הופעה של עברי+ג'ון הכוסון

ברררר

New member
../images/Emo32.gif הופעה של עברי+ג'ון הכוסון

הייתי בהופעה של עברי בכברי והתאכזבתי! היה אותו פלייליסט כמו כל הופעה רגילה, היו אותן פקצות סתומות שכבר בשיר הראשון נעמדו מול הבמה וצרחו וגם לא היה מקום כבר מול הבמה ולא רציתי להסתיר לאנשים אז ישבתי........................... אבל בסוף היה נחמד- לחצתי את ידם של איילי שחר ועילי, חייכתי לגלעד, נופפתי לעברי ודיברתי עם ג'ון ועילי. על מה דיברתי עם ג'ון אתם שואלים? שאלתי אותו אם הוא זוכר אותו. אז הוא עשה את עצמו מנסה להזכר למרות שלא היה לו מושג קלוש. הוא אמר לי:"אני זוכר יש שישיץ משו..." חחח לא, הסברתי שלי קוראים בר. אז כמו כולם הוא עשה ברררררר...
. את עילי הזמנתי לצימרים של חבר שלי באמירים והיה קטעים. בייחוד הקטע שצרחתי על הבנות שמחצו את עברי כשהוא יצא ועטו עליו כמו איזה פאפרצי.... עצוב. לילה טוב וסורי שזה פה. בעברי אני חסומה
. מקווה שנהנתם לקורא לפחות וזה גרם לכם לקנא איכשהוא
.

אמ,

[הגר-לא-מצליחה-להרדם] אותו פלייליסט?
לא ממש... אני לא יודעת איפה את שמעת את בובה אחת, אישה לויתן, כשאתה לבד, החברים הישנים שלי, כבשים ואיש יקר, אבל לא אישית לא יצא לשמוע אותם כ"כ הרבה.
למרות שכן, ואולי במקום לבד זה אכן מאכזב. חסר לו שהוא עושה את זה בתל מונד.
פאקצות, כן, נושא כאוב[אני מניחה]. ואני לא מאמינה שהם נעמדים כ"כ מוקדם. אישה לויתן בעמידה? זוועה!
שמחה שנהנת.
[ובאופן מפתיע לחלוטין לא גרמת לי לקנא, אבל גרמת לי לפחד מההופעות הבאות עוד יותר. גם טוב, לא?
]

ברררר

New member
מתוקה, הייתי בכ"כ הרבה הופעות

ששמעתי את כל השירים האלה חוץ מ"בובה אחת" ו"חורף"... אבל הלוווו? איפה היה "זה טוב" ו"כמה שאני אוהב"? אהבתי את "כשהקיץ יבוא"
.

ברררר

New member
אפילו בעיתון של הצפון היה כתוב

שהוא יעשה את "זה טוב" "כמה שאני אוהב" ו"כבשים" (ציטוט: הלהיטים הגדולים שלו... חח טווווווווווווווב) והוא לא עשה. הם הלהיטים בשבילי
.

מקסימה

מלאא זמן שלא דיברנו וזה מהסיבה הפשוטה שאין לי איי סי קיו יותר... קיבלתי מחשב חדש לחדר ואחותי משתמשת לי במספר של האיי סי אז לא הורדתי אותו לכאן... :( בכל מקרה, אני לא מופתעת ממה שכתבת כאן... גם אני קיבלתי זעזוע מוח קל כשהייתי בהופעה של עברי עם הגר ודודי.. זה מדהים איך שבנות בגיל 14-15 או יותר מתנהגות בימינו... בכל מקרה אני כמו הגר קצת מתקשה להאמין שאשכרה התאכזבת כי למרות הכל יש לעברי הופעות מדהימות..... לפחות אלה שאני הייתי.. ותסתכלי על הצד החיובי שבעניין... דיברת עם ג'ון..... שזה כבר שווה משהו לא?

ברררר

New member
באמת מלא זמן!

ופעם ראשונה שהתאכזבתי מהופעה. אבל ג'ון היה ממש חמוד, הוא הביא לכל הפאקצות חתימה ולא ענה לי פעם ראשונה שקראתי לו! חחחחחחחחח..... אני מאוהבת בגלעד. הוא חי בסרט.

למעלה