הודעת אוף בקשר למיצייייייי

../images/Emo32.gifהודעת אוף בקשר למיצייייייי

מיצי שלנו חיה ונושמת מוסרת לכולם ד"ש ושלא תעשו יותר מדיי בלאגן והיא תחזור ביום שישי ותחזיר את הדיקטטורה לשלטון ורק כדי שלא תגידו שזה לגמרי אוף תמונה של ג'וווווווווווווווני

WallFlower

New member
חחחחחחחחחחח...

בואו נעשה אנרכיה! לא לשרשר כלום!
... חחחח...איך אפשר לעשות בלאגן בפורום
חמוד!

*מוציאה את הפצצות מהכיסים*

viva la revolution! *שורפת שירשורים* *מפוצצת תגובות* *יורה במתנגדים* *חוטפת את ג'וני וקושרת אותו למיטה*

אוהו! רעיון מעולה

אבל רגע הוא השתחרר!!!! NO! bad Johnny! that's a very bad Johnny! *תופסת את ג'וני בתחתונים* No more cookies for you mister

../images/Emo12.gif

זה על אנושי!!! בחיים שלי לא ראיתי דבר כזה! *רצה להביא סרגל* juses crist! *עושה צילוב* יתכן שאני לא אשרוד כדי לספר איך היה

Deppaholic

New member
שם לסרט...

בהתחלה חשבתי על "הכל קשור" בגלל הקטע עם המיטה אבל ניראה לי שיותר יתאים "גדול קשור" לא?... ואל תדאגי אם לא תשרדי לפחות תדעי שהדבר האחרון שעשית היה לשכב עם ג'וני... וגם יש את המצלמת אינטרנט, הכל מתועד, אנחנו ננציח ת'רגע!!! בצעי את שליחותך ניקול! (מושפעת משר הטבעות)

שר הטבעות? ../images/Emo12.gif

שיתרחק מהטבעת שלי! הכל חוץ מזה. *עחק* אני חושבת שהשם שיתאים הוא "הענק בגנו" או "ג'וני והענק" מה שיהיה כן אשכרה למות עם חיוך על הפנים אבל יש בעיה נוספת הוא ממשיך להשתחרר ולנסות לברוח מה עושים? נגמרים לי החבלים פה והוא נושך

Deppaholic

New member
אמממממממ...

בואי נחשוב.. 1. לסמם אותו 2. להפנט אותו 3. להוריד בגדים,זה יהפנט אותו (זתומרת, תלוי מה יש לך)!

לא טוב

1. לסמם אותו יקשה על האקט 2. להפנט אותו זה לא כיף, אני רוצה שהוא גם יזכור את זה. 3. להוריד בגדים יעוור אותו לבנתיים אני מאכילה אותו בעוגיות אז הוא נשאר

וששוב

לסמם אותו או לשכר אותו עלול לפגוע בתפקודו we cannot let this happen לאיים עליו? הבן אדם יותר גבוה ממני ב23 ס"מ ויותר חזק ממני הוא יצחק לי

Deppaholic

New member
מה קורה ליצירתיות שלי?!

שיט נגמרו לי הרעיונות... תחשבי על משהו... אולי.. תגידי לו שתיתנו לו עוגיות אח"כ? או אספקת עוגיות לשנה?...

Deppaholic

New member
אוו...אוו...

שאם הוא לא ישכב איתך את תשלחי עליו את אלייז'ה ווד (בעע..)?

Deppaholic

New member
ייפי!!!... אם הוא מסכים

צריך עכשיו לכוון מצלמה..או כל מה שצריך כדי לתעד ת'לילה ו...להתחיל לפעול!!!

למעלה