:העבודות במרכז ערד נמשכות!

מצב
הנושא נעול.

harhanegev

New member
וכך צריך להיות.

החיבור בין תחנת הרכבת ת"א השלום
לקניון עזריאלי הינו ישיר ללא יציאה מתחום התחנה כך שמי שעבר בידוק בכניסה לתחנות הרכבת לא יצא משטח הרכבת עד יציאתו לקניון עצמו. אגב אם הנוסע שהגיע לת"א השלום בחר לצאת מהתחנה באמצעות היציאה הראשית ולא דרך המעבר העלי לקניון עליו לעבור בידוק חוזר בכניסה לקניון עזריאלי משום שעבר בשטח בלתי מבוקר. המצב בלב המפרץ שונה לחלוטין. כאן יוצאים (או נכנסים) הנוסעים לקניון לב המפרץ וממנו לשטח פתוח ובלתי מבוקר, כביש ומגרש חניה ושוב לתחום סגור ומבוקר קרי: מרכזית המפרץ, לכן נעשה הבידוק הכפול הן בכניסה לתחנות הרכבת והן בכניסה לתחום מרכזית המפרץ.
וכך צריך להיות.
אם מקום מאובטח א' אינו סומך על האבטחה של גורם ב', נא יסדיר את ענייניו מאחורי הקלעים ולא יטרטר לקוחות הנאלצים להחליף תיקים עקב מאבטחים שחלק נכבד מהם מתעקשים לפתוח ריצ' רצ'ים בצורה ההרסנית ביותר שאפשר, ובטוחים שכל חייל צה"ל שעבר מדור שחרורים הוא כנראה מגוייס לחיזבאללה (אחרת אין שום הסבר ליחס המזלזל שזוכה לו תעודת חייל מילואים. המדים בוודאי אינם קריטריון, אפשר לקנות מדים בחנות).

mrngin

New member
מה דעתך

אני מעדיף תחנה מרכזית כזאת
על פני כלא ממוזג שלוכד יחד מעשני סיגריות ומעשנים פאסיביים, ללא כל אוכף ופוצה פה נגד העבריינים.
מה דעתך
אולי ניזום החתמת עצומה בפורום למען אכיפה מוחלטת של המדינה בנושא איסור העישון במקומות ציבוריים סגורים ?

harhanegev

New member
הלוואי

מה דעתך
אולי ניזום החתמת עצומה בפורום למען אכיפה מוחלטת של המדינה בנושא איסור העישון במקומות ציבוריים סגורים ?
הלוואי
אני בשמחה אחתום על עצומה כזאת, אך לצערי אני לא רואה איך זה יעזור. ככה זה כשחלק גדול מהקברניטים עצמם באמצע הסיגריה, ואוי לו לעובד שיזכיר חוקים.

אורי404

New member
../images/Emo6.gif מי יודע: אולי התחנה כה חשובה

ומי האידיוט שקשר את התחנה?
ככה בחיים לא יצליחו לגנוב אותה
מי יודע: אולי התחנה כה חשובה
שבלילה אחד מסוגל הגנב עם רצונו הרב, לכרות את הזגע הרחב, וכל זה כדי להשיג את התחנה

איזו מהן? יש שם חמישה תמרורים

ומי האידיוט שקשר את התחנה?
ככה בחיים לא יצליחו לגנוב אותה
א. שלט התחנה המקורי על גג הסככה (קווים 1,1א, 384, 385) ב. שלט נוסף שמסמן לנהגים ליסוע ימינה (למרות שזה נכון רק לגבי קו 1). ג. שלט זמני של "הרציף" לב"ש (מצויינים קווים 386, 388. מישהו שכח שאפשר להגיע גם עם 384, 385). ד. שלט זמני של "הרציף" לקווים הפנימיים (1, 1א, 2, 2א) ה. שלט זמני של "הרציף" לתל-אביב (389), ים-המלח (384, 385) וירושלים (441). וכל זה לאורך פחות מ-20 מטר!

promter

New member
איזו מהן?

א. שלט התחנה המקורי על גג הסככה (קווים 1,1א, 384, 385) ב. שלט נוסף שמסמן לנהגים ליסוע ימינה (למרות שזה נכון רק לגבי קו 1). ג. שלט זמני של "הרציף" לב"ש (מצויינים קווים 386, 388. מישהו שכח שאפשר להגיע גם עם 384, 385). ד. שלט זמני של "הרציף" לקווים הפנימיים (1, 1א, 2, 2א) ה. שלט זמני של "הרציף" לתל-אביב (389), ים-המלח (384, 385) וירושלים (441). וכל זה לאורך פחות מ-20 מטר!
איזו מהן?
לא רואים בתמונה שעמוד התחנה הקרוב קשור לפח? ואגב אורי, ממש לא צריך לכרות את הגזע אפילו אם הכבל כרוך סביבו, ובכלל בני דודינו הבדואים הסמוכים לערד לא יצטרכו לכרות כלום במקרה הזה. התבונן היטב בתמונה

אורי404

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo163.gif

איזו מהן?
לא רואים בתמונה שעמוד התחנה הקרוב קשור לפח? ואגב אורי, ממש לא צריך לכרות את הגזע אפילו אם הכבל כרוך סביבו, ובכלל בני דודינו הבדואים הסמוכים לערד לא יצטרכו לכרות כלום במקרה הזה. התבונן היטב בתמונה

השרשרת אינה נגד גניבות

אותו האדיוט שמעוניין שעמוד התחנה...
יגנב יחד עם הפח-אשפה אליו הוא קשור.
השרשרת אינה נגד גניבות
אחד השלטים האחרים בכסת"ח הזה מקובע על-ידי שברים של אבני-שפה. ממש לא בעיה לגנוב. נראה לי יותר שזה קיים כדי למנוע מצב שהשלטים ייפלו.

אלון 58

New member
../images/Emo207.gif:מראות היום מה"תחנה-המרכזית"

השרשרת אינה נגד גניבות
אחד השלטים האחרים בכסת"ח הזה מקובע על-ידי שברים של אבני-שפה. ממש לא בעיה לגנוב. נראה לי יותר שזה קיים כדי למנוע מצב שהשלטים ייפלו.
:מראות היום מה"תחנה-המרכזית"
נסיעה קצרה הלוך-ושוב לבאר-שבע,כמה תוספות לנאמר לעיל.

אלון 58

New member
אוטובוס מגיע מבאר-שבע...,

:מראות היום מה"תחנה-המרכזית"
נסיעה קצרה הלוך-ושוב לבאר-שבע,כמה תוספות לנאמר לעיל.
0404 בקו 388 מגיע מבאר-שבע,עובר ליד מפלסת שעובדת ברחוב "המפורק".

איזה קטע!!!

0404 בקו 388 מגיע מבאר-שבע,עובר ליד מפלסת שעובדת ברחוב "המפורק".
איזה קטע!!!
בדיוק ירדתי היום מהאוטובוס הזה וראיתי אותך מצלם!!! הייתי בבאר שבע וקפצתי לערד לטובת עסקי הפרטיים. אני מוכרח לציין שהתחנה המרכזית בערד ממש מזכירה לי את התחנה המרכזית הישנה בתל אביב בימיה הטובים כאשר הייתי עובד בקו 32 עם 3181 ז"ל שלצערי הושבתה טרם זמנה.

אורי404

New member
ולפחות אם אתה מנסה לעבוד על אנשים.

איזה קטע!!!
בדיוק ירדתי היום מהאוטובוס הזה וראיתי אותך מצלם!!! הייתי בבאר שבע וקפצתי לערד לטובת עסקי הפרטיים. אני מוכרח לציין שהתחנה המרכזית בערד ממש מזכירה לי את התחנה המרכזית הישנה בתל אביב בימיה הטובים כאשר הייתי עובד בקו 32 עם 3181 ז"ל שלצערי הושבתה טרם זמנה.
במקרה הזה על אלון, שכתבת שראית אותו היום, כך שבנוסף שזוהי לא הודעה ברמה, זהו גם מעשה לא חברי, לפחות תהיה משכנע: כינוי "ציון הנהג", בכרטיס האישי כתוב "נהג בדן", אבל פה אתה מספר על העסקים הפרטיים. איזה עסקים יש לך? מוניות לא חוקיות להשלמת הכנסה? וגם קו 32 לא עובר בתחנה המרכזית של תל אביב...

קודם כל אני לא טרול.

במקרה הזה על אלון, שכתבת שראית אותו היום, כך שבנוסף שזוהי לא הודעה ברמה, זהו גם מעשה לא חברי, לפחות תהיה משכנע: כינוי "ציון הנהג", בכרטיס האישי כתוב "נהג בדן", אבל פה אתה מספר על העסקים הפרטיים. איזה עסקים יש לך? מוניות לא חוקיות להשלמת הכנסה? וגם קו 32 לא עובר בתחנה המרכזית של תל אביב...
קודם כל אני לא טרול.
ועסקי הפרטיים הם לא מעניינך (למרות שכבר כתבתי עליהם בעבר בפורומים ובקומונות השונות שבהן אני משתתף). ובפעם הבאה תחשוב פעמיים לפני שאתה מכפיש אותי ורושם ללא כל ידיעה שאני מבצע דברים בלתי חוקיים!!! ורק להשכלתך הכללית: קו 32 תמיד עבר ועובר גם כיום בתחנה המרכזית הישנה.

אורי404

New member
נכון. אתה פיצול אישיות.

קודם כל אני לא טרול.
ועסקי הפרטיים הם לא מעניינך (למרות שכבר כתבתי עליהם בעבר בפורומים ובקומונות השונות שבהן אני משתתף). ובפעם הבאה תחשוב פעמיים לפני שאתה מכפיש אותי ורושם ללא כל ידיעה שאני מבצע דברים בלתי חוקיים!!! ורק להשכלתך הכללית: קו 32 תמיד עבר ועובר גם כיום בתחנה המרכזית הישנה.
נכון. אתה פיצול אישיות.
מחליף כינוי. חלאס: חבל שיש את זה. לא לרמה פה בפורום.

אלון 58

New member
ראית אותי מצלם ולא זרקת איזו מילה?

איזה קטע!!!
ראית אותי מצלם ולא זרקת איזו מילה?

מצב
הנושא נעול.
למעלה