ושוב צריכה את אצבעותיכן

../images/Emo32.gif ושוב צריכה את אצבעותיכן

למטופלת שלי, שהפצפון שלה, בקושי בן שבועיים, מקיא את כל מה שהוא יונק, וכמעט לא משתין. כרגע הוא מחובר לאינפוזיה ומאושפז בבי"ח לקראת ניתוח מחר בבוקר. עצוב, מפחיד, אבל יהיה טוב. נכון?

ליאת 0212

New member
ברור!! יהיה רק טוב! ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif|כן

החלמה מהירה לתינוק

eti119

New member
אוייייילמה הקטנים האלה סובלים../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

הלוואי שהוא יחלים מהר ושלא יכאב לו למאמי קטן

Gali112

New member
מחזיקה אצבעות../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif|כ

שיהיה טוב

עדיעד

New member
../images/Emo24.gif מתפללת לשלום הגוזל הקטן../images/Emo45.gif

ושולחת להורים הרבה אהבה וחיבוקים ! שיהיה בהצלחה ושיבריא במהירה !

tookmy

New member
מתפללת ומחזיקה ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif

ליcות

New member
מפחיד.. ממה זה קורה?? וכמובן

מחזיקה אצבעות שהכל יעבור בשלום

../images/Emo26.gif ממה זה קורה? הסבר ורקע

יש 2 אפשרויות, שצילום אולטרא-סאונד יקבע עוד כמה שעות מי מהן נכונה: אפשרות אחת- השסתום של הקיבה, שדואג שהאוכל ירד למטה- הפוך, והאוכל עולה חזרה. אפשרות שניה, שכרגע היא זו שנראית לרופאים- פתח הושט צר מדיי למעבר מזון. אין ברירה חייבים לנתח אותו. התינוק המדובר בקושי עשה קקי מהרגע שנולד. לאחיות טיפת חלב זה נשמע בסדר גמור, מאחר והוא יונק. לי היתה בעיה עם דור בהנקה ולכן נלחצתי מזה, וקצת הלחצתי אותה. היא עברה יועצות הנקה בזו אחר זו, לכולן היו טיפים לשיפור ההנקה, אבל קקי בקושי יצא. ביום שישי בערב היא מתקשרת אליי- אין פיפי מזה 3 שעות. התינוק פולט ומקיא הפרשה צהובה. הרופאה שלה הציעה לה לתת מטרנה. היא הרגישה שזה לא נכון והתייעצה איתי. ביקשתי ממנה להאכיל אותו בכפית. חצי כפית חלב שאוב כל כמה דקות, שירד לאט. זה עזר לפיפי עד הבוקר, אבל בבוקר כשהמצב לא השתפר, היה לנו די ברור שיהיה חייב להיות פה ניתוח. ואכן, בבי"ח אישרו שיש בעיה, אלא שבשבת אין אולטרא-סאונד, אז מחכים ליום ראשון. עכשיו אני מתפלת שהניתוח יעבור מהר ובקלות,

ליcות

New member
תודה על ההסבר, מסכן הקטנצ'יק

ותסלחי לי, הרופא שהציע מטרנה ממש אדיוט.. הרי ברור שיותר קשה לעכל מטרנה מחלב אם, אז למה לגרום לו עוד יותר סבל ממה שצריך?? ובכלל, אם היה מסתבר שהוא גם אלרגי בנוסף לצרות??
טוב שהאמא לא הקשיבה לו... מחזיקה אצבעות

leegil

New member
אוי--שולחת חיזוקים--

ובוודאי שיהיה טוב--שיחלים מהר-ויתחזק--אמן.

ננם

New member
../images/Emo45.gifרק בשורות טובות ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif|כן

etik

New member
../images/Emo45.gifממש עצוב לי לשמוע, שיהיה בהצלחה

tinush

New member
כמה עצוב, החלמה מהירה ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

למעלה