הפליאוף מתחיל בשעה זו

מצב
הנושא נעול.

KobeRider

New member
../images/Emo32.gif הפליאוף מתחיל בשעה זו ../images/Emo87.gif

הפליאוף מתחיל בשעה זו

may the best team (in san antonio) win...

GO PISTONS !

הפליאוף מתחיל בשעה זו

may the best team (in san antonio) win...
GO PISTONS !
מקווה לראות כמה שיותר משחקים בחודשיים הבאים מישהו יודע איך אפשר לצפות דרך האינטרנט ? שנה שעברה היתה לי תוכנה שמשדרת ערוץ סיני והייתי קולט מדי פעם משחקים .. לא זוכר את שמה

KobeRider

New member
פעם הייתי חולה עליהם

אני אוהד סקרמנטו....
לא נראה לי שיש להם סיכוי, אבל מה לעשות...
פעם הייתי חולה עליהם
אבל הם איבדו את זה (במיוחד את וובר), ביבי שולט. במשחק שיש ברגע מול סאן אנטוניו אני בעד השניים.

eshco

New member
וובר....

פעם הייתי חולה עליהם
אבל הם איבדו את זה (במיוחד את וובר), ביבי שולט. במשחק שיש ברגע מול סאן אנטוניו אני בעד השניים.
וובר....
אחד השחקנים החביבים עליי, אבל גם העובדה שהוא לא בסקרמנטו. כל משחק הוא מפציץ, נקודות ריבאונדים אסיסטים, אבל כשהוא פצוע הקבוצה שלו מנצחת. שחקן מעולה, אבל כשהוא על הספסל זה יותר טוב לקבוצה שלו. וביבי שולט על המגרש, אבל כשהוא פותח את הפה... בדיוק ההפך מהביבי השני.

KobeRider

New member
עדוב אותך .. הכי חשוב ש...

וובר....
אחד השחקנים החביבים עליי, אבל גם העובדה שהוא לא בסקרמנטו. כל משחק הוא מפציץ, נקודות ריבאונדים אסיסטים, אבל כשהוא פצוע הקבוצה שלו מנצחת. שחקן מעולה, אבל כשהוא על הספסל זה יותר טוב לקבוצה שלו. וביבי שולט על המגרש, אבל כשהוא פותח את הפה... בדיוק ההפך מהביבי השני.
המלך לברון עם טריפל-דאבל במשחק הפלייאוף הראשון שלו, שחקן מס' 1

eshco

New member
מלך מלך

המלך לברון עם טריפל-דאבל במשחק הפלייאוף הראשון שלו, שחקן מס' 1
מלך מלך
במיוחד עם חבורת הנגרים וחוטבי העצים שמשחקת איתו. וסקרמנטו מפגרים 73 39 במחצית!!! לא קל להיות אוהד סקרמנטו והפועל ירושלים בימים אלו.....

KobeRider

New member
זהו, דקה לסיום וסן אנטוניו ב-30

מלך מלך
במיוחד עם חבורת הנגרים וחוטבי העצים שמשחקת איתו. וסקרמנטו מפגרים 73 39 במחצית!!! לא קל להיות אוהד סקרמנטו והפועל ירושלים בימים אלו.....
זהו, דקה לסיום וסן אנטוניו ב-30
מעניין מתי פעם אחרונה כל 12 השחקנים של קבוצה קלעו נקודות במשחק פלייאוף (שלא לדבר על 7 שחקנים עם דאבל-פיגרס).

מצב
הנושא נעול.
למעלה