הודעות לא קשורות

AnarchistPhilosopher

Well-known member
עזרה בקשר לבחירה בבר אילן.

התקבלתי בבר אילן לכלכלה מורחב, עכשיו בגלל טעות מוקדמת לא שמתי לב שיש גם כלכלה-מנהל עסקים. הייתי רוצה לדעת במה שונים שני החוגים מבחינת הקורסים שנלמדים. ועוד שאלה לאלאה מביניכים שלומדים את המקצוע. על כמה ימים הוא פרוס, כלומר כמה ימים בשבוע אתם לומדים מהן השעות? האם הצלחתם לשלב עבודה ולימוד? והאם יש מסלול ערב לכלכלה?

babygune

New member
שאלה מכיכה ביותר על קיציס...

יש לי שאלה קצת מביכה... אני בקורס של קיציס ביום שני בשתיים עשרה שנקרא "נושאים במקרא".. עכשיו ב"מקצועות לימוד" מופיעים שני קורסים אחרים: דמויות במקרא ועיונים בשמות- במדבד. באיזה מהם אני נמצאת??? אנא עיזרו לי... :) שבת שלום..

sobolina

New member
../images/Emo32.gif הודעות לא קשורות ../images/Emo26.gif

כל הודעה אשר לא קשורה לנושא הפורום - נא לשרשר אך ורק לכאן. הבהרה: הודעה אשר לא קשורה לנושא אקדמי,או לחוג - נא לשרשר לכאן
חל איסור מפורש לפרסם מספרי פלאפון - לא של סטודנטים ולא של מרצים
הודעה אשר תכיל בקשות או פרטים שכאלו - תמחק לאלתר
הילה

דרושה בחורה רצינית

לקשר רציני עם בחור רציני. מועמדות ניתן לשלוח במסרים,או אפילו לשרשר הצעות.
בהצלחה בבחינות

סתם אגדות...../images/Emo186.gif

מישהו מכיר מישהו שמצא שם שידוך??? ואיפה כל הבחורות הנחמדות (לטעמי...) באוניברסיטה? מועמדות ניתן לשרשר בפורום הלא רישמי.

יש גם כאלו שלא מיואשות???

יש גם חילוניות/מסורתיות? והכי חשוב,האם אמצא שם "ריגושים זולים",כאלו שאודי מדבר עליהם? או אולי אמצא שם נחמה...
בבקשה,תעזרו לי

sobolina

New member
בהחלט מול העיגולדים ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

וזה ממש לא המקום שבו יושבות כל הרווקות המיואשות
לגבי ריגושים זולים....אולי כדאי שתחפש ליד הסטודנט - זה בטוח יותר זול מהמפעיל

yanivek

New member
הילה, אז למה את מול העיגולדים

כל היום? לא מסתדר לי....

אני היום באזור...

אני יעדכן יותר מאוחר אם ישנה התפתחות חיובית בנושא. דרך אגב,זה משנה איפה אני יושב בגבעה? צד ימין/שמאל? במורד/במעלה הגבעה??? בבקשה עיזרו לי כדי שאוכל למצוא את אהבת נפשי...

למעלה