המלצה למלון בלונדון???

../images/Emo32.gif המלצה למלון בלונדון???

מחפשים מלון בלונדון לחופשה זוגית ללא הגוזל. המלון צריך להיות לא יקר ורצוי במרכז. אם מישהי היתה לאחרונה ויכולה להמליץ זה יעזור לי מאוד.

ELLA32

New member
נראה לי שבסוכנות נסיעות

ישמחו לעזור לך בעיניין הזה, כנראה שכאן לא כל יומיים קופצים ללונדון.

chuchu78

New member
היינו שם לפני שלוש שנים

התאכסנו במלון מארבל ארק (או משהו מאוד דומה). זה ברח" אוקספורד, לא רחוק מהייד פארק ומארבל ארק. היה פיצוץ - ולא יקר במיוחד (לפחות אז) טיול נעים

mevav1

New member
המלצה חמה..תקני אם אין לך את הספרים

של לונלי פלאנט ודומיו. ככה אנו נסענו לאיטליה לטיול משפחתי וישנו בבתי המלון הכי הכי(לא היקרים אבל הנדירים והיפים),כמו ארמון מהמאה ה17 וכד'. ורשום שם בין היתר על מסעדות מומלצות ולאן לנסוע ומה לראות. ממש מאלף ועד תו. והמלצה שניה שלי אלייך היא להזמין מקום בבית מלון מהארץ.[ אנו סגרנו על בתי מלון דרך הפון. זה גם יותר זול וגם את רואה וקוראת על מה ממליצים ולא מה שסוכן הנסיעות נותן לך. טיול נעים ומהנה, מירב.

מלון מילניום במרכז העניינים

ליד בונד-סטריט ובמחרק הליכה של דקות ספורות מהרחובות הראשיים. מול 4* והזמנו בדיל של הרגע האחרון לפני 3 שנים. ממליצה בחום

יולי 154

New member
מלון מוסטין במארבל ארץ'

מלון מרכזי, נקי, שקט ולא יקר הוא ממש לייד מארבל ארץ', יורדים בתחנת מארבל ארץ' והוא ממש במרחק הליכה

טוויסטוק, רויאל נשיונל, פרזדנט

יש המונים- תגידי לסוכנת מה את מחפשת והיא כבר תמצא לך.

BufferBear

New member
ממליצה גם על טוויסטוק יחסית

ללונדון לא יקר. קחי בחשבון שמלון הכי פושט במרכז לונדון עולה לפחות 80 פאונד ללילה. אבל אני בטוחה שכל סוכנות נסיעות תוכל למצוא לך מלון לפי התקציב שלך. רק טיפ קטן אל תתפשרי על מלון שלא נמצא במרכז כי אחרת תבלי את כל הטיול בנסיעות.

עדידס77

New member
היינו לפני מספר שנים בהולידי אין

15 דקות הליכה מאוקספורד סטריט. היה שיגעון.

bettit

New member
הרואיל נשיונאל

אחלה מלון היינו לפני שלוש שנים אהבנו

tami_c

New member
מלון השרלוק הולמס- מומלץ

היינו לחגוג את יום הולדתי לפני שנה ממוקם מעןלה מחיר סביר ביותר תהנו

אסף4יי

New member
רוב המלונות בלונדון אותו דבר

חדר, מיטה כפולה, מקלחת, ארוחת בוקר סימלית ומינימום 60 פאונד ללילה. כיוון שהמלון עצמו אינו חשוב לעצם הבילוי, אלא רק משמש כמקום לינה + רחצה חשוב לוודא את הדברים הבאים: 1. המלון קרוב לתחנת רכבת תחתית. 2. המלון נמצא ב Zone 1 (או במקרה הגרוע Zone 2) שם נמצאים רוב האטרקציות כך שתוכלו לנסוע ב tube ולבזבז מינימום זמן ע"מ להגיע ממקום למקום. 3. המקלחות אינם משותפות, אלא פרטיות וצמודות לחדר. 4. ארוחת הבוקר כלולה במחיר. 5. מחיר המלון נמוך מ 80 פאונד. 6. המלון לא נמצא קרוב לפסי הרכבת של התחתית, שעובדת עד חצות ועלולה להפריע לשנתכם העריבה. 7. המלון לא ממוקם בסימטה צדדית, אלא ברחוב ראשי תנו לסוכנת שלכם לתת שמות של מלונות, ותבדקו באינטרנט היכן הם ממוקמים והאם המיקום שלהם טוב (אתם גם יכולים לצרף שמות מלונות ואנסה לעזור) קחו בחשבון שלונדון יקרה להחריד עבור תיירים. אם אתם קונים מים מינרלים למשל, כנסו לסופר וקנו שם בקבוקים של ליטר וחצי - הם עולים חצי מחיר מבקבוקי 300 מ"ל שנמכרים באיזורי תיור. בכלל, עדיף לקנות כמה שיותר דברים בסופר מאשר במקומות תירותיים.

Dorin Giro

New member
לונדון. ... . ..תמיד יפה ! ../images/Emo118.gif

היי לונדון ....... תמיד יפה, . . . ובסתיו עוד יותר קסומה ! לונדון לא יקרה כמו שטוענים..... תלוי אייך מתנהגים עם הכסף..... אני אישית, אוהבת את הרויאל נשיונל. אשמח לעזור. נסיעה טובה ודרישת שלום למלכה.... דורין.

annes

New member
השאלה מה נקרא יקר...

אני אוהבת את הסלפרידג' שהוא ממש על אוקספורד סטריט, בערך 130 פאונד לחדר זוגי, ויש את הקמברלנד שהיה מחביבי שנים על שנים עד שעשו לנו פאשלה עם אובר-בוקינג, אבל הם שיפצו ועכשיו נראה לי עלולים להיות יקרים. יש מלון שנקרא ריג'נט-פאלאס, שלא הייתי בו אישית, אבל הוא זול יחסית ונמצא ממש בכיכר פיקדילי.

למעלה