לא שודר בארץ אבל השמועות טוענות שכל הדרדסים עושים עליה אורגיה ושגרגמל בעל אותה מאחור ללא מריחת חומרי סיכה.

bigtime1963

New member
אייי... שורף

כמו אצל לייקה והפלפלים... נשמע עיבוד שמתאים לילדים גדולים. ...ראיתי משהו כזה פעם ואני ינסה למצוא את זה אחר כך ;)

שוב פעם..

אתה מתריעה על מלחמה? הרי פעם אחת נכשלת ואיבדת את האמון של הפורום. אז מה אתה מנסה בכל זאת? ועכשיו מלחמת דת? מה עם למחמת שמד? מלחמת גוג ומגוג?

Gilgil1

New member
אוף. חשבת בכלל לפני שכתבת?

רע אחד לא מכשיר רע אחר. חוץ מזה... היה נדמה לי שהכל התחיל ממכונית ערבית (כמדומני שנהג בה ח"כ ערבי) שעברה בשכונה יהודית ביום כיפור. אתה יודע משהו, כשאתה נותן מכה בבוץ חיב לקחת בחשבון שזה ישפריץ עליך. יתרה מכך, כמי שלא מתיפיף מרחוק אלא עובד ביומיום עם אקדמאים ערבים, אני מכיר ויודע כמה הם שונאים אותנו ויעשו לא מעט כדי להציק. אגב, ההערות הגזעניות היחידות ששמעתי במקום העבודה היו מצד מהנדס ערבי כלפי.

one track

New member
איך...איך????

איך כל הטובים הולכים? כמה עצוב איך הוא נגדע באיבו. סיפור שערורייתי, יש לי תחושה קשה שיש קונספרציה מאחוריו. נר לזכרו

ברור..

קונספירציה. הוא בן 58 והלך לחגוג לאמא שלו יום הולדת 90 . בדרך נדדו מחשבותיו ראבק איך מרימים 90 פעם על כסא יום הולדת ועוד אחד לשנה הבאה . ואז עשה תאונה. מסכין. שתזכה לשנה הבאה.....

one track

New member
ברור...

הוא בטח חשב לפני שהוא מרים אותה, איך לחבוש לה את הקסדה בלי שהיא תתנגד. עכשיו כשאני חושבת על זה, זה די עצוב, הוא מת ביום הולדת של אמא שלו

ברור...

לדעתי הקסדה מחוייבת במציאות. לכי תדעי מה יפול עליה מהקיר אוליי תמונה של ג. תומרקין..

one track

New member
ברור...

כפי שאומר הפתגם המהולל, "קסדה בראש טוב". היא תמיד צריכה להיות מוכנה לרע מכל - חפצים שיפלו לה על הראש מהמדף למעלה, התנגשויות בקיר וכו'.

למעלה