הרוע בהתגלמותו.

e-shfiyut

New member
../images/Emo32.gif הרוע בהתגלמותו.

שמישהו ירה בי.
radiohead- climbing up the walls
 

e-shfiyut

New member
למה לא כולם הצביעו?

תצביעו כבר. (הקפצה סמויה)
nirvana- marigold
 
../images/Emo41.gifפורומים חדשים בתפוז אנשים../images/Emo41.gif

למצוא את עולם הבית, בפורום גולשים בזמן.
בני נוער וענייני סוסים בפורום רוכבים צעירים
עובדים מהבית וזקוקים לסיעור מוחות? בואו לפורום עבודה מהבית
מחפשים אקסטרים? קיפצו לפורום פרי רייד ודאון היל לרוכבי אופניים.
הפורום שרבים חיכו לו - פורום ניו מטאל.
מקום התאספות למעריצי הזמרת מישל בראנץ' - פתוח כבר עכשיו. גלישה נעימה!
 
היום בתפוז Live ../images/Emo43.gif

היום ב-20:00 נארח בפורום קהילות סחר חליפין את טלי חייט ותמר ארזי, חברות בקהילת "טאו סנגה". קהילת טאו סנגה היא קהילת מטפלי טאו-שיאצו בין לאומית, שמטרתה להפוך את העולם למקום טוב יותר. בנוסף למדיטציה יומית, עזרה והתנדבות בקהילות מקומיות וכן פרוייקטים בין לאומיים של התנדבות (כגון חפירת בארות בכפרים במלזיה או עזרה לנפגעי רעידות אדמה בהודו), הקהילה מקדמת סחר חליפין בין חבריה כחלק מתפיסת אנרגיית השפע, שהיא העקרון האוניברסלי המניע את העולם. הקהילה משתמשת במטבע מקומי בשם UNI‏. הקהילה פותחת בימים אלו את שורותיה לקהל הרחב, וטלי ותמר יענו על שאלות בנוגע לאגודת הטאו-סנגה, כיצד באים עקרונות הטאו לידי ביטוי בקהילה ופעילויות הטאו-סנגה למען אזרחים בארץ ובחו"ל, לקראת מפגש הקהילה שיתקיים ביום ו' (30.05.2003) בפארק הירקון.
היום בשעה 20:00 בפורום שיט וימאות נארח את רון יפה, בוחן משרד התחבורה-מחלקה לכלי שיט קטנים ומשיטים. רון יפה, בוחן כלי שייט קטנים ושופט תחרויות בינלאומי, יענה על שאלות הגולשים. האגף לכלי שייט קטנים אחראי על רישום ורישוי של אופנועי ים, סירות מהירות, ספינות וכל כלי שייט עד 24 מטר. המחלקה האחראית גם על בחינות לרישוי והסמכה למי שמבקש להוציא רשיונות משיט. חולמים להוציא רשיון להשיט יאכטה ולהפליג סביב העולם? עצי קוקוס, חופים לבנים, איים אקזוטיים, מפרצונים מדהימים. או שאולי בכלל אתם מאילו שחולמים לחצות אוקינוסים? התהליך מתחיל כאן
 
קן כרמיאל מרכז- משתלט על הפורום!

חניכי הבוגרת היקרים! יום שישי מה אתם עושים? כמובן באים לישיבת הבוגרת של החיים! כן כן ביום שישי הקרוב זה קורה! ישיבת בוגרת + צ'ופר בוגרת מטורף- הישיבה שתקבע מה יעלה בגורל הקייצת! מי יהיה הסגן? מי יהיה ראש החבצוליה? מי יהיה ראש הצהד"מ? מי תהיה המפקדת (אהחחם שירה....)? את כל זה כולנו הולכים לבחור בישיבה הקרובה- ולכן חובה חובה חובה חובה להגיע כל מי שרואה את עצמו חלק מהבוגרת להגיע! אגב כל מי שרוצה להבחר חובה חובתיים לבוא! אל תפספסו את התחייה מחדש של הקן- מה תגידו לילדים שלכם שישאלו אתכם בעוד 20 שנה- איפה הייתם כשהתקיימה הישיבה? בקיצור חניכי קן כרמיאל מרכז- קדימה למהפכה!!!
 
איפה איתמר?!?!?!?!

יש לי תחושה שהקן שלי מת! שיט!! ה"ש" נתקעה לי!!!! איפה איתמר!!! הנסיך עם השרוך האדום??? אני רוצה תמונה שלו!!!!!!!!!!! איתמר-(פניה נרגשת...) אם אתה רואה את זה...קורא.. תכתוב, תגיב, תעשה משהו!!! מתגעגעת.
 
היום בתפוז Live ../images/Emo43.gif

סוזאן ופראן, צמד הזמרות הקנדיות שהיו לקלאסיקה ישראלית מקורית וייחודית, שבות לארץ למסע הופעות קצר - חיבוק חם ואוהב לעם בישראל. במסגרת זו תתארחנה הבנות היום ב-19:00 בפורום מוזיקה עברית ישנה וחדשה.
במסגרת שבוע האיכות הלאומי, המרכז הרפואי ת"א במיזם משותף עם מכון התקנים הישראלי ורשת "שילב" להגברת המודעות לאיכות ובטיחות במוצרי תינוקות וילדים, מקיימים כנס לקהל הרחב בנושא בטיחות ואיכות במוצרים לילדים ולתינוקות. הכנס כולל הרצאות והסברים מאנשי מקצוע ומומחים בתחום, תערוכת מוצרים, וכיבוד. הכנס יתקיים ביום חמישי ה- 29.5.03, כ"ז אייר תשס"ג התערוכה תתקיים ברחבת הכניסה של ביה"ח "ליס" ליולדות, המרכז הרפואי ת"א. הכיבוד וההרצאות יערכו באולם ההרצאות של ביה"ח, בבניין המרכזי, קומה 2- חניה חינם בחניון הנהלה, הכניסה מרח´ ויצמן. הכניסה ללא תשלום!!!! לפרטים נוספים
 

nazgulheir

New member
גיל, אתה באמת אידיוט

מנהל הפורום שירשר את הפירסומת המחורבנת של תפוז
 
תפוז Live: למען התלמידים

היום ב-19:30 נארח בפורום אחרי הצלצול את טובה בן ארי, האחראית על זכויות התלמידים במשרד החינוך. הורים ותלמידים כאחד מוזמנים להפנות אליה כבר עכשיו שאלות ולהתייעץ איתה לגבי נושאים הקשורים בבית הספר, ובזכויות התלמידים בו. כולם מוזמנים!
 
למעלה